Kdo je to?
Kdo je to, byl Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učitel národů? Lidé, přezdívky

Kdo je to Učitel národů?

Co znamená a jaký je význam slova Učitel národů?

Učitel národů je pojmenování význačné osobnosti 17. století, myslitele a spisovatele Jana Ámose Komenského. Toto čestné označení mu náleží jako tvůrci nové pedagogiky, kterou ovlivnil nejen svým vlastním působením, ale také jako autor přelomových publikací. Teorii vyučování vysvětlil ve své knize Velká didaktika, na výchovu dětí v předškolním věku se zaměřilo Informatorium školy mateřské, metod školy hrou předvedl v knize Orbis Pictus.
Při svých cestách po Evropě zveřejňoval učitel národů své poznatky, díky kterým docházelo k modernizaci školství v mnoha státech.Kdo je to, byl Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učitel národů? Lidé, přezdívky

Tento text (Učitel národů) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Dornova metoda? Vzpomenete si na definici slova First minute? Vzpomněli byste si co označuje výraz Akontace? Vzpomněli byste si na význam slova Interview?

Klíčová slova: přezdívky, Učitel národů, slovo, vysvětlení, synonymum, odborný výraz, význam, přesný význam, informace, lexikon, formulace, pojem, etymologie, význam pojmu, co je to Učitel národů?, wiki

Pojem Učitel národů je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Učitel národů ve Wikipedii

Zkusit najít Učitel národů ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Učitel národů ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Učitel národů v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Učitel národů například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Učitel národů

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Učitel národů? Kdo to byl Učitel národů? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učitel národů? Definice pojmu Učitel národů je v kategorii přezdívky. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než přezdívky.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.