Kdo je to?
Kdo je to, byl Marxista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Marxista? Lidé, politika

Kdo je to Marxista?

Jaký je význam slova Marxista? Co to znamená?

Marxismus je politická ideologie, kterou vytvořil Karl Marx a dále rozvinul Bedřich Engels. "Biblí" marxistů je Marxovo dílo Kapitál. V něm Marx pojímá dějiny jako neustálý souboj mezi společenskými třídami, kde bohatí vykořisťují chudé a rostoucí majetkové rozdíly mezi jednotlivými třídami společnosti nemohou skončit jinak než revolucí. Nereálnost Marxových teorií a jejich zneužití komunisty je z dějin dobře známé.Kdo je to, byl Marxista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Marxista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Marxista? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Demagogie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bajka? Rozumíte pojmu Buržoazie? Znáte termín HDI?

Klíčová slova: informace, význam pojmu, význam slova, původ slova, co znamená, Marxista, slovo, politika, přesný výraz, heslo, význam, definice, vysvětlení, termín, popis, lexikon

Pojem Marxista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Marxista

Hledat videa s názvem Marxista na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marxista ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Marxista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Marxista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Marxista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Marxista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Marxista? Kdo to byl Marxista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Marxista? Definice pojmu Marxista je v sekci politika. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Marxista i v jiné sekci než je kategorie politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.