Kdo je to?
Kdo je to, byl Adam Junek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adam Junek? Lidé, novináři

Kdo je to Adam Junek?

Co znamená a jaký je význam slova Adam Junek?

Adam Junek je publicista zaměřený především na politická a ekonomická témata. Své působení v různých médiích zahájil v roce 2002. Postupně pracoval v redakcích Hospodářských novin, v týdeníku Ekonom a Euro a spolupracoval na počáteční tvorbě internetových novin Aktuálně.cz. Je také autorem příspěvků pro server Česká pozice.
Adam Junek zastával pro Hospodářské noviny také funkci zpravodaje v Bruselu.Kdo je to, byl Adam Junek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adam Junek? Lidé, novináři

Definici slova Adam Junek můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu MSc? Znáte pojem Cardio Barre? Vzpomněli byste si co označuje výraz Francouzské okno? Vzpomenete si na definici slova Úsudek?

Klíčová slova: význam pojmu, lexikon, popis, heslo, formulace, wiki, kdo to je, význam slova, synonymum, přesný význam, odborný výraz, definice, novináři, vysvětlení, Adam Junek, slovo

Pojem Adam Junek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Adam Junek ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Adam Junek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Adam Junek ve Wikipedii

Najít výraz Adam Junek ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Junek například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Adam Junek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Adam Junek? Kdo to byl Adam Junek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adam Junek? Definice pojmu Adam Junek patří do sekce novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie novináři.