Kdo je to?
Kdo je to Apoštol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Apoštol? Lidé, křesťanství

Kdo je to Apoštol?

Co znamená a jaký je význam slova Apoštol?

Dvanáct apoštolů se objevuje v Novém zákoně Bible. Jedná se o Ježíšovy učedníky a následovníky. Apoštolové měli hlásat tzv. evangelium, tedy zprávu o smrti a zmrtvýchvstání Krista. Mezi apoštoly - evangelisty patří Marek, Matouš, Lukáš a Jan. Známá je postava apoštola Jidáše, který Krista zradil. Apoštol Petr (původním jménem Šimon) je považován za prvního papeže. Apoštolové se kromě Nového zákona objevují i v biblickém spise nazvaném Skutky apoštolů.



Kdo je to Apoštol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Apoštol? Lidé, křesťanství

Zaujala vás definice pojmu Apoštol? Pak se o ní podělte se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Workshop? Vzpomenete si na definici slova Líná pěna? Víte, co je to Mír? Vzpomněli byste si na význam slova Alterace?

Klíčová slova: termín, Apoštol, přesný výraz, přesný význam, wiki, význam slova, slovo, etymologie, křesťanství, křesťanství, odborný výraz, wikipedie, pojem, formulace, synonymum, informace

Pojem Apoštol je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat slovo Apoštol ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Apoštol v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Apoštol ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Apoštol ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Apoštol ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Apoštol například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Apoštol? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Apoštol? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Apoštol? Definice pojmu Apoštol patří do sekce Křesťanství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít informace pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci křesťanství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.