Kdo je to?
Kdo je Donald Trump? Životopis Donald Trump, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Donald Trump?

Kdo je Donald Trump? Životopis, informace, biografie, politici

Donald Trump je známý americký podnikatel, obchodní magnát, spisovatel, mediální hvězda a politik. Předsedá a vykonává funkci generálního ředitele ve společnosti Trump Organization, obchodující na trhu s nemovitostmi. Vlastní také kasina a hotely. Má svou vlastní reality show na NBC, která ho mediálně proslavila.
Je kandidátem Republikánské strany pro prezidentské volby 2016. Jeho ženou byla Češka Ivana Trumpová, se kterou má dceru Ivanku.Kdo je Donald Trump? Životopis Donald Trump, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Donald Trump

Národnost: americká
Datum narození: 14. června 1946
Místo narození: New York

Sdílejte tuto stránku s osobností Donald Trump se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Chalva? Vzpomněli byste si na význam slova Extirpace? Pamatujete si definici pojmu Vitamín A? Znáte definici termínu Gangréna?

Klíčová slova: lexikon, Donald Trump, Donald Trump, kdy se narodil Donald Trump?, zajímavosti, popis, datum narození, kdo je Donald Trump?, život, osobnosti, wikipedie, vysvětlení, životopis, narození, osobnost, kde se narodil Donald Trump?

Pojem Donald Trump je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat frázi Donald Trump ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Donald Trump na Google.cz

Hledat slovo Donald Trump ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Donald Trump ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Donald Trump ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Donald Trump například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Google obrázcích nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Donald Trump

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Donald Trump? Kdy se narodil Donald Trump? Kde se narodil Donald Trump? Donald Trump patří do kategorie Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Donald Trump např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Donald Trump i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.