Kdo je to?
Kdo je to Bambula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bambula? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bambula?

Jaký je význam slova Bambula? Co to znamená?

Bambula je výraz pro naivního, přihlouplého člověka. Není to však nijak drsná nadávka, mnohem důraznější jsou ve stejném případě někdejší lékařské termíny pro různé stupně postižení, zejména v rovině intelektu (debil, idiot, imbecil, kterén apod.). Pokud o někom řekneme, že je bambula, dáváme tím najevo i jistou shovívavost a míru pochopení pro daného jedince. Bambula bývá snadno zneužitelný a manipulovatelný právě kvůli své přílišné důvěřivosti. V běžném životě může na tuto svoji slabou stránku snadno a často doplatit, protože se vždycky najde v jeho okolí někdo, komu není hloupé takového člověka nějak oklamat či zneužít.


Kdo je to Bambula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bambula? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Bambula s přáteli a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Římský kmín? Znáte definici termínu Mandragora? Znáte termín Poetika? Pamatujete si definici pojmu Polenta?

Klíčová slova: přesný význam, wikipedie, hanlivé, formulace, vysvětlení, wiki, hanlivé, Bambula, význam pojmu, popis, Bambula, přesný výraz, pojem, co znamená, lexikon, slovo

Pojem Bambula je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Bambula v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Bambula na Youtube

Vyhledat slovo Bambula ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Bambula na Google obrázcích

Vyhledat heslo Bambula ve Wikislovníku

Najít slovo Bambula na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bambula například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Bambula, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Bambula? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bambula? Definice pojmu Bambula je v kategorii Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, text, definici, dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hanlivé.