Kdo je to?
Kdo je to Adam Junek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Adam Junek? Lidé, novináři

Adam Junek

Jaký je význam slova Adam Junek? Co to znamená?

Adam Junek je publicista zaměřený především na politická a ekonomická témata. Své působení v různých médiích zahájil v roce 2002. Postupně pracoval v redakcích Hospodářských novin, v týdeníku Ekonom a Euro a spolupracoval na počáteční tvorbě internetových novin Aktuálně.cz. Je také autorem příspěvků pro server Česká pozice.
Adam Junek zastával pro Hospodářské noviny také funkci zpravodaje v Bruselu.Kdo je to Adam Junek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Adam Junek? Lidé, novináři

Tento text (Adam Junek) můžete sdílet s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Gestační váček? Znáte pojem Autentické víno? Vzpomněli byste si co označuje výraz Burrito? Vzpomenete si na definici slova Úzkost?

Klíčová slova: odborný výraz, přesný výraz, význam pojmu, význam, Adam Junek, definice, etymologie, přesný význam, slovo, novináři, přesný výraz, heslo, význam slova, lexikon, synonymum, formulace

Pojem Adam Junek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít Adam Junek ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Adam Junek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adam Junek ve Wikimedia Commons

Najít slovo Adam Junek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Adam Junek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Junek například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Adam Junek

Právě jste zjistili Kdo je to Adam Junek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adam Junek? Definice pojmu Adam Junek patří do kategorie Novináři

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Adam Junek i v jiných kategoriích (než novináři).