Kdo je to?
Kdo je to, byl Marxista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Marxista? Lidé, politika

Kdo je to Marxista?

Jaký je význam slova Marxista? Co to znamená?

Marxismus je politická ideologie, kterou vytvořil Karl Marx a dále rozvinul Bedřich Engels. "Biblí" marxistů je Marxovo dílo Kapitál. V něm Marx pojímá dějiny jako neustálý souboj mezi společenskými třídami, kde bohatí vykořisťují chudé a rostoucí majetkové rozdíly mezi jednotlivými třídami společnosti nemohou skončit jinak než revolucí. Nereálnost Marxových teorií a jejich zneužití komunisty je z dějin dobře známé.Kdo je to, byl Marxista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Marxista? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Marxista s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Demagogie? Rozumíte pojmu Cikorka? Rozumíte pojmu Buržoazie? Znáte pojem WWW?

Klíčová slova: přesný význam, Marxista, etymologie, slovo, termín, formulace, odborný výraz, popis, pojem, wiki, popis, heslo, význam, kdo je Marxista?, přesný výraz, politika

Pojem Marxista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Marxista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Marxista ve Wikipedii

Najít termín Marxista ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Marxista na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Marxista například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Marxista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Marxista? Kdo to byl Marxista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Marxista? Definice pojmu Marxista patří do sekce politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.