Kdo je to?
Kdo je to, byl Marxista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Marxista? Lidé, politika

Kdo je to Marxista?

Jaký je význam slova Marxista? Co to znamená?

Marxismus je politická ideologie, kterou vytvořil Karl Marx a dále rozvinul Bedřich Engels. "Biblí" marxistů je Marxovo dílo Kapitál. V něm Marx pojímá dějiny jako neustálý souboj mezi společenskými třídami, kde bohatí vykořisťují chudé a rostoucí majetkové rozdíly mezi jednotlivými třídami společnosti nemohou skončit jinak než revolucí. Nereálnost Marxových teorií a jejich zneužití komunisty je z dějin dobře známé.Kdo je to, byl Marxista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Marxista? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Marxista? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Demagogie? Víte, co je to Brownfield? Rozumíte pojmu Ležák? Rozumíte pojmu Lorem ipsum?

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, politika, heslo, informace, popis, přesný význam, termín, etymologie, pojem, synonymum, definice, Marxista, slovo, odborný výraz, význam pojmu

Pojem Marxista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Marxista doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marxista ve Wikimedia Commons

Najít pojem Marxista ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Marxista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Marxista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Marxista například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Marxista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Marxista? Kdo to byl Marxista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Marxista? Definice pojmu Marxista je v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Marxista v jiné sekci než politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.