Kdo je to?
Kdo je to, byl Jack Rozparovač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Rozparovač? Lidé, přezdívky

Kdo je to Jack Rozparovač?

Jaký je význam slova Jack Rozparovač? Co to znamená?

Jack Rozparovač (v angličtině Jack the Ripper) je přezdívka, kterou byl označován sériový vrah páchající trestnou činnost v londýnské čtvrti Whitechapel v roce 1888. Jack Rozparovač brutálně zavraždil pět prostitutek a jejich těla zohavil. Jeho pravá identita nebyla nikdy odhalena. Předpokládá se, že měl určité znalosti anatomie, že mohl být řezník, lékař apod. Existuje celá řada legend a teorií, ale nic jistého.Kdo je to, byl Jack Rozparovač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Rozparovač? Lidé, přezdívky

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Jack Rozparovač? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Směnka? Víte, co je to Autismus? Víte co je Windows update? Rozumíte pojmu Myrha?

Klíčová slova: lexikon, Jack Rozparovač, synonymum, co znamená, termín, odborný výraz, přezdívky, etymologie, kdo je Jack Rozparovač?, definice, pojem, význam, popis, význam slova, původ slova, přesný význam

Pojem Jack Rozparovač je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Jack Rozparovač ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Jack Rozparovač ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Jack Rozparovač na Google.cz

Vyhledat slovo Jack Rozparovač ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jack Rozparovač například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jack Rozparovač

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jack Rozparovač? Kdo to byl Jack Rozparovač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jack Rozparovač? Definice pojmu Jack Rozparovač je v kategorii přezdívky. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než přezdívky).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?