Kdo je to?
Kdo je to Dalibor Dědek? Životopis Dalibor Dědek, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Dalibor Dědek?

Kdo je to Dalibor Dědek? Stručný životopis

Dalibor Dědek je podnikatel, spolumajitel Jablotronu a jeden z nejbohatších Čechů. Je absolventem elektrotechniky na ČVUT, po studiu pracoval v podniku Liaz. Po sametové revoluci se stal spoluzakladatelem firmy Jablotron. Za doby jeho vedení se z této firmy stala špička mezi českými výrobci zabezpečovací a komunikační techniky. Na základě nejnovějších technologií vytváří vlastní produkty, které si získaly mezinárodní uznání.
Dalibor Dědek se zaměřil na další rozvoj a část řízení společnosti přenechal manažerům. Věnuje se také společensky prospěšným aktivitám, některé projekty sám financuje.Kdo je to Dalibor Dědek? Životopis Dalibor Dědek, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Dalibor Dědek

Národnost: česká
Datum narození: 21. června 1957

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dalibor Dědek s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kalorie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bikram jóga? Vzpomněli byste si na význam slova Anorexie? Znáte termín Mononukleóza?

Klíčová slova: etymologie, význam pojmu, přesný výraz, vysvětlení, Dalibor Dědek, wiki, slovo, pojem, heslo, lexikon, definice, podnikání, termín, kdo je Dalibor Dědek?, původ slova, popis

Pojem Dalibor Dědek je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Dalibor Dědek ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Dalibor Dědek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Dalibor Dědek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Dalibor Dědek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dalibor Dědek například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Dalibor Dědek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Dalibor Dědek? Kdo to byl Dalibor Dědek? Kdy se narodil Dalibor Dědek? Dalibor Dědek se nachází v kategorii podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Dalibor Dědek dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dalibor Dědek i v jiné kategorii než je podnikání.