Kdo je to?
Kdo je Lizzo? Životopis Lizzo, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Lizzo

Kdo je Lizzo? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Lizzo je americká zpěvačka a hudebnice.
Zpočátku kariéry Lizzo vystupovala s hudebními skupinami - v pubertě to byla Cornrow Clique, kde získala i svůj pseudonym, později působila se skupinou The Chalice, s níž také vydala své první album.
Po zkušenostech v kapele se Lizzo pokusila prorazit v sólové kariéře a v roce 2013 vydala první sólové album Lizzobangers.
V roce 2014 následovala spolupráce s Princem, která jí přinesla úspěch, na nějž navázala vydáním dalšího alba, tentokrát s názvem Big Grrrl Small World.
V roce 2016 začala spolupracovat s prestižním hudebním vydavatelstvím Atlantic Records a vydala u něj EP Coconut Oil. Tato nahrávka, na které se objevil i singl Good as Hell předznamenala úspěch jejího třetího sólového alba Cuz I Love You. Toto album bylo přelomem v její kariéře a vyneslo jí pověst globální popové hvězdy.
Je několikanásobnou držitelkou prestižních cen Grammy.
Lizzina hudební tvorba se pohybuje v rámci žánrů rap a hip-hop.
Vlastním jménem Melissa Viviane Jefferson.Kdo je Lizzo? Životopis Lizzo, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Lizzo

Národnost: americká
Datum narození: 27. dubna 1988
Místo narození: Detroit, USA

Popis osobnosti Lizzo můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Chytrý telefon? Pamatujete si definici pojmu Zlaté prasátko? Znáte pojem Nekróza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aristokracie?

Klíčová slova: vysvětlení, datum narození, kdy se narodila Lizzo?, informace, místo narození, lexikon, kdo je Lizzo?, život, kde se narodila Lizzo?, biografie, zajímavosti, Lizzo, narození, hudba, národnost, wiki

Pojem Lizzo je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Lizzo doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Lizzo ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Lizzo ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lizzo ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Lizzo ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Lizzo ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lizzo například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Lizzo?

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Lizzo? Kdy se narodila Lizzo? Kde se narodila Lizzo? Lizzo je v sekci Hudba

Kategorie hudba, žluté housle, lizzo, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Lizzo například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lizzo i v jiné kategorii než je hudba.