Kdo je to?
Kdo je to, byl Maloměšťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maloměšťák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Maloměšťák?

Co znamená a jaký je význam slova Maloměšťák?

Maloměšťák patří k hanlivým pojmenováním pro maloburžoazního příslušníka či pro toho, kdo má nemoderní názory a je značně omezený, má nízké cíle.
Tito lidé se většinou snaží zakrývat svůj původ a všemi prostředky se chtějí dostat do vyšších tříd. Maloměšťák se přetvařuje, ale sám rád druhé posuzuje a odsuzuje.Kdo je to, byl Maloměšťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Maloměšťák? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Maloměšťák? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Pinterest? Pamatujete si definici pojmu Post Bellum? Znáte definici termínu Homocystein? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kult osobnosti?

Klíčová slova: přesný význam, Maloměšťák, slovo, hanlivé, co znamená, formulace, vysvětlení, heslo, význam slova, informace, význam, lexikon, synonymum, pojem, etymologie, kdo je Maloměšťák?

Pojem Maloměšťák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Maloměšťák v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Maloměšťák ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Maloměšťák ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Maloměšťák ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Maloměšťák ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Maloměšťák například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Maloměšťák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Maloměšťák? Kdo to byl Maloměšťák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Maloměšťák? Definice pojmu Maloměšťák je v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Maloměšťák v jiné sekci než hanlivé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?