Kdo je to?
Kdo je Diletta Leotta? Životopis Diletta Leotta, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Diletta Leotta?

Kdo je Diletta Leotta? Životopis, informace, biografie, novináři

Diletta Leotta je italská televizní moderátorka a sportovní komentátorka.
Pochází ze Sicílie a vystudovala práva v Římě. Proslula však především jako komentátorka italských fotbalových zápasů. Diletta Leotta je tak jednou z mála žen na celém světě, kterým se podařilo proniknout na podobnou pozici, čímž budí výraznou pozornost.
V roli fotbalové komentátorky se začala objevovat na italském sportovním kanále Sky Sport, kde komentovala italskou Sérii B. Získala si takovou popularitu, že od roku 2018 začala pracoval na prestižním postu komentátorky Série A.
Vystupuje i jako televizní moderátorka a má velký úspěch jako influencerka. Daří se jí i na poli modelingu, kde sbírala zkušenosti hlavně v minulosti. Díky své známosti je často hostem talk show a různých společenských akcí, známá je především v rodné Itálii.Kdo je Diletta Leotta? Životopis Diletta Leotta, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Diletta Leotta

Národnost: italská
Datum narození: 16. srpna 1991
Místo narození: Sicílie

Zaujala vás biografie osobnosti Diletta Leotta? Potom se podělte s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Lůžkoden? Pamatujete si definici pojmu Toxoplazmóza? Vzpomněli byste si na význam slova Valorizace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sublime Text?

Klíčová slova: kdy se narodila Diletta Leotta?, Diletta Leotta, národnost, novináři, biografie, životopis, kde se narodila Diletta Leotta?, datum narození, zajímavosti, informace, kdo je Diletta Leotta?, osobnost, narození, lexikon, život, vysvětlení

Pojem Diletta Leotta je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít heslo Diletta Leotta ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Diletta Leotta ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Diletta Leotta na Youtube

Zkusit najít výraz Diletta Leotta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Diletta Leotta ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Diletta Leotta například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Diletta Leotta

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Diletta Leotta? Kdy se narodila Diletta Leotta? Kde se narodila Diletta Leotta? Diletta Leotta patří do kategorie Novináři

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Diletta Leotta dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Diletta Leotta i v jiné kategorii než je novináři.