Kdo je to?
Kdo je to, byl HR specialista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo HR specialista? Lidé, profese

Kdo je to HR specialista?

Jaký je význam slova HR specialista? Co to znamená?

HR specialista je odborník v oblasti tvorby a změn ve vnitřní personální politice organizace či firmy. Měl by být alespoň absolventem magisterského studijního programu. Je koordinátorem mezi jednotlivými útvary a vedením společnosti, je autorem koncepcí v úseku lidských zdrojů, organizuje jak nábor, tak přijímání a případné propuštění zaměstnanců. Stará se o podnikovou kulturu, dbá na zvyšování kvalifikace pracovníků.
HR specialista zodpovídá také za dokumenty a písemnosti pracovně-právní povahy.Kdo je to, byl HR specialista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo HR specialista? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text HR specialista s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Tourettův syndrom? Rozumíte pojmu Archaismus? Rozumíte pojmu Účetní závěrka? Znáte pojem Těžká voda?

Klíčová slova: HR specialista, etymologie, kdo to je, wiki, informace, lexikon, heslo, synonymum, popis, formulace, slovo, co je to HR specialista?, definice, termín, odborný výraz, význam pojmu

Pojem HR specialista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat slovo HR specialista na Google.cz

Hledat výraz HR specialista ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem HR specialista na Youtube

Zkusit najít slovo HR specialista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo HR specialista například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená HR specialista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to HR specialista? Kdo to byl HR specialista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo HR specialista? Definice pojmu HR specialista se nachází v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.