Kdo je to?
Kdo je to, byl Adam Junek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adam Junek? Lidé, novináři

Kdo je to Adam Junek?

Co znamená a jaký je význam slova Adam Junek?

Adam Junek je publicista zaměřený především na politická a ekonomická témata. Své působení v různých médiích zahájil v roce 2002. Postupně pracoval v redakcích Hospodářských novin, v týdeníku Ekonom a Euro a spolupracoval na počáteční tvorbě internetových novin Aktuálně.cz. Je také autorem příspěvků pro server Česká pozice.
Adam Junek zastával pro Hospodářské noviny také funkci zpravodaje v Bruselu.Kdo je to, byl Adam Junek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adam Junek? Lidé, novináři

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Adam Junek s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu MSc? Vzpomněli byste si co znamená slovo Biber? Vzpomněli byste si co označuje výraz Francouzské okno? Víte co je Rh faktor?

Klíčová slova: původ slova, slovo, přesný výraz, popis, informace, synonymum, význam slova, kdo je Adam Junek?, přesný význam, Adam Junek, heslo, kdo to je, popis, význam pojmu, lexikon, termín

Pojem Adam Junek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít výraz Adam Junek ve Wikipedii

Hledat termín Adam Junek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Adam Junek ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Adam Junek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Junek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Adam Junek, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Adam Junek? Kdo to byl Adam Junek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adam Junek? Definice pojmu Adam Junek se nachází v sekci novináři. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v novináři.