Kdo je to?
Kdo je to Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Učitel národů? Lidé, přezdívky

Kdo je to Učitel národů?

Jaký je význam slova Učitel národů? Co to znamená?

Učitel národů je pojmenování význačné osobnosti 17. století, myslitele a spisovatele Jana Ámose Komenského. Toto čestné označení mu náleží jako tvůrci nové pedagogiky, kterou ovlivnil nejen svým vlastním působením, ale také jako autor přelomových publikací. Teorii vyučování vysvětlil ve své knize Velká didaktika, na výchovu dětí v předškolním věku se zaměřilo Informatorium školy mateřské, metod školy hrou předvedl v knize Orbis Pictus.
Při svých cestách po Evropě zveřejňoval učitel národů své poznatky, díky kterým docházelo k modernizaci školství v mnoha státech.Kdo je to Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Učitel národů? Lidé, přezdívky

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Učitel národů s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Briliant? Víte, co je to Tornádo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Svoboda? Rozumíte pojmu Skleníkový efekt?

Klíčová slova: přezdívky, definice, přesný význam, vysvětlení, přesný výraz, význam slova, wikipedie, Učitel národů, informace, heslo, Učitel národů, pojem, přezdívky, lexikon, význam pojmu, popis

Pojem Učitel národů je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Učitel národů zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít Učitel národů na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Učitel národů ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Učitel národů ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Učitel národů ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Učitel národů ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Učitel národů například v Google obrázcích, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Učitel národů, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Učitel národů? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učitel národů? Definice pojmu Učitel národů se nachází v sekci Přezdívky

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, termín, heslo, výraz např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Učitel národů i v jiné kategorii než v přezdívky.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.