Kdo je to?
Kdo je to, byl Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učitel národů? Lidé, přezdívky

Kdo je to Učitel národů?

Co znamená a jaký je význam slova Učitel národů?

Učitel národů je pojmenování význačné osobnosti 17. století, myslitele a spisovatele Jana Ámose Komenského. Toto čestné označení mu náleží jako tvůrci nové pedagogiky, kterou ovlivnil nejen svým vlastním působením, ale také jako autor přelomových publikací. Teorii vyučování vysvětlil ve své knize Velká didaktika, na výchovu dětí v předškolním věku se zaměřilo Informatorium školy mateřské, metod školy hrou předvedl v knize Orbis Pictus.
Při svých cestách po Evropě zveřejňoval učitel národů své poznatky, díky kterým docházelo k modernizaci školství v mnoha státech.Kdo je to, byl Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učitel národů? Lidé, přezdívky

Líbí se vám definice kdo je to Učitel národů? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Briliant? Vzpomněli byste si co znamená slovo Akontace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Jilm? Víte co je Proudový chranič?

Klíčová slova: synonymum, pojem, původ slova, co znamená, definice, co je to Učitel národů?, etymologie, popis, význam pojmu, informace, kdo to je, odborný výraz, popis, formulace, kdo je Učitel národů?, význam slova

Pojem Učitel národů je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Učitel národů ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Učitel národů ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Učitel národů v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Učitel národů ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Učitel národů například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Učitel národů? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Učitel národů? Kdo to byl Učitel národů? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učitel národů? Definice pojmu Učitel národů je v sekci přezdívky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Učitel národů i v jiné kategorii než je sekce přezdívky.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.