Kdo je to?
Kdo je to Bambula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bambula? Lidé, hanlivé

Bambula

Jaký je význam slova Bambula? Co to znamená?

Bambula je výraz pro naivního, přihlouplého člověka. Není to však nijak drsná nadávka, mnohem důraznější jsou ve stejném případě někdejší lékařské termíny pro různé stupně postižení, zejména v rovině intelektu (debil, idiot, imbecil, kterén apod.). Pokud o někom řekneme, že je bambula, dáváme tím najevo i jistou shovívavost a míru pochopení pro daného jedince. Bambula bývá snadno zneužitelný a manipulovatelný právě kvůli své přílišné důvěřivosti. V běžném životě může na tuto svoji slabou stránku snadno a často doplatit, protože se vždycky najde v jeho okolí někdo, komu není hloupé takového člověka nějak oklamat či zneužít.


Kdo je to Bambula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bambula? Lidé, hanlivé

Definici slova Bambula můžete sdílet s přáteli a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Dodací list? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vltavín? Znáte termín Fungicid? Víte co je Osud?

Klíčová slova: původ slova, přesný výraz, informace, formulace, co znamená, hanlivé, přesný výraz, termín, Bambula, význam, definice, Bambula, popis, lexikon, heslo, synonymum

Pojem Bambula je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Bambula v následujících zdrojích

Najít výraz Bambula na Google obrázcích

Hledat frázi Bambula ve Wikipedii

Najít výraz Bambula na Google.cz

Hledat slovo Bambula ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Bambula ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bambula například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Bambula? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Bambula? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bambula? Definice pojmu Bambula je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít informace pojem, výraz,termín, heslo třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Bambula i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.