Kdo je to?
Kdo je to, byl Portýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portýr? Lidé, profese

Kdo je to Portýr?

Co znamená a jaký je význam slova Portýr?

Portýr, česky dveřník, je zaměstnanec hotelu, jehož úkolem je uvést hosty, otevřít jim dveře a odnést jim zavazadla. S portýry se setkáme v dražších hotelích vyšší kategorie.Kdo je to, byl Portýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portýr? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Portýr? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ekologie? Vzpomněli byste si na význam slova Fondán? Znáte termín Kostní dřeň? Znáte definici termínu EKG?

Klíčová slova: popis, lexikon, pojem, kdo to je, informace, heslo, synonymum, popis, co je to Portýr?, kdo je Portýr?, profese, přesný význam, přesný výraz, termín, odborný výraz, definice

Pojem Portýr je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Portýr

Zkusit najít frázi Portýr ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Portýr ve Wikislovníku

Hledat termín Portýr ve Wikipedii

Hledat heslo Portýr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Portýr například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Portýr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Portýr? Kdo to byl Portýr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Portýr? Definice pojmu Portýr je v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Portýr hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?