Kdo je to?
Kdo je to Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Učitel národů? Lidé, přezdívky

Učitel národů

Co znamená a jaký je význam slova Učitel národů?

Učitel národů je pojmenování význačné osobnosti 17. století, myslitele a spisovatele Jana Ámose Komenského. Toto čestné označení mu náleží jako tvůrci nové pedagogiky, kterou ovlivnil nejen svým vlastním působením, ale také jako autor přelomových publikací. Teorii vyučování vysvětlil ve své knize Velká didaktika, na výchovu dětí v předškolním věku se zaměřilo Informatorium školy mateřské, metod školy hrou předvedl v knize Orbis Pictus.
Při svých cestách po Evropě zveřejňoval učitel národů své poznatky, díky kterým docházelo k modernizaci školství v mnoha státech.Kdo je to Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Učitel národů? Lidé, přezdívky

Líbí se vám definice kdo je to Učitel národů? Pak se podělte s vašimi přáteli na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Sanytr? Znáte termín Baseball? Vzpomněli byste si co označuje výraz Feng shui? Víte, co je to Vodnice?

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, slovo, definice, lexikon, přesný význam, Učitel národů, přesný výraz, odborný výraz, synonymum, Učitel národů, termín, původ slova, význam, pojem, přezdívky

Pojem Učitel národů je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít pojem Učitel národů ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Učitel národů ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Učitel národů na Google obrázcích

Najít pojem Učitel národů ve Wikislovníku

Najít výraz Učitel národů ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Učitel národů například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Učitel národů

Nyní již víte Kdo je to Učitel národů? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učitel národů? Definice pojmu Učitel národů je v kategorii Přezdívky

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Přezdívky).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.