Kdo je to?
Kdo je to, byl Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učitel národů? Lidé, přezdívky

Kdo je to Učitel národů?

Co znamená a jaký je význam slova Učitel národů?

Učitel národů je pojmenování význačné osobnosti 17. století, myslitele a spisovatele Jana Ámose Komenského. Toto čestné označení mu náleží jako tvůrci nové pedagogiky, kterou ovlivnil nejen svým vlastním působením, ale také jako autor přelomových publikací. Teorii vyučování vysvětlil ve své knize Velká didaktika, na výchovu dětí v předškolním věku se zaměřilo Informatorium školy mateřské, metod školy hrou předvedl v knize Orbis Pictus.
Při svých cestách po Evropě zveřejňoval učitel národů své poznatky, díky kterým docházelo k modernizaci školství v mnoha státech.Kdo je to, byl Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učitel národů? Lidé, přezdívky

Zaujalo vás slovo, termín Učitel národů? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Dušnost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Altruismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Horseball? Víte co je Elektrolýza?

Klíčová slova: popis, co je to Učitel národů?, vysvětlení, termín, přezdívky, pojem, informace, význam slova, definice, význam, původ slova, kdo je Učitel národů?, etymologie, Učitel národů, význam pojmu, wiki

Pojem Učitel národů je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Učitel národů

Hledat výraz Učitel národů v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Učitel národů ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Učitel národů ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Učitel národů ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Učitel národů například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Učitel národů, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Učitel národů? Kdo to byl Učitel národů? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učitel národů? Definice pojmu Učitel národů se nachází v sekci přezdívky. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v přezdívky.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.