Kdo je to?
Kdo je to Donald Trump? Životopis Donald Trump, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Donald Trump?

Kdo je to Donald Trump? Stručný životopis

Donald Trump je známý americký podnikatel, obchodní magnát, spisovatel, mediální hvězda a politik. Předsedá a vykonává funkci generálního ředitele ve společnosti Trump Organization, obchodující na trhu s nemovitostmi. Vlastní také kasina a hotely. Má svou vlastní reality show na NBC, která ho mediálně proslavila.
Je kandidátem Republikánské strany pro prezidentské volby 2016. Jeho ženou byla Češka Ivana Trumpová, se kterou má dceru Ivanku.Kdo je to Donald Trump? Životopis Donald Trump, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Donald Trump

Národnost: americká
Datum narození: 14. června 1946
Místo narození: New York

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Donald Trump sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Wasabi? Rozumíte pojmu Avokádo? Pamatujete si definici pojmu Lustrační osvědčení? Znáte pojem Celiakie?

Klíčová slova: odborný výraz, kdo to je, co znamená, politici, lexikon, informace, význam, formulace, pojem, popis, přesný výraz, význam slova, přesný význam, etymologie, wiki, kdo je Donald Trump?

Pojem Donald Trump je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat frázi Donald Trump ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Donald Trump ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Donald Trump ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Donald Trump na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Donald Trump například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Donald Trump

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Donald Trump? Kdo to byl Donald Trump? Kdy se narodil Donald Trump? Kde se narodil Donald Trump? Donald Trump se nachází v sekci politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Donald Trump řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Donald Trump i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.