Kdo je to?
Kdo je to Infant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Infant? Lidé, historie

Kdo je to Infant?

Co znamená a jaký je význam slova Infant?

Infant je označení pro následníka trůnu či prince používaném v minulosti především v království na Pyrenejském poloostrově. Ženskou obdobou je výraz infantka, který se též běžně užíval.
Titul nejčastěji dostával korunní princ, případně děti či vnuci krále.
Slovo pochází z latinského infans, tj. dítě.
Titul byl používán výhradně na Pyrenejském poloostrově - tj. primárně ve Španělsku a Portugalsku a jim předcházejícím královstvím (např. Kastlie, Aragonie, Navarra atd.). V současnosti se titul infant či infantka využívá pro děti španělského korunního prince.
Výraz je známý mimo jiné i díky hudebnímu dílu Maurice Ravela Pavana za mrtvou infatku.Kdo je to Infant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Infant? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Infant se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Sebevědomí? Znáte pojem Výpotek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Baileys? Vzpomenete si na definici slova Trilobit?

Klíčová slova: historie, přesný výraz, význam pojmu, Infant, termín, co znamená, heslo, formulace, etymologie, pojem, wiki, vysvětlení, původ slova, informace, význam slova, wikipedie

Pojem Infant je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat výraz Infant ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Infant na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Infant ve Wikislovníku

Najít slovo Infant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Infant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Infant například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Infant, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Infant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Infant? Definice pojmu Infant je v kategorii Historie

Text napsán pro Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat informace výraz, heslo, text, pojem řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Infant i v jiných kategoriích (než historie).