Kdo je to?
Kdo je to Donald Trump? Životopis Donald Trump, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Donald Trump?

Kdo je to Donald Trump? Stručný životopis

Donald Trump je známý americký podnikatel, obchodní magnát, spisovatel, mediální hvězda a politik. Předsedá a vykonává funkci generálního ředitele ve společnosti Trump Organization, obchodující na trhu s nemovitostmi. Vlastní také kasina a hotely. Má svou vlastní reality show na NBC, která ho mediálně proslavila.
Je kandidátem Republikánské strany pro prezidentské volby 2016. Jeho ženou byla Češka Ivana Trumpová, se kterou má dceru Ivanku.Kdo je to Donald Trump? Životopis Donald Trump, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Donald Trump

Národnost: americká
Datum narození: 14. června 1946
Místo narození: New York

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Donald Trump? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Wap? Vzpomněli byste si co znamená slovo Anestezie? Pamatujete si definici pojmu Myom? Víte co je Naturopatie?

Klíčová slova: kdo je Donald Trump?, slovo, popis, definice, lexikon, etymologie, Donald Trump, vysvětlení, wiki, přesný význam, synonymum, význam, co je to Donald Trump?, kdo to je, popis, význam slova

Pojem Donald Trump je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Donald Trump zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Donald Trump na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Donald Trump ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Donald Trump ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Donald Trump ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Donald Trump například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Donald Trump

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Donald Trump? Kdo to byl Donald Trump? Kdy se narodil Donald Trump? Kde se narodil Donald Trump? Donald Trump je v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Donald Trump řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Donald Trump i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.