Kdo je to?
Kdo je to Adam Junek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Adam Junek? Lidé, novináři

Kdo je to Adam Junek?

Co znamená a jaký je význam slova Adam Junek?

Adam Junek je publicista zaměřený především na politická a ekonomická témata. Své působení v různých médiích zahájil v roce 2002. Postupně pracoval v redakcích Hospodářských novin, v týdeníku Ekonom a Euro a spolupracoval na počáteční tvorbě internetových novin Aktuálně.cz. Je také autorem příspěvků pro server Česká pozice.
Adam Junek zastával pro Hospodářské noviny také funkci zpravodaje v Bruselu.Kdo je to Adam Junek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Adam Junek? Lidé, novináři

Sdílejte tuto stránku se slovem Adam Junek s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Charčo? Rozumíte pojmu Zápraží? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chtíč? Znáte pojem Svatořečení?

Klíčová slova: lexikon, slovo, Adam Junek, význam pojmu, popis, přesný význam, vysvětlení, formulace, wiki, pojem, přesný výraz, novináři, přesný výraz, význam, co znamená, význam slova

Pojem Adam Junek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít slovo Adam Junek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Adam Junek ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Adam Junek ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Adam Junek ve Wikislovníku

Zkusit najít Adam Junek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Junek například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Adam Junek

Nyní již víte Kdo je to Adam Junek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adam Junek? Definice pojmu Adam Junek patří do sekce Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Radíme vám proto hledat slovo Adam Junek i v jiné části webu než je kategorie novináři.