Kdo je to?
Kdo je to Donald Trump? Životopis Donald Trump, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Donald Trump?

Kdo je to Donald Trump? Stručný životopis

Donald Trump je známý americký podnikatel, obchodní magnát, spisovatel, mediální hvězda a politik. Předsedá a vykonává funkci generálního ředitele ve společnosti Trump Organization, obchodující na trhu s nemovitostmi. Vlastní také kasina a hotely. Má svou vlastní reality show na NBC, která ho mediálně proslavila.
Je kandidátem Republikánské strany pro prezidentské volby 2016. Jeho ženou byla Češka Ivana Trumpová, se kterou má dceru Ivanku.Kdo je to Donald Trump? Životopis Donald Trump, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Donald Trump

Národnost: americká
Datum narození: 14. června 1946
Místo narození: New York

Sdílejte tuto stránku s osobností Donald Trump s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Wasabi? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ampérhodina? Pamatujete si definici pojmu Lustrační osvědčení? Znáte termín Spirulina?

Klíčová slova: pojem, popis, termín, přesný význam, informace, význam pojmu, wiki, původ slova, heslo, odborný výraz, Donald Trump, slovo, etymologie, formulace, synonymum, význam

Pojem Donald Trump je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Donald Trump na Youtube

Hledat termín Donald Trump ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Donald Trump ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Donald Trump ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Donald Trump například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Donald Trump?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Donald Trump? Kdo to byl Donald Trump? Kdy se narodil Donald Trump? Kde se narodil Donald Trump? Donald Trump je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Donald Trump dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Donald Trump i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.