Kdo je to?
Kdo je to, byl Maloměšťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maloměšťák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Maloměšťák?

Co znamená a jaký je význam slova Maloměšťák?

Maloměšťák patří k hanlivým pojmenováním pro maloburžoazního příslušníka či pro toho, kdo má nemoderní názory a je značně omezený, má nízké cíle.
Tito lidé se většinou snaží zakrývat svůj původ a všemi prostředky se chtějí dostat do vyšších tříd. Maloměšťák se přetvařuje, ale sám rád druhé posuzuje a odsuzuje.


Kdo je to, byl Maloměšťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maloměšťák? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Maloměšťák? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Hraška? Vzpomněli byste si na význam slova Drobná stavba? Znáte definici termínu Astrachán? Znáte definici termínu DHCP?

Klíčová slova: co znamená, původ slova, heslo, kdo to je, definice, přesný význam, etymologie, význam slova, popis, význam, co je to Maloměšťák?, popis, pojem, termín, Maloměšťák, přesný výraz

Pojem Maloměšťák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat výraz Maloměšťák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Maloměšťák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Maloměšťák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Maloměšťák ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Maloměšťák například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Maloměšťák

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Maloměšťák? Kdo to byl Maloměšťák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Maloměšťák? Definice pojmu Maloměšťák je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Maloměšťák i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?