Kdo je to?
Kdo je Ester Sátorová? Životopis Ester Sátorová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Ester Sátorová

Kdo je Ester Sátorová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Česká modelka s moravskými kořeny Ester Berdych Sátorová započala svoji kariéru jako třináctiletá dívka, kdy už tehdy nafotila sexy fotky. Svoji vyrýsovanou postavu získala nejen co by dědictví, ale také díky tenisu, který hrála v týmu TK Fatra Napajedla. Díky tomu se začala prosazovat ve světovém modelingu. Tehdy dokonce začala těžce konkurovat české Miss World Taťáně Kuchařové.
Od té doby její kariéra nabrala doslova kosmický start, i když se ozývají hlasy, že je její postava hodně hubená a jednu dobu dokonce prosákly na veřejnost spekulace, zdali Ester náhodou netrpí nějakou poruchou příjmu potravy. To ovšem Berdychová rázně popřela a do světa vypustila několik fotografií, jak si užívá ve fastfoodech dobrého, a hlavně nezdravého jídla. Každopádně se netají tím, že prosazuje zdravý životní styl, bedlivě si hlídá stravu a k tomu chodí pravidelně cvičit.
Ester v roce 2011 začala randit s osm let starším tenistou Tomášem Berdychem. Za toho se v roce 2015 provdala. Jejich svatba proběhla v Monaku, kde oba manželé mají trvalé bydliště. Svoji manželskou povinnost bere hodně zodpovědně. Manžela Tomáše doprovází téměř na všechny jeho turnaje. A tak je často k vidění na veřejnosti, kdy si mohou zlé jazyka pospekulovat, jestli je její postava ještě štíhlá nebo už vychrtlá.Kdo je Ester Sátorová? Životopis Ester Sátorová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Ester Sátorová

Národnost: česká
Datum narození: 11. listopadu 1992
Místo narození: Zlín

Tento text (Ester Sátorová) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Oxidační stres? Rozumíte pojmu NATO? Víte, co je to Specifický symbol? Znáte pojem Fusilli?

Klíčová slova: vysvětlení, datum narození, osobnosti, Ester Sátorová, zajímavosti, wiki, popis, informace, biografie, wikipedie, kdy se narodila Ester Sátorová?, modeling, Ester Sátorová, kde se narodila Ester Sátorová?, životopis, lexikon

Pojem Ester Sátorová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Ester Sátorová v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Ester Sátorová ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Ester Sátorová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Ester Sátorová ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Ester Sátorová na Google.cz

Hledat slovo Ester Sátorová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ester Sátorová například v Google obrázcích, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ester Sátorová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Ester Sátorová? Kdy se narodila Ester Sátorová? Kde se narodila Ester Sátorová? Ester Sátorová je v kategorii Modeling

Kategorie modeling, modelka závoj, ester Sátorová, ilustrační obrázek

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Ester Sátorová dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ester Sátorová i v jiné kategorii než je modeling.