Kdo je to?
Kdo je Vít Rakušan? Životopis Vít Rakušan, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Vít Rakušan

Kdo je Vít Rakušan? Životopis, informace, biografie, politici

Vít Rakušan je profesí učitel, působí však také jako politik. Politikou se zabýval už jeho otec, senátor Jan Rakušan. Na Jihočeské univerzitě absolvoval Vít Rakušan studium germanistiky a historie, později na UK také školský management. Vyučuje německý jazyk soukromě a také na gymnáziu.
V roce 2015 vstoupil Vít Rakušan do hnutí STAN a stal se místopředsedou krajského výboru a členem celostátního výboru této strany. V roce 2016 obsadil post místopředsedy hnutí. Působí také jako zastupitel města Kolína a dvakrát byl zvolen starostou. Zastával také funkci krajského zastupitele a po volbách se stal statutárním zástupcem a náměstkem hejtmanky pro oblast bezpečnosti a cestovního ruchu.Kdo je Vít Rakušan? Životopis Vít Rakušan, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Vít Rakušan

Národnost: česká
Datum narození: 16. června 1978
Místo narození: Kolín

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Vít Rakušan sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Fermentace? Vzpomněli byste si na význam slova Registrační pokladna? Znáte termín Gender studies? Znáte definici termínu Erektilní dysfunkce?

Klíčová slova: lexikon, wiki, místo narození, život, datum narození, politici, životopis, informace, popis, vysvětlení, osobnost, wikipedie, biografie, narození, zajímavosti, Vít Rakušan

Pojem Vít Rakušan je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Vít Rakušan

Najít slovo Vít Rakušan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Vít Rakušan ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Vít Rakušan na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Vít Rakušan ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Vít Rakušan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vít Rakušan například ve Wikipedii, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vít Rakušan

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Vít Rakušan? Kdy se narodil Vít Rakušan? Kde se narodil Vít Rakušan? Vít Rakušan patří do sekce Politici

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Vít Rakušan řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vít Rakušan i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojem plugin nebo chipset?