Kdo je to?
Kdo je to, byl Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učitel národů? Lidé, přezdívky

Kdo je to Učitel národů?

Co znamená a jaký je význam slova Učitel národů?

Učitel národů je pojmenování význačné osobnosti 17. století, myslitele a spisovatele Jana Ámose Komenského. Toto čestné označení mu náleží jako tvůrci nové pedagogiky, kterou ovlivnil nejen svým vlastním působením, ale také jako autor přelomových publikací. Teorii vyučování vysvětlil ve své knize Velká didaktika, na výchovu dětí v předškolním věku se zaměřilo Informatorium školy mateřské, metod školy hrou předvedl v knize Orbis Pictus.
Při svých cestách po Evropě zveřejňoval učitel národů své poznatky, díky kterým docházelo k modernizaci školství v mnoha státech.Kdo je to, byl Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učitel národů? Lidé, přezdívky

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Učitel národů s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Dornova metoda? Víte, co je to Brynza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Akontace? Rozumíte pojmu Obelisk?

Klíčová slova: kdo je Učitel národů?, odborný výraz, popis, definice, význam pojmu, význam, lexikon, vysvětlení, přesný výraz, význam slova, Učitel národů, co znamená, heslo, popis, přesný význam, etymologie

Pojem Učitel národů je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Učitel národů lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Učitel národů ve Wikipedii

Hledat slovo Učitel národů na Google.cz

Zkusit najít slovo Učitel národů ve Wikislovníku

Najít výraz Učitel národů ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Učitel národů například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Učitel národů? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Učitel národů? Kdo to byl Učitel národů? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učitel národů? Definice pojmu Učitel národů se nachází v kategorii přezdívky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Učitel národů hledat i v jiných kategoriích (než přezdívky).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.