Kdo je to?
Kdo je to, byl Jack Rozparovač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Rozparovač? Lidé, přezdívky

Kdo je to Jack Rozparovač?

Jaký je význam slova Jack Rozparovač? Co to znamená?

Jack Rozparovač (v angličtině Jack the Ripper) je přezdívka, kterou byl označován sériový vrah páchající trestnou činnost v londýnské čtvrti Whitechapel v roce 1888. Jack Rozparovač brutálně zavraždil pět prostitutek a jejich těla zohavil. Jeho pravá identita nebyla nikdy odhalena. Předpokládá se, že měl určité znalosti anatomie, že mohl být řezník, lékař apod. Existuje celá řada legend a teorií, ale nic jistého.Kdo je to, byl Jack Rozparovač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Rozparovač? Lidé, přezdívky

Definici slova Jack Rozparovač můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Směnka? Vzpomněli byste si na význam slova Součin? Víte co je Sociologie? Znáte definici termínu Pašmína?

Klíčová slova: popis, přesný význam, informace, význam, kdo je Jack Rozparovač?, přesný výraz, význam pojmu, Jack Rozparovač, co znamená, formulace, heslo, vysvětlení, definice, lexikon, přezdívky, popis

Pojem Jack Rozparovač je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Jack Rozparovač na Google.cz

Hledat termín Jack Rozparovač ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Jack Rozparovač na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jack Rozparovač ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jack Rozparovač například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jack Rozparovač

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jack Rozparovač? Kdo to byl Jack Rozparovač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jack Rozparovač? Definice pojmu Jack Rozparovač patří do sekce přezdívky. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v přezdívky.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?