Kdo je to?
Kdo je to Bačkora? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bačkora? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bačkora?

Jaký je význam slova Bačkora? Co to znamená?

Bačkora je označení pro bázlivého muže, který si od svého okolí nechává vše líbit. Většinou jde o člověka mírné a domácké povahy, který se neumí zastat ani sebe, ani svých blízkých.
Bačkora je nejen mírný, ale také úžasně trpělivý, přátelský. Vyhýbá se konfliktům a než by se pustil do slovního nebo fyzického sporu, raději ustupuje.


Kdo je to Bačkora? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bačkora? Lidé, hanlivé

Definici slova Bačkora můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Tyfus? Znáte definici termínu Arbitráž? Znáte termín Kóta? Pamatujete si definici pojmu Komprese?

Klíčová slova: slovo, význam slova, formulace, původ slova, wiki, přesný výraz, přesný výraz, hanlivé, Bačkora, termín, heslo, synonymum, význam, odborný výraz, Bačkora, co znamená

Pojem Bačkora je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Bačkora ve Wikislovníku

Hledat výraz Bačkora v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Bačkora na Youtube

Vyhledat heslo Bačkora na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Bačkora ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bačkora například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bačkora

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Bačkora? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bačkora? Definice pojmu Bačkora se nachází v sekci Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, termín, heslo, výraz třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hanlivé.