Kdo je to?
Kdo je to, byl Jack Rozparovač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Rozparovač? Lidé, přezdívky

Kdo je to Jack Rozparovač?

Jaký je význam slova Jack Rozparovač? Co to znamená?

Jack Rozparovač (v angličtině Jack the Ripper) je přezdívka, kterou byl označován sériový vrah páchající trestnou činnost v londýnské čtvrti Whitechapel v roce 1888. Jack Rozparovač brutálně zavraždil pět prostitutek a jejich těla zohavil. Jeho pravá identita nebyla nikdy odhalena. Předpokládá se, že měl určité znalosti anatomie, že mohl být řezník, lékař apod. Existuje celá řada legend a teorií, ale nic jistého.Kdo je to, byl Jack Rozparovač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Rozparovač? Lidé, přezdívky

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jack Rozparovač s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Směnka? Znáte definici termínu Imobilizér? Víte co je Windows update? Pamatujete si definici pojmu Fax?

Klíčová slova: původ slova, synonymum, slovo, odborný výraz, přesný výraz, přesný význam, termín, informace, význam pojmu, definice, kdo to je, etymologie, popis, heslo, význam slova, lexikon

Pojem Jack Rozparovač je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Jack Rozparovač ve Wikipedii

Vyhledat výraz Jack Rozparovač ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Jack Rozparovač na Youtube

Vyhledat pojem Jack Rozparovač ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jack Rozparovač například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Jack Rozparovač? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jack Rozparovač? Kdo to byl Jack Rozparovač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jack Rozparovač? Definice pojmu Jack Rozparovač se nachází v kategorii přezdívky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Jack Rozparovač v jiné sekci než přezdívky.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?