Kdo je to?
Kdo je to Bačkora? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bačkora? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bačkora?

Co znamená a jaký je význam slova Bačkora?

Bačkora je označení pro bázlivého muže, který si od svého okolí nechává vše líbit. Většinou jde o člověka mírné a domácké povahy, který se neumí zastat ani sebe, ani svých blízkých.
Bačkora je nejen mírný, ale také úžasně trpělivý, přátelský. Vyhýbá se konfliktům a než by se pustil do slovního nebo fyzického sporu, raději ustupuje.


Kdo je to Bačkora? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bačkora? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Bačkora s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Tyfus? Víte, co je to Spondylóza? Znáte termín Switch? Rozumíte pojmu Bohoslužba?

Klíčová slova: etymologie, synonymum, přesný výraz, přesný význam, vysvětlení, informace, odborný výraz, heslo, význam slova, Bačkora, lexikon, hanlivé, přesný výraz, původ slova, wikipedie, význam pojmu

Pojem Bačkora je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Bačkora na Youtube

Vyhledat výraz Bačkora ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Bačkora ve Wikislovníku

Hledat pojem Bačkora v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Bačkora například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bačkora

Nyní již víte Kdo je to Bačkora? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bačkora? Definice pojmu Bačkora je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Bačkora i jinde než v sekci než v hanlivé.