Kdo je to?
Kdo je to Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Učitel národů? Lidé, přezdívky

Kdo je to Učitel národů?

Co znamená a jaký je význam slova Učitel národů?

Učitel národů je pojmenování význačné osobnosti 17. století, myslitele a spisovatele Jana Ámose Komenského. Toto čestné označení mu náleží jako tvůrci nové pedagogiky, kterou ovlivnil nejen svým vlastním působením, ale také jako autor přelomových publikací. Teorii vyučování vysvětlil ve své knize Velká didaktika, na výchovu dětí v předškolním věku se zaměřilo Informatorium školy mateřské, metod školy hrou předvedl v knize Orbis Pictus.
Při svých cestách po Evropě zveřejňoval učitel národů své poznatky, díky kterým docházelo k modernizaci školství v mnoha státech.Kdo je to Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Učitel národů? Lidé, přezdívky

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Učitel národů s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Briliant? Víte, co je to Bailout? Vzpomněli byste si co označuje výraz Krajní pravice? Rozumíte pojmu Lepenice?

Klíčová slova: význam slova, synonymum, wiki, původ slova, přezdívky, pojem, termín, odborný výraz, lexikon, heslo, co znamená, informace, wikipedie, Učitel národů, význam pojmu, slovo

Pojem Učitel národů je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Učitel národů lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít Učitel národů ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Učitel národů ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Učitel národů ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Učitel národů na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Učitel národů například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Učitel národů? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Učitel národů? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učitel národů? Definice pojmu Učitel národů je v sekci Přezdívky

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Učitel národů i jinde než v sekci než v přezdívky.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.