Kdo je to?
Kdo je Donald Trump? Životopis Donald Trump, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Donald Trump

Kdo je Donald Trump? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Donald Trump je známý americký podnikatel, obchodní magnát, spisovatel, mediální hvězda a politik. Předsedá a vykonává funkci generálního ředitele ve společnosti Trump Organization, obchodující na trhu s nemovitostmi. Vlastní také kasina a hotely. Má svou vlastní reality show na NBC, která ho mediálně proslavila.
Je kandidátem Republikánské strany pro prezidentské volby 2016. Jeho ženou byla Češka Ivana Trumpová, se kterou má dceru Ivanku.Kdo je Donald Trump? Životopis Donald Trump, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Donald Trump

Národnost: americká
Datum narození: 14. června 1946
Místo narození: New York

Tento text (Donald Trump) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Prokrastinace? Pamatujete si definici pojmu Gastronomie? Pamatujete si definici pojmu Algeziologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Čistopis?

Klíčová slova: osobnosti, místo narození, Donald Trump, informace, lexikon, osobnost, vysvětlení, narození, politici, datum narození, wiki, životopis, popis, kdy se narodil Donald Trump?, národnost, Donald Trump

Pojem Donald Trump je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Donald Trump

Hledejte bez špehování slovo Donald Trump ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Donald Trump ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Donald Trump ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Donald Trump ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Donald Trump ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Donald Trump například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v metavyhledávači Info.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Donald Trump? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Donald Trump? Kdy se narodil Donald Trump? Kde se narodil Donald Trump? Donald Trump patří do sekce Politici

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Donald Trump třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Donald Trump i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.