Kdo je to?
Kdo je to, byl HR specialista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo HR specialista? Lidé, profese

Kdo je to HR specialista?

Jaký je význam slova HR specialista? Co to znamená?

HR specialista je odborník v oblasti tvorby a změn ve vnitřní personální politice organizace či firmy. Měl by být alespoň absolventem magisterského studijního programu. Je koordinátorem mezi jednotlivými útvary a vedením společnosti, je autorem koncepcí v úseku lidských zdrojů, organizuje jak nábor, tak přijímání a případné propuštění zaměstnanců. Stará se o podnikovou kulturu, dbá na zvyšování kvalifikace pracovníků.
HR specialista zodpovídá také za dokumenty a písemnosti pracovně-právní povahy.Kdo je to, byl HR specialista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo HR specialista? Lidé, profese

Definici slova HR specialista můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Snapchat? Pamatujete si definici pojmu Tolerance? Rozumíte pojmu Mezonetový byt? Vzpomněli byste si co znamená slovo Liberalismus?

Klíčová slova: původ slova, wiki, profese, synonymum, formulace, vysvětlení, slovo, popis, lexikon, HR specialista, význam, význam slova, co znamená, informace, kdo je HR specialista?, odborný výraz

Pojem HR specialista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo HR specialista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít HR specialista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo HR specialista na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem HR specialista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo HR specialista například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova HR specialista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to HR specialista? Kdo to byl HR specialista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo HR specialista? Definice pojmu HR specialista se nachází v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.