Kdo je to?
Kdo je to Vít Rakušan? Životopis Vít Rakušan, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vít Rakušan?

Kdo je to Vít Rakušan? Stručný životopis

Vít Rakušan je profesí učitel, působí však také jako politik. Politikou se zabýval už jeho otec, senátor Jan Rakušan. Na Jihočeské univerzitě absolvoval Vít Rakušan studium germanistiky a historie, později na UK také školský management. Vyučuje německý jazyk soukromě a také na gymnáziu.
V roce 2015 vstoupil Vít Rakušan do hnutí STAN a stal se místopředsedou krajského výboru a členem celostátního výboru této strany. V roce 2016 obsadil post místopředsedy hnutí. Působí také jako zastupitel města Kolína a dvakrát byl zvolen starostou. Zastával také funkci krajského zastupitele a po volbách se stal statutárním zástupcem a náměstkem hejtmanky pro oblast bezpečnosti a cestovního ruchu.Kdo je to Vít Rakušan? Životopis Vít Rakušan, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Vít Rakušan

Národnost: česká
Datum narození: 16. června 1978
Místo narození: Kolín

Sdílejte tuto stránku s osobností Vít Rakušan se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Rozdvojená osobnost? Znáte termín Maltodextrin? Znáte termín Exkláva? Víte, co je to Osoba blízká?

Klíčová slova: odborný výraz, kdo je Vít Rakušan?, co znamená, formulace, význam, přesný význam, kdo to je, informace, termín, slovo, význam pojmu, popis, lexikon, etymologie, definice, wiki

Pojem Vít Rakušan je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Vít Rakušan

Hledat heslo Vít Rakušan ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Vít Rakušan ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Vít Rakušan ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Vít Rakušan na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vít Rakušan například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vít Rakušan

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vít Rakušan? Kdo to byl Vít Rakušan? Kdy se narodil Vít Rakušan? Kde se narodil Vít Rakušan? Vít Rakušan je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Vít Rakušan dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vít Rakušan i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojem plugin nebo chipset?