Kdo je to?
Kdo je to Donald Trump? Životopis Donald Trump, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Donald Trump?

Kdo je to Donald Trump? Stručný životopis

Donald Trump je známý americký podnikatel, obchodní magnát, spisovatel, mediální hvězda a politik. Předsedá a vykonává funkci generálního ředitele ve společnosti Trump Organization, obchodující na trhu s nemovitostmi. Vlastní také kasina a hotely. Má svou vlastní reality show na NBC, která ho mediálně proslavila.
Je kandidátem Republikánské strany pro prezidentské volby 2016. Jeho ženou byla Češka Ivana Trumpová, se kterou má dceru Ivanku.Kdo je to Donald Trump? Životopis Donald Trump, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Donald Trump

Národnost: americká
Datum narození: 14. června 1946
Místo narození: New York

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Donald Trump? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Wasabi? Vzpomněli byste si na význam slova Fašank? Pamatujete si definici pojmu Lustrační osvědčení? Znáte definici termínu Alternátor?

Klíčová slova: přesný význam, informace, Donald Trump, význam slova, slovo, etymologie, význam, synonymum, co znamená, popis, pojem, co je to Donald Trump?, odborný výraz, význam pojmu, původ slova, vysvětlení

Pojem Donald Trump je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Donald Trump lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Donald Trump ve Wikislovníku

Najít heslo Donald Trump ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Donald Trump ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Donald Trump na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Donald Trump například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Donald Trump? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Donald Trump? Kdo to byl Donald Trump? Kdy se narodil Donald Trump? Kde se narodil Donald Trump? Donald Trump je v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Donald Trump dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Donald Trump i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.