Kdo je to?
Kdo je to Kate Winslet? Životopis Kate Winslet, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Kate Winslet?

Kdo je to Kate Winslet? Stručný životopis

Kate Winslet, původně Kate Elizabeth Winslet, je známá herečka, která občas vystupuje i jako zpěvačka. Její výkony byly oceněny nejvyššími cenami včetně Oscara. Její nejznámější rolí je Rose ve velkofilmu Titanic.
Herečkou chtěla být od dětství, studiu dramatu se věnovala už ve školním věku, kdy ztvárnila své první role. Proslulost a několik ocenění jí přinesla role ve filmu Rozum a cit. V nízkém věku měla Kate Winslet již několik nominací na Oscara. V roce 2012 jí britská královna Alžběta II. udělila Řád britského impéria.Kdo je to Kate Winslet? Životopis Kate Winslet, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Kate Winslet

Národnost: britská
Datum narození: 5. října 1975
Místo narození: Reading

Popis osobnosti Kate Winslet můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Galangal? Rozumíte pojmu KWp? Vzpomenete si na definici slova cv? Znáte pojem Rekuperace?

Klíčová slova: co znamená, odborný výraz, etymologie, lexikon, význam pojmu, synonymum, kdo to je, původ slova, pojem, kdo je Kate Winslet?, wiki, definice, heslo, Kate Winslet, informace, formulace

Pojem Kate Winslet je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo Kate Winslet ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Kate Winslet na Google.cz

Vyhledat slovo Kate Winslet v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kate Winslet ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kate Winslet například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Kate Winslet? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kate Winslet? Kdo to byl Kate Winslet? Kdy se narodil Kate Winslet? Kde se narodil Kate Winslet? Kate Winslet se nachází v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Kate Winslet dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kate Winslet i v jiné kategorii než je herectví.