Kdo je to?
Kdo je Josef Středula? Životopis Josef Středula, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Josef Středula

Kdo je Josef Středula? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Josef Středula je český odborový předák a dlouholetý předseda Českomoravské konfederace odborových svazů.
Po ukončení střední školy začal Středula pracovat ve vítkovických železárnách, nicméně po roce 1989 spojil svou kariéru s odbory. Začal se angažovat v Odborovém svazu KOVO a už od roku 1993 figuroval v jeho nejužším celorepublikovém vedení, přičemž v letech 2005 až 2013 zastával funkci jeho předsedy. Od roku 2014 pak působí jako předseda Českomoravské konfederace odborových svazů.
Josef Středula je dlouhodobě mediálně nejvýraznějším a nejviditelnějším představitelem odborů v České republice. Přestože sympatizuje s levicovou politikou a často je spojován se sociální demokracií, není členem žádné politické strany a zatím nekandidoval na žádnou politickou funkci. Nicméně v souvislosti s jeho osobou se často zmiňuje jeho možná kandidatura na prezidenta.Kdo je Josef Středula? Životopis Josef Středula, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Josef Středula

Národnost: česká
Datum narození: 12. listopadu 1967
Místo narození: Opava

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Josef Středula? s kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Waldorfská škola? Vzpomněli byste si co znamená slovo Recese? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rašple? Víte co je Vánoční liturgie?

Klíčová slova: popis, Josef Středula, datum narození, wikipedie, zajímavosti, životopis, lexikon, život, wiki, kde se narodil Josef Středula?, Josef Středula, biografie, politici, vysvětlení, kdo je Josef Středula?, narození

Pojem Josef Středula je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Josef Středula

Zkusit najít heslo Josef Středula na Google.cz

Najít pojem Josef Středula ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Josef Středula ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Josef Středula na Google obrázcích

Vyhledat termín Josef Středula ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Středula například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Josef Středula? Stručná biografie

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Josef Středula? Kdy se narodil Josef Středula? Kde se narodil Josef Středula? Josef Středula se nachází v kategorii Politici

Kategorie politici, kongresmenka, josef Středula, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Josef Středula dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Středula i v jiné kategorii než je politici.