Kdo je to?
Kdo je to Donald Trump? Životopis Donald Trump, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Donald Trump?

Kdo je to Donald Trump? Stručný životopis

Donald Trump je známý americký podnikatel, obchodní magnát, spisovatel, mediální hvězda a politik. Předsedá a vykonává funkci generálního ředitele ve společnosti Trump Organization, obchodující na trhu s nemovitostmi. Vlastní také kasina a hotely. Má svou vlastní reality show na NBC, která ho mediálně proslavila.
Je kandidátem Republikánské strany pro prezidentské volby 2016. Jeho ženou byla Češka Ivana Trumpová, se kterou má dceru Ivanku.Kdo je to Donald Trump? Životopis Donald Trump, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Donald Trump

Národnost: americká
Datum narození: 14. června 1946
Místo narození: New York

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Donald Trump s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Wap? Rozumíte pojmu Chytrý telefon? Pamatujete si definici pojmu Myom? Znáte pojem PUR pěna?

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, kdo je Donald Trump?, původ slova, význam, význam pojmu, popis, Donald Trump, definice, heslo, synonymum, kdo to je, význam slova, popis, co je to Donald Trump?, termín

Pojem Donald Trump je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Donald Trump ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Donald Trump ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Donald Trump na Google.cz

Hledat slovo Donald Trump ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Donald Trump například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Donald Trump?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Donald Trump? Kdo to byl Donald Trump? Kdy se narodil Donald Trump? Kde se narodil Donald Trump? Donald Trump patří do sekce politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Donald Trump dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Donald Trump i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.