Kdo je to?
Kdo je Nikola Uhlířová? Životopis Nikola Uhlířová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Nikola Uhlířová

Kdo je Nikola Uhlířová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Nikola Uhlířová je česká modelka a vítězka soutěže Miss Face Czech Republic 2016. Uhlířová se narodila ve Frýdku-Místku a vyrůstala v nedaleké obci Baška. Po základní škole studovala ve Frýdku-Místku na gymnáziu, kde maturovala roku 2017.
Uhlířová byla od mala velmi krásná a jako studentka střední školy roku 2015 zvítězila v Havířově na Mezinárodní soutěži dívek středních škol Miss Reneta (23. ročník). O rok později se stala vítězkou soutěže krásy Miss Face Czech Republic 2016. V následujícím roce odjela do Vietnamu, kde reprezentovala Česko na mezinárodní soutěži krásy Miss Grand International. V soutěži se umístila na pátém místě ze všech nejkrásnějších dívek světa. Následně spolupracovala a cestovala pod agenturou Miss Grand International.
Uhlířová se stále věnuje modelingu, zejména focení. Předvádí modely pro módní návrhářku Beatu Rajskou.
Nikola Uhlířová má za partnera bývalého českého fotbalového reprezentanta Ondřeje Vaňka.Kdo je Nikola Uhlířová? Životopis Nikola Uhlířová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Nikola Uhlířová

Národnost: česká
Datum narození: 1998
Místo narození: Frýdek-Místek, Česká republika

Sdílejte tuto stránku s osobností Nikola Uhlířová s partnery, kolegy a kamarády na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Skutková podstata? Znáte termín THC? Znáte termín Idea? Víte, co je to Obstřik?

Klíčová slova: kde se narodila Nikola Uhlířová?, život, informace, Nikola Uhlířová, kdo je Nikola Uhlířová?, biografie, Nikola Uhlířová, osobnost, modeling, zajímavosti, wikipedie, osobnosti, místo narození, modeling, národnost, wiki

Pojem Nikola Uhlířová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Nikola Uhlířová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nikola Uhlířová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Nikola Uhlířová ve Wikislovníku

Najít termín Nikola Uhlířová ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Nikola Uhlířová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Nikola Uhlířová například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve Wikipedii, v metavyhledávači Info.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Nikola Uhlířová?

Nyní již víte Kdo je to Nikola Uhlířová? Kdy se narodila Nikola Uhlířová? Kde se narodila Nikola Uhlířová? Nikola Uhlířová se nachází v sekci Modeling

Napsáno redaktory Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Nikola Uhlířová dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nikola Uhlířová i v jiné kategorii než je modeling.