Kdo je to?
Kdo je Vojtěch Bernatský? Životopis Vojtěch Bernatský, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Vojtěch Bernatský

Kdo je Vojtěch Bernatský? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Vojtěch Bernatský je český moderátor, sportovní novinář a komentátor, moderátor zpráv a spisovatel.
Vojta se narodil 13. března 1975 v Praze, po základní a střední škole vystudoval katedru filmové a televizní produkce na FAMU v Praze, od roku 1995 začal pracovat ve sportovní redakci České televize. Kromě moderování zpráv a komentování hokejových zápasů se od roku 1998 věnuje moderování televizního Olympijského studia. Od roku 2001 moderuje Branky, body, vteřiny. Sport je jeho velkým koníčkem a sám se mu i aktivně věnuje: je mistrem světa v závodech dračích lodí Šanghaji z roku 2004, hraje tenis a stolní tenis, věnuje se také golfu, fotbalu a lyžování.
Je autorem či spoluautorem několika dokumentů o sportu, například Jizerská 50 z roku 1998, MS v parašutismu Chorvatsko z roku 1999, nebo Zlatí dragoni z roku 2003. Mimo okruh sportovních odvětví vystoupil při moderování televizního pořadu Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit, který moderoval čtyři roky. Mimoto se uplatnil také jako producent, a to animovaných filmů Aurela Klimta, například Krvavý Hugo, Kouzelný zvon, Pád, Fimfárum a Fimfárum Jana Wericha. První z filmů byl dokonce nominován na dětského Oscara v roce 1998. Vojtěch Bernatský je rovněž autorem knihy Začni žít.
Je ženatý, jeho manželka se jmenuje Kateřina a mají spolu dvě děti: dceru Elišku a syna Matyáše.Kdo je Vojtěch Bernatský? Životopis Vojtěch Bernatský, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Vojtěch Bernatský

Národnost: česká
Datum narození: 13. 3. 1975
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Vojtěch Bernatský s kolegy, přáteli a partnery na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Hubertova jízda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Evaluace? Vzpomenete si na definici slova Lurex? Znáte termín Sekulární?

Klíčová slova: narození, národnost, Vojtěch Bernatský, wiki, kdo je Vojtěch Bernatský?, kde se narodil Vojtěch Bernatský?, místo narození, popis, osobnost, kdy se narodil Vojtěch Bernatský?, životopis, datum narození, lexikon, wikipedie, novináři, informace

Pojem Vojtěch Bernatský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Vojtěch Bernatský

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vojtěch Bernatský ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Vojtěch Bernatský na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Vojtěch Bernatský ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Vojtěch Bernatský ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Vojtěch Bernatský ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojtěch Bernatský například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Vojtěch Bernatský?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Vojtěch Bernatský? Kdy se narodil Vojtěch Bernatský? Kde se narodil Vojtěch Bernatský? Vojtěch Bernatský je v sekci Novináři

Kategorie novináři, žurnalistka reportérka, vojtěch Bernatský, ilustrační obrázek

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Na texty zde uvedené neposkytujeme žádnou záruku. Mohou obsahovat pravopisné i faktické chyby, za které se předem omlouváme. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Vojtěch Bernatský například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vojtěch Bernatský i v jiné kategorii než je novináři.