Kdo je to?
Kdo je Dalibor Dědek? Životopis Dalibor Dědek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Dalibor Dědek?

Kdo je Dalibor Dědek? Životopis, informace, biografie, podnikání

Dalibor Dědek je podnikatel, spolumajitel Jablotronu a jeden z nejbohatších Čechů. Je absolventem elektrotechniky na ČVUT, po studiu pracoval v podniku Liaz. Po sametové revoluci se stal spoluzakladatelem firmy Jablotron. Za doby jeho vedení se z této firmy stala špička mezi českými výrobci zabezpečovací a komunikační techniky. Na základě nejnovějších technologií vytváří vlastní produkty, které si získaly mezinárodní uznání.
Dalibor Dědek se zaměřil na další rozvoj a část řízení společnosti přenechal manažerům. Věnuje se také společensky prospěšným aktivitám, některé projekty sám financuje.Kdo je Dalibor Dědek? Životopis Dalibor Dědek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Dalibor Dědek

Národnost: česká
Datum narození: 21. června 1957

Zaujala vás biografie osobnosti Dalibor Dědek? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Předmět? Znáte pojem Gorgonzola? Vzpomněli byste si na význam slova Ragú? Vzpomenete si na definici slova Multiplex?

Klíčová slova: národnost, život, datum narození, informace, Dalibor Dědek, wikipedie, kdy se narodil Dalibor Dědek?, wiki, podnikání, kdo je Dalibor Dědek?, vysvětlení, lexikon, osobnosti, biografie, Dalibor Dědek, podnikání

Pojem Dalibor Dědek je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Dalibor Dědek

Zkusit najít frázi Dalibor Dědek ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Dalibor Dědek ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Dalibor Dědek ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Dalibor Dědek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Dalibor Dědek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Dalibor Dědek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dalibor Dědek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Dalibor Dědek? Kdy se narodil Dalibor Dědek? Dalibor Dědek patří do kategorie Podnikání

Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Dalibor Dědek řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dalibor Dědek i v jiné kategorii než je podnikání.