Kdo je to?
Kdo je to Donald Trump? Životopis Donald Trump, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Donald Trump?

Kdo je to Donald Trump? Stručný životopis

Donald Trump je známý americký podnikatel, obchodní magnát, spisovatel, mediální hvězda a politik. Předsedá a vykonává funkci generálního ředitele ve společnosti Trump Organization, obchodující na trhu s nemovitostmi. Vlastní také kasina a hotely. Má svou vlastní reality show na NBC, která ho mediálně proslavila.
Je kandidátem Republikánské strany pro prezidentské volby 2016. Jeho ženou byla Češka Ivana Trumpová, se kterou má dceru Ivanku.Kdo je to Donald Trump? Životopis Donald Trump, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Donald Trump

Národnost: americká
Datum narození: 14. června 1946
Místo narození: New York

Sdílejte tuto stránku s osobností Donald Trump s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Chalva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Věta jednoduchá? Pamatujete si definici pojmu Osobnost? Znáte termín Autofokus?

Klíčová slova: slovo, politici, formulace, odborný výraz, co je to Donald Trump?, informace, Donald Trump, význam slova, definice, synonymum, původ slova, popis, termín, přesný výraz, lexikon, pojem

Pojem Donald Trump je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Donald Trump

Vyhledat termín Donald Trump ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Donald Trump ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Donald Trump ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Donald Trump ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Donald Trump například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Donald Trump?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Donald Trump? Kdo to byl Donald Trump? Kdy se narodil Donald Trump? Kde se narodil Donald Trump? Donald Trump je v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Donald Trump třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Donald Trump i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.