Kdo je to?
Kdo je to Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Učitel národů? Lidé, přezdívky

Kdo je to Učitel národů?

Co znamená a jaký je význam slova Učitel národů?

Učitel národů je pojmenování význačné osobnosti 17. století, myslitele a spisovatele Jana Ámose Komenského. Toto čestné označení mu náleží jako tvůrci nové pedagogiky, kterou ovlivnil nejen svým vlastním působením, ale také jako autor přelomových publikací. Teorii vyučování vysvětlil ve své knize Velká didaktika, na výchovu dětí v předškolním věku se zaměřilo Informatorium školy mateřské, metod školy hrou předvedl v knize Orbis Pictus.
Při svých cestách po Evropě zveřejňoval učitel národů své poznatky, díky kterým docházelo k modernizaci školství v mnoha státech.Kdo je to Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Učitel národů? Lidé, přezdívky

Líbí se vám definice kdo je to Učitel národů? Pak se podělte s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Briliant? Pamatujete si definici pojmu ICT? Vzpomněli byste si co označuje výraz Krajní pravice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Úřednická vláda?

Klíčová slova: informace, slovo, význam pojmu, synonymum, přezdívky, Učitel národů, přezdívky, odborný výraz, pojem, původ slova, etymologie, heslo, co znamená, přesný význam, definice, význam slova

Pojem Učitel národů je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Učitel národů hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít výraz Učitel národů na Google.cz

Zkusit najít slovo Učitel národů ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Učitel národů ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Učitel národů ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Učitel národů ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Učitel národů například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Učitel národů? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Učitel národů? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učitel národů? Definice pojmu Učitel národů se nachází v kategorii Přezdívky

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Učitel národů i v jiné kategorii než je sekce přezdívky.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.