Kdo je to?
Kdo je to Fantomas? Životopis Fantomas, lidé, osobnosti z fikce

Kdo je to Fantomas?

Kdo je to Fantomas? Stručný životopis

Fantomas je fiktivní postava geniálního zločince z Francie. Původně byl Fantomas literární postavou z brakových románů od Marcela Allaina a Pierra Souvestra. Fantomasovým pronásledovatelem je policejní komisař Juve. Fantomas se poprvé objevil ve filmu ještě v jeho němé éře, ale nejslavnější je filmové zpracování z 60. let, kdy Fantomase hrál Jean Marais (který kromě toho hrál i novináře Fandora pomáhajícího policii dopadnout zloducha) a komisaře Juvea ztvárnil populární francouzský herec a komik Louis de Funés. Filmy byly natočeny celkem tři. Fantomas je vychytralý a všehoschopný padouch, geniální vynálezce využívající nejmodernější techniku, který má všude možně své spolupracovníky a nikdy nesundává svou masku. Fantomasovou milenkou je lady Belthamová. Komisař Juve je ve filmech potrhlý a zbrklý trouba, který nad Fantomasem nikdy nemůže vyhrát.Kdo je to Fantomas? Životopis Fantomas, lidé, osobnosti z fikce

Hlavní informace o osobě Fantomas

Národnost: francouzská

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Fantomas sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Blesk? Znáte termín Fatva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lapacho? Víte, co je to Hadicová vodováha?

Klíčová slova: wiki, odborný výraz, termín, Fantomas, přesný význam, přesný výraz, co je to Fantomas?, definice, kdo to je, lexikon, slovo, heslo, etymologie, význam, vysvětlení, popis

Pojem Fantomas je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat termín Fantomas v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Fantomas na Google.cz

Najít pojem Fantomas ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Fantomas ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Fantomas například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Fantomas?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Fantomas? Kdo to byl Fantomas? Fantomas patří do sekce fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Fantomas například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Fantomas i v jiné kategorii než je fikce.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?