Kdo je to?
Kdo je to Vít Rakušan? Životopis Vít Rakušan, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vít Rakušan?

Kdo je to Vít Rakušan? Stručný životopis

Vít Rakušan je profesí učitel, působí však také jako politik. Politikou se zabýval už jeho otec, senátor Jan Rakušan. Na Jihočeské univerzitě absolvoval Vít Rakušan studium germanistiky a historie, později na UK také školský management. Vyučuje německý jazyk soukromě a také na gymnáziu.
V roce 2015 vstoupil Vít Rakušan do hnutí STAN a stal se místopředsedou krajského výboru a členem celostátního výboru této strany. V roce 2016 obsadil post místopředsedy hnutí. Působí také jako zastupitel města Kolína a dvakrát byl zvolen starostou. Zastával také funkci krajského zastupitele a po volbách se stal statutárním zástupcem a náměstkem hejtmanky pro oblast bezpečnosti a cestovního ruchu.Kdo je to Vít Rakušan? Životopis Vít Rakušan, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Vít Rakušan

Národnost: česká
Datum narození: 16. června 1978
Místo narození: Kolín

Zaujala vás biografie osobnosti Vít Rakušan? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Rozdvojená osobnost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ohnisková vzdálenost? Znáte termín Exkláva? Víte co je Kvadriatlon?

Klíčová slova: Vít Rakušan, přesný význam, význam pojmu, odborný výraz, vysvětlení, formulace, popis, heslo, synonymum, kdo to je, politici, význam, pojem, význam slova, přesný výraz, wiki

Pojem Vít Rakušan je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat slovo Vít Rakušan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Vít Rakušan ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vít Rakušan ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Vít Rakušan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vít Rakušan například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Vít Rakušan?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vít Rakušan? Kdo to byl Vít Rakušan? Kdy se narodil Vít Rakušan? Kde se narodil Vít Rakušan? Vít Rakušan patří do sekce politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Vít Rakušan řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vít Rakušan i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojem plugin nebo chipset?