Kdo je to?
Kdo je Lizzo? Životopis Lizzo, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Lizzo?

Kdo je Lizzo? Životopis, informace, biografie, hudba

Lizzo je americká zpěvačka a hudebnice.
Zpočátku kariéry Lizzo vystupovala s hudebními skupinami - v pubertě to byla Cornrow Clique, kde získala i svůj pseudonym, později působila se skupinou The Chalice, s níž také vydala své první album.
Po zkušenostech v kapele se Lizzo pokusila prorazit v sólové kariéře a v roce 2013 vydala první sólové album Lizzobangers.
V roce 2014 následovala spolupráce s Princem, která jí přinesla úspěch, na nějž navázala vydáním dalšího alba, tentokrát s názvem Big Grrrl Small World.
V roce 2016 začala spolupracovat s prestižním hudebním vydavatelstvím Atlantic Records a vydala u něj EP Coconut Oil. Tato nahrávka, na které se objevil i singl Good as Hell předznamenala úspěch jejího třetího sólového alba Cuz I Love You. Toto album bylo přelomem v její kariéře a vyneslo jí pověst globální popové hvězdy.
Je několikanásobnou držitelkou prestižních cen Grammy.
Lizzina hudební tvorba se pohybuje v rámci žánrů rap a hip-hop.
Vlastním jménem Melissa Viviane Jefferson.Kdo je Lizzo? Životopis Lizzo, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Lizzo

Národnost: americká
Datum narození: 27. dubna 1988
Místo narození: Detroit, USA

Zaujala vás biografie osobnosti Lizzo? Potom se podělte s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Výklenek? Vzpomenete si na definici slova Keramika? Znáte pojem Karikatura? Vzpomněli byste si na význam slova Ppm?

Klíčová slova: lexikon, hudba, Lizzo, wikipedie, národnost, Lizzo, osobnost, osobnosti, popis, narození, kdy se narodila Lizzo?, datum narození, život, biografie, informace, kde se narodila Lizzo?

Pojem Lizzo je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Lizzo ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Lizzo na Google.cz

Hledat slovo Lizzo na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Lizzo na Youtube

Hledat pojem Lizzo ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Lizzo například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Lizzo? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Lizzo? Kdy se narodila Lizzo? Kde se narodila Lizzo? Lizzo je v sekci Hudba

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Lizzo dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lizzo i v jiné kategorii než je hudba.