Kdo je to?
Kdo je to, byl Apoštol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Apoštol? Lidé, křesťanství

Kdo je to Apoštol?

Jaký je význam slova Apoštol? Co to znamená?

Dvanáct apoštolů se objevuje v Novém zákoně Bible. Jedná se o Ježíšovy učedníky a následovníky. Apoštolové měli hlásat tzv. evangelium, tedy zprávu o smrti a zmrtvýchvstání Krista. Mezi apoštoly - evangelisty patří Marek, Matouš, Lukáš a Jan. Známá je postava apoštola Jidáše, který Krista zradil. Apoštol Petr (původním jménem Šimon) je považován za prvního papeže. Apoštolové se kromě Nového zákona objevují i v biblickém spise nazvaném Skutky apoštolů.Kdo je to, byl Apoštol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Apoštol? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Apoštol s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Workshop? Rozumíte pojmu Autokláv? Víte, co je to Mír? Znáte pojem Domicil?

Klíčová slova: popis, co je to Apoštol?, lexikon, význam slova, heslo, křesťanství, přesný výraz, popis, termín, přesný význam, kdo je Apoštol?, formulace, význam pojmu, vysvětlení, synonymum, pojem

Pojem Apoštol je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Apoštol ve Wikimedia Commons

Najít slovo Apoštol ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Apoštol ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Apoštol ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Apoštol například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Apoštol, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Apoštol? Kdo to byl Apoštol? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Apoštol? Definice pojmu Apoštol se nachází v sekci křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Apoštol i v jiné kategorii než v křesťanství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.