Kdo je to?
Kdo je to, byl Portýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portýr? Lidé, profese

Kdo je to Portýr?

Co znamená a jaký je význam slova Portýr?

Portýr, česky dveřník, je zaměstnanec hotelu, jehož úkolem je uvést hosty, otevřít jim dveře a odnést jim zavazadla. S portýry se setkáme v dražších hotelích vyšší kategorie.Kdo je to, byl Portýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portýr? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Portýr? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Epos? Víte, co je to Fatalismus? Znáte termín Číslovka? Rozumíte pojmu Letargie?

Klíčová slova: synonymum, pojem, původ slova, vysvětlení, co je to Portýr?, kdo to je, profese, popis, odborný výraz, význam slova, lexikon, co znamená, přesný význam, přesný výraz, formulace, definice

Pojem Portýr je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Portýr

Najít termín Portýr ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Portýr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Portýr ve Wikipedii

Najít heslo Portýr na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Portýr například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Portýr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Portýr? Kdo to byl Portýr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Portýr? Definice pojmu Portýr je v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?