Kdo je to?
Kdo je to, byl Herpetolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Herpetolog? Lidé, věda

Kdo je to Herpetolog?

Co znamená a jaký je význam slova Herpetolog?

Herpetolog je vědec – zoolog, který se věnuje studiu chování a vzhledu obojživelníků i plazů. Zaměřuje se tedy na studenokrevné živočichy, jako jsou plazi a obojživelníci. V našem pojetí se jedná především o výzkum plazů.
Herpetolog tedy zkoumá hady, ještěrky, krokodýly a želvy. Herpetolog studuje také životní procesy a chování, historii, vývoj a dědičnost těchto jedinců. Klasifikuje je vzhledem k příbuzným druhům a zajímá se i o jejich environmentální vztahy.Kdo je to, byl Herpetolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Herpetolog? Lidé, věda

Zaujalo vás slovo, termín Herpetolog? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Pivní polévka? Znáte definici termínu Řeřicha? Vzpomněli byste si na význam slova Vikýř? Pamatujete si definici pojmu Bjetin?

Klíčová slova: etymologie, termín, význam pojmu, původ slova, význam slova, Herpetolog, vysvětlení, význam, přesný výraz, synonymum, wiki, co je to Herpetolog?, formulace, lexikon, popis, kdo to je

Pojem Herpetolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat výraz Herpetolog na Google.cz

Vyhledat slovo Herpetolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Herpetolog ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Herpetolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Herpetolog například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Herpetolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Herpetolog? Kdo to byl Herpetolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Herpetolog? Definice pojmu Herpetolog patří do sekce věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v věda.