Kdo je to?
Kdo je Rudolf Hrušínský nejmladší? Životopis Rudolf Hrušínský nejmladší, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Rudolf Hrušínský nejmladší

Kdo je Rudolf Hrušínský nejmladší? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Rudolf Hrušínský nejmladší je český filmový, seriálový herec a muzikálový herec. Hrušínský se narodil v Praze do hereckého klanu Hrušínských. Jeho otec je herec Rudolf Hrušínský mladší a jeho děda byl slavný Rudolf Hrušínský.
Ve filmu Hrušínský nejmladší debutoval v jedenácti letech ve snímku Neuvěřitelný příběh (1982). Následovaly menší role ve filmech Pánská jízda (1983), Čarovná rybí kostička (1983), Vesničko má středisková, Případ ukradených vědomostí (1985). V šestnácti letech získal hlavní roli ve filmu Discopříběh (1987), který se stal hitem a z Rudolfa udělal hvězdu. Ve filmu si zahrál syna herce Ladislava Potměšila. Společně si zahráli i v pokračování Discopříběh 2 z roku 1991. Následně ztvárnil role ve snímcích Svatba upírů (1993), Byl jednou jeden polda (1995), Byl jednou jeden polda II. – Major Maisner opět zasahuje! (1997), Kvaska (2007), Tacho (2010) a Decibely lásky (2016).
V Divadle Radka Brzobohatého v Praze vystupoval v muzikále Freddie.
Jeden rok žil ve Španělsku, kde si otevřel vlastní bar.Kdo je Rudolf Hrušínský nejmladší? Životopis Rudolf Hrušínský nejmladší, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Rudolf Hrušínský nejmladší

Národnost: česká
Datum narození: 19. 11. 1970
Místo narození: Praha, Československo

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Rudolf Hrušínský nejmladší? s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Geografie? Vzpomněli byste si na význam slova Prevenar 13? Pamatujete si definici pojmu Polopenze? Znáte definici termínu Šedý zákal?

Klíčová slova: herectví, vysvětlení, herectví, wiki, informace, život, Rudolf Hrušínský nejmladší, narození, životopis, lexikon, kdy se narodil Rudolf Hrušínský nejmladší?, biografie, popis, datum narození, Rudolf Hrušínský nejmladší, osobnosti

Pojem Rudolf Hrušínský nejmladší je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Rudolf Hrušínský nejmladší ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Rudolf Hrušínský nejmladší v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Rudolf Hrušínský nejmladší ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Rudolf Hrušínský nejmladší ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Rudolf Hrušínský nejmladší ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Rudolf Hrušínský nejmladší například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Rudolf Hrušínský nejmladší?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Rudolf Hrušínský nejmladší? Kdy se narodil Rudolf Hrušínský nejmladší? Kde se narodil Rudolf Hrušínský nejmladší? Rudolf Hrušínský nejmladší je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, herečka na scéně, rudolf Hrušínský nejmladší, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Rudolf Hrušínský nejmladší například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rudolf Hrušínský nejmladší i v jiné kategorii než je herectví.