Kdo je to?
Kdo je to Herpetolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Herpetolog? Lidé, věda

Kdo je to Herpetolog?

Jaký je význam slova Herpetolog? Co to znamená?

Herpetolog je vědec – zoolog, který se věnuje studiu chování a vzhledu obojživelníků i plazů. Zaměřuje se tedy na studenokrevné živočichy, jako jsou plazi a obojživelníci. V našem pojetí se jedná především o výzkum plazů.
Herpetolog tedy zkoumá hady, ještěrky, krokodýly a želvy. Herpetolog studuje také životní procesy a chování, historii, vývoj a dědičnost těchto jedinců. Klasifikuje je vzhledem k příbuzným druhům a zajímá se i o jejich environmentální vztahy.Kdo je to Herpetolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Herpetolog? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Herpetolog s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Demi-glace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sniffing? Vzpomněli byste si na význam slova Kokain? Znáte termín Šlehačka?

Klíčová slova: význam slova, termín, popis, význam, Herpetolog, odborný výraz, význam pojmu, co znamená, formulace, přesný výraz, věda, wiki, informace, přesný význam, slovo, etymologie

Pojem Herpetolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít Herpetolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Herpetolog na Google.cz

Hledat slovo Herpetolog ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Herpetolog na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Herpetolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Herpetolog například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Herpetolog

Právě jste zjistili Kdo je to Herpetolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Herpetolog? Definice pojmu Herpetolog patří do sekce Věda

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat informace výraz, text, termín, pojem například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie věda.