Kdo je to?
Kdo je to, byl Jack Rozparovač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Rozparovač? Lidé, přezdívky

Kdo je to Jack Rozparovač?

Jaký je význam slova Jack Rozparovač? Co to znamená?

Jack Rozparovač (v angličtině Jack the Ripper) je přezdívka, kterou byl označován sériový vrah páchající trestnou činnost v londýnské čtvrti Whitechapel v roce 1888. Jack Rozparovač brutálně zavraždil pět prostitutek a jejich těla zohavil. Jeho pravá identita nebyla nikdy odhalena. Předpokládá se, že měl určité znalosti anatomie, že mohl být řezník, lékař apod. Existuje celá řada legend a teorií, ale nic jistého.Kdo je to, byl Jack Rozparovač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Rozparovač? Lidé, přezdívky

Líbí se vám definice kdo je to Jack Rozparovač? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Směnka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Geek? Víte co je Sociologie? Víte co je Vyhřezlá ploténka?

Klíčová slova: popis, informace, přesný výraz, synonymum, odborný výraz, formulace, vysvětlení, význam pojmu, popis, kdo je Jack Rozparovač?, původ slova, význam, co znamená, kdo to je, etymologie, přesný význam

Pojem Jack Rozparovač je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Jack Rozparovač na Youtube

Zkusit najít slovo Jack Rozparovač na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Jack Rozparovač ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Jack Rozparovač v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jack Rozparovač například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Jack Rozparovač, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jack Rozparovač? Kdo to byl Jack Rozparovač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jack Rozparovač? Definice pojmu Jack Rozparovač je v kategorii přezdívky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než přezdívky.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?