Kdo je to?
Kdo je to Bambula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bambula? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bambula?

Co znamená a jaký je význam slova Bambula?

Bambula je výraz pro naivního, přihlouplého člověka. Není to však nijak drsná nadávka, mnohem důraznější jsou ve stejném případě někdejší lékařské termíny pro různé stupně postižení, zejména v rovině intelektu (debil, idiot, imbecil, kterén apod.). Pokud o někom řekneme, že je bambula, dáváme tím najevo i jistou shovívavost a míru pochopení pro daného jedince. Bambula bývá snadno zneužitelný a manipulovatelný právě kvůli své přílišné důvěřivosti. V běžném životě může na tuto svoji slabou stránku snadno a často doplatit, protože se vždycky najde v jeho okolí někdo, komu není hloupé takového člověka nějak oklamat či zneužít.


Kdo je to Bambula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bambula? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Bambula? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Římský kmín? Vzpomněli byste si co označuje výraz cv? Znáte termín Subsumpce? Znáte termín Pojistný podvod?

Klíčová slova: přesný význam, informace, pojem, vysvětlení, slovo, přesný výraz, formulace, Bambula, co znamená, popis, význam slova, heslo, původ slova, Bambula, odborný výraz, hanlivé

Pojem Bambula je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Bambula

Hledat videa s názvem Bambula na Youtube

Hledat výraz Bambula ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Bambula ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Bambula na Google.cz

Vyhledat pojem Bambula ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bambula například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Bambula? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Bambula? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bambula? Definice pojmu Bambula se nachází v sekci Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.