Kdo je to?
Kdo je to, byl Apoštol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Apoštol? Lidé, křesťanství

Kdo je to Apoštol?

Jaký je význam slova Apoštol? Co to znamená?

Dvanáct apoštolů se objevuje v Novém zákoně Bible. Jedná se o Ježíšovy učedníky a následovníky. Apoštolové měli hlásat tzv. evangelium, tedy zprávu o smrti a zmrtvýchvstání Krista. Mezi apoštoly - evangelisty patří Marek, Matouš, Lukáš a Jan. Známá je postava apoštola Jidáše, který Krista zradil. Apoštol Petr (původním jménem Šimon) je považován za prvního papeže. Apoštolové se kromě Nového zákona objevují i v biblickém spise nazvaném Skutky apoštolů.Kdo je to, byl Apoštol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Apoštol? Lidé, křesťanství

Tento text (Apoštol) můžete sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Epitaf? Víte co je Abolice? Víte, co je to Egocentrismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spandex?

Klíčová slova: slovo, popis, popis, význam, pojem, definice, význam slova, co je to Apoštol?, co znamená, etymologie, křesťanství, odborný výraz, formulace, kdo to je, lexikon, Apoštol

Pojem Apoštol je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo Apoštol ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Apoštol v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Apoštol ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Apoštol ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Apoštol například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Apoštol, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Apoštol? Kdo to byl Apoštol? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Apoštol? Definice pojmu Apoštol je v kategorii křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Apoštol i jinde než v sekci než v křesťanství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.