Kdo je to?
Kdo je to HR specialista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem HR specialista? Lidé, profese

HR specialista

Jaký je význam slova HR specialista? Co to znamená?

HR specialista je odborník v oblasti tvorby a změn ve vnitřní personální politice organizace či firmy. Měl by být alespoň absolventem magisterského studijního programu. Je koordinátorem mezi jednotlivými útvary a vedením společnosti, je autorem koncepcí v úseku lidských zdrojů, organizuje jak nábor, tak přijímání a případné propuštění zaměstnanců. Stará se o podnikovou kulturu, dbá na zvyšování kvalifikace pracovníků.
HR specialista zodpovídá také za dokumenty a písemnosti pracovně-právní povahy.Kdo je to HR specialista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem HR specialista? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín HR specialista? Potom se podělte s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte co je Reality show? Pamatujete si definici pojmu Samizdat? Rozumíte pojmu Hemolýza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Totalita?

Klíčová slova: profese, přesný výraz, pojem, slovo, definice, co znamená, vysvětlení, heslo, význam slova, termín, popis, odborný výraz, HR specialista, formulace, informace, přesný výraz

Pojem HR specialista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu HR specialista

Zkusit najít výraz HR specialista ve vyhledávači Yandex

Najít pojem HR specialista ve Wikipedii

Hledat heslo HR specialista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz HR specialista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem HR specialista na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo HR specialista například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená HR specialista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to HR specialista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo HR specialista? Definice pojmu HR specialista se nachází v kategorii Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít informace výraz, slovo, definici, termín třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín HR specialista hledat i v jiných kategoriích (než profese).