Kdo je to?
Kdo je Diletta Leotta? Životopis Diletta Leotta, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Diletta Leotta?

Kdo je Diletta Leotta? Životopis, informace, biografie, novináři

Diletta Leotta je italská televizní moderátorka a sportovní komentátorka.
Pochází ze Sicílie a vystudovala práva v Římě. Proslula však především jako komentátorka italských fotbalových zápasů. Diletta Leotta je tak jednou z mála žen na celém světě, kterým se podařilo proniknout na podobnou pozici, čímž budí výraznou pozornost.
V roli fotbalové komentátorky se začala objevovat na italském sportovním kanále Sky Sport, kde komentovala italskou Sérii B. Získala si takovou popularitu, že od roku 2018 začala pracoval na prestižním postu komentátorky Série A.
Vystupuje i jako televizní moderátorka a má velký úspěch jako influencerka. Daří se jí i na poli modelingu, kde sbírala zkušenosti hlavně v minulosti. Díky své známosti je často hostem talk show a různých společenských akcí, známá je především v rodné Itálii.Kdo je Diletta Leotta? Životopis Diletta Leotta, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Diletta Leotta

Národnost: italská
Datum narození: 16. srpna 1991
Místo narození: Sicílie

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Diletta Leotta sdílet s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Lůžkoden? Víte co je Itinerář? Vzpomněli byste si na význam slova Jet lag? Vzpomněli byste si co označuje výraz Clubhouse?

Klíčová slova: wikipedie, kdy se narodila Diletta Leotta?, popis, životopis, wiki, Diletta Leotta, kdo je Diletta Leotta?, datum narození, biografie, osobnosti, národnost, novináři, informace, osobnost, Diletta Leotta, lexikon

Pojem Diletta Leotta je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Diletta Leotta ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Diletta Leotta ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Diletta Leotta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Diletta Leotta ve Wikipedii

Vyhledat termín Diletta Leotta ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Diletta Leotta například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Diletta Leotta? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Diletta Leotta? Kdy se narodila Diletta Leotta? Kde se narodila Diletta Leotta? Diletta Leotta se nachází v kategorii Novináři

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Diletta Leotta dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Diletta Leotta i v jiné kategorii než je novináři.