Kdo je to?
Kdo je Jakub Michálek? Životopis Jakub Michálek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Jakub Michálek?

Kdo je Jakub Michálek? Životopis, informace, biografie, politici

Jakub Michálek je český politik, poslanec PS Parlamentu ČR a přední představitel České pirátské strany.
Na pražské Univerzitě Karlově vystudoval práva a teoretickou fyziku. Od počátku své politické kariéry se hlásí k Pirátům, za které ve volbách 2014 kandidoval do pražského zastupitelstva. V roce 2017 se dostal do Poslanecké sněmovny, kde se stal předsedou poslaneckého klubu své strany. Až do roku 2020 také působil jako místopředseda Pirátů.
Vzhledem ke svému vzdělání se v politice věnuje legislativním a právním otázkám. Ve volebním období 2017-2021 zastával pozici člena Ústavně právního výboru a dalších podvýborů zabývajících se právem nebo digitalizací. Prezentuje se jako bojovník proti korupci, trafikám a kumulování funkcí, prosazuje digitalizaci a transparentnost ve státní správě.
V roce 2019 média zaujala kauza, kdy jej někteří členové strany obvinili z šikany. Michálek situaci ustál a podržel si funkci místopředsedy.Kdo je Jakub Michálek? Životopis Jakub Michálek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Jakub Michálek

Národnost: česká
Datum narození: 6. února 1989
Místo narození: Louny

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jakub Michálek s přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Lombardní úvěr? Rozumíte pojmu Hemoglobin? Znáte definici termínu Obelisk? Znáte pojem Gyroskop?

Klíčová slova: vysvětlení, wikipedie, zajímavosti, osobnost, osobnosti, životopis, národnost, politici, politici, narození, kde se narodil Jakub Michálek?, datum narození, informace, kdy se narodil Jakub Michálek?, biografie, život

Pojem Jakub Michálek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jakub Michálek v následujících zdrojích

Zkusit najít pojem Jakub Michálek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Jakub Michálek na Youtube

Hledat heslo Jakub Michálek ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Jakub Michálek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Michálek například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Jakub Michálek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Jakub Michálek? Kdy se narodil Jakub Michálek? Kde se narodil Jakub Michálek? Jakub Michálek patří do sekce Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jakub Michálek kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Michálek i v jiné kategorii než je politici.