Kdo je to?
Kdo je Ester Sátorová? Životopis Ester Sátorová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Ester Sátorová?

Kdo je Ester Sátorová? Životopis, informace, biografie, modeling

Česká modelka s moravskými kořeny Ester Berdych Sátorová započala svoji kariéru jako třináctiletá dívka, kdy už tehdy nafotila sexy fotky. Svoji vyrýsovanou postavu získala nejen co by dědictví, ale také díky tenisu, který hrála v týmu TK Fatra Napajedla. Díky tomu se začala prosazovat ve světovém modelingu. Tehdy dokonce začala těžce konkurovat české Miss World Taťáně Kuchařové.
Od té doby její kariéra nabrala doslova kosmický start, i když se ozývají hlasy, že je její postava hodně hubená a jednu dobu dokonce prosákly na veřejnost spekulace, zdali Ester náhodou netrpí nějakou poruchou příjmu potravy. To ovšem Berdychová rázně popřela a do světa vypustila několik fotografií, jak si užívá ve fastfoodech dobrého, a hlavně nezdravého jídla. Každopádně se netají tím, že prosazuje zdravý životní styl, bedlivě si hlídá stravu a k tomu chodí pravidelně cvičit.
Ester v roce 2011 začala randit s osm let starším tenistou Tomášem Berdychem. Za toho se v roce 2015 provdala. Jejich svatba proběhla v Monaku, kde oba manželé mají trvalé bydliště. Svoji manželskou povinnost bere hodně zodpovědně. Manžela Tomáše doprovází téměř na všechny jeho turnaje. A tak je často k vidění na veřejnosti, kdy si mohou zlé jazyka pospekulovat, jestli je její postava ještě štíhlá nebo už vychrtlá.Kdo je Ester Sátorová? Životopis Ester Sátorová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Ester Sátorová

Národnost: česká
Datum narození: 11. listopadu 1992
Místo narození: Zlín

Sdílejte tuto stránku s osobností Ester Sátorová se známými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Atomismus? Znáte definici termínu Žerzej? Víte, co je to Legenda? Pamatujete si definici pojmu Crossbody?

Klíčová slova: informace, Ester Sátorová, lexikon, narození, kde se narodila Ester Sátorová?, místo narození, modeling, život, Ester Sátorová, modeling, wiki, národnost, životopis, osobnost, popis, datum narození

Pojem Ester Sátorová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Ester Sátorová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Ester Sátorová ve Wikipedii

Najít slovo Ester Sátorová ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Ester Sátorová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Ester Sátorová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ester Sátorová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Ester Sátorová?

Nyní již víte Kdo je to Ester Sátorová? Kdy se narodila Ester Sátorová? Kde se narodila Ester Sátorová? Ester Sátorová patří do sekce Modeling

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Ester Sátorová třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ester Sátorová i v jiné kategorii než je modeling.