Kdo je to?
Kdo je Dalibor Dědek? Životopis Dalibor Dědek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Dalibor Dědek?

Kdo je Dalibor Dědek? Životopis, informace, biografie, podnikání

Dalibor Dědek je podnikatel, spolumajitel Jablotronu a jeden z nejbohatších Čechů. Je absolventem elektrotechniky na ČVUT, po studiu pracoval v podniku Liaz. Po sametové revoluci se stal spoluzakladatelem firmy Jablotron. Za doby jeho vedení se z této firmy stala špička mezi českými výrobci zabezpečovací a komunikační techniky. Na základě nejnovějších technologií vytváří vlastní produkty, které si získaly mezinárodní uznání.
Dalibor Dědek se zaměřil na další rozvoj a část řízení společnosti přenechal manažerům. Věnuje se také společensky prospěšným aktivitám, některé projekty sám financuje.Kdo je Dalibor Dědek? Životopis Dalibor Dědek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Dalibor Dědek

Národnost: česká
Datum narození: 21. června 1957

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dalibor Dědek s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Předmět? Víte co je Diskvalifikace? Vzpomněli byste si na význam slova Stavební spoření? Vzpomněli byste si co označuje výraz Řečnická otázka?

Klíčová slova: vysvětlení, biografie, kdy se narodil Dalibor Dědek?, podnikání, osobnost, životopis, kdo je Dalibor Dědek?, wiki, wikipedie, národnost, informace, popis, život, Dalibor Dědek, datum narození, Dalibor Dědek

Pojem Dalibor Dědek je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Dalibor Dědek doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Dalibor Dědek ve Wikipedii

Vyhledat slovo Dalibor Dědek ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Dalibor Dědek ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Dalibor Dědek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Dalibor Dědek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Dalibor Dědek například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Dalibor Dědek?

Právě jste zjistili Kdo je to Dalibor Dědek? Kdy se narodil Dalibor Dědek? Dalibor Dědek se nachází v sekci Podnikání

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Dalibor Dědek například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dalibor Dědek i v jiné kategorii než je podnikání.