Kdo je to?
Kdo je Diletta Leotta? Životopis Diletta Leotta, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Diletta Leotta

Kdo je Diletta Leotta? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Diletta Leotta je italská televizní moderátorka a sportovní komentátorka.
Pochází ze Sicílie a vystudovala práva v Římě. Proslula však především jako komentátorka italských fotbalových zápasů. Diletta Leotta je tak jednou z mála žen na celém světě, kterým se podařilo proniknout na podobnou pozici, čímž budí výraznou pozornost.
V roli fotbalové komentátorky se začala objevovat na italském sportovním kanále Sky Sport, kde komentovala italskou Sérii B. Získala si takovou popularitu, že od roku 2018 začala pracoval na prestižním postu komentátorky Série A.
Vystupuje i jako televizní moderátorka a má velký úspěch jako influencerka. Daří se jí i na poli modelingu, kde sbírala zkušenosti hlavně v minulosti. Díky své známosti je často hostem talk show a různých společenských akcí, známá je především v rodné Itálii.Kdo je Diletta Leotta? Životopis Diletta Leotta, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Diletta Leotta

Národnost: italská
Datum narození: 16. srpna 1991
Místo narození: Sicílie

Sdílejte tuto stránku s osobností Diletta Leotta s jinými osobami prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Sekt? Znáte definici termínu Oxytocin? Vzpomněli byste si na význam slova Souhvězdí? Pamatujete si definici pojmu Downův syndrom?

Klíčová slova: kdo je Diletta Leotta?, novináři, biografie, vysvětlení, národnost, narození, Diletta Leotta, kdy se narodila Diletta Leotta?, osobnost, kde se narodila Diletta Leotta?, wikipedie, Diletta Leotta, datum narození, informace, popis, život

Pojem Diletta Leotta je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Diletta Leotta ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Diletta Leotta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Diletta Leotta na Google obrázcích

Hledat frázi Diletta Leotta ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Diletta Leotta ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Diletta Leotta například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Diletta Leotta? Stručná biografie

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Diletta Leotta? Kdy se narodila Diletta Leotta? Kde se narodila Diletta Leotta? Diletta Leotta je v kategorii Novináři

Kategorie novináři, editor šéf, diletta Leotta, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Diletta Leotta kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Diletta Leotta i v jiné kategorii než je novináři.