Kdo je to?
Kdo je to Bačkora? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bačkora? Lidé, hanlivé

Bačkora

Jaký je význam slova Bačkora? Co to znamená?

Bačkora je označení pro bázlivého muže, který si od svého okolí nechává vše líbit. Většinou jde o člověka mírné a domácké povahy, který se neumí zastat ani sebe, ani svých blízkých.
Bačkora je nejen mírný, ale také úžasně trpělivý, přátelský. Vyhýbá se konfliktům a než by se pustil do slovního nebo fyzického sporu, raději ustupuje.


Kdo je to Bačkora? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bačkora? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bačkora s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Živáňská pečeně? Vzpomněli byste si na význam slova Vrubopis? Znáte termín Touha? Znáte definici termínu Chudoba?

Klíčová slova: hanlivé, Bačkora, wikipedie, informace, co znamená, význam pojmu, heslo, wiki, definice, přesný výraz, pojem, synonymum, význam, popis, Bačkora, původ slova

Pojem Bačkora je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Bačkora

Hledat výraz Bačkora na Google.cz

Najít slovo Bačkora ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Bačkora ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Bačkora ve Wikislovníku

Najít pojem Bačkora ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bačkora například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Bačkora, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Bačkora? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bačkora? Definice pojmu Bačkora se nachází v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivní blázen, bačkora, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, termín, heslo, výrazřekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.