Kdo je to?
Kdo je to Adam Junek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Adam Junek? Lidé, novináři

Kdo je to Adam Junek?

Co znamená a jaký je význam slova Adam Junek?

Adam Junek je publicista zaměřený především na politická a ekonomická témata. Své působení v různých médiích zahájil v roce 2002. Postupně pracoval v redakcích Hospodářských novin, v týdeníku Ekonom a Euro a spolupracoval na počáteční tvorbě internetových novin Aktuálně.cz. Je také autorem příspěvků pro server Česká pozice.
Adam Junek zastával pro Hospodářské noviny také funkci zpravodaje v Bruselu.Kdo je to Adam Junek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Adam Junek? Lidé, novináři

Zaujalo vás slovo, termín Adam Junek? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Charčo? Znáte definici termínu Akciová společnost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Podmáslí? Pamatujete si definici pojmu Kolonie?

Klíčová slova: původ slova, etymologie, novináři, wikipedie, význam, přesný výraz, přesný výraz, odborný výraz, termín, slovo, lexikon, Adam Junek, přesný význam, popis, definice, Adam Junek

Pojem Adam Junek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat termín Adam Junek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Adam Junek ve Wikislovníku

Najít termín Adam Junek ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Adam Junek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Adam Junek ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Junek například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Adam Junek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Adam Junek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adam Junek? Definice pojmu Adam Junek se nachází v kategorii Novináři

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo Adam Junek i v jiné části webu než je kategorie novináři.