Kdo je to?
Kdo je to, byl Apoštol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Apoštol? Lidé, křesťanství

Kdo je to Apoštol?

Jaký je význam slova Apoštol? Co to znamená?

Dvanáct apoštolů se objevuje v Novém zákoně Bible. Jedná se o Ježíšovy učedníky a následovníky. Apoštolové měli hlásat tzv. evangelium, tedy zprávu o smrti a zmrtvýchvstání Krista. Mezi apoštoly - evangelisty patří Marek, Matouš, Lukáš a Jan. Známá je postava apoštola Jidáše, který Krista zradil. Apoštol Petr (původním jménem Šimon) je považován za prvního papeže. Apoštolové se kromě Nového zákona objevují i v biblickém spise nazvaném Skutky apoštolů.Kdo je to, byl Apoštol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Apoštol? Lidé, křesťanství

Definici slova Apoštol můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Epitaf? Vzpomněli byste si na význam slova BTW? Víte, co je to Slovní zásoba? Znáte definici termínu Aplikace?

Klíčová slova: křesťanství, odborný výraz, co znamená, kdo to je, heslo, termín, popis, Apoštol, slovo, význam, vysvětlení, etymologie, pojem, definice, informace, původ slova

Pojem Apoštol je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Apoštol

Najít termín Apoštol ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Apoštol ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Apoštol ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Apoštol ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Apoštol například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Apoštol? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Apoštol? Kdo to byl Apoštol? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Apoštol? Definice pojmu Apoštol se nachází v kategorii křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Apoštol hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.