Kdo je to?
Kdo je to Vít Rakušan? Životopis Vít Rakušan, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vít Rakušan?

Kdo je to Vít Rakušan? Stručný životopis

Vít Rakušan je profesí učitel, působí však také jako politik. Politikou se zabýval už jeho otec, senátor Jan Rakušan. Na Jihočeské univerzitě absolvoval Vít Rakušan studium germanistiky a historie, později na UK také školský management. Vyučuje německý jazyk soukromě a také na gymnáziu.
V roce 2015 vstoupil Vít Rakušan do hnutí STAN a stal se místopředsedou krajského výboru a členem celostátního výboru této strany. V roce 2016 obsadil post místopředsedy hnutí. Působí také jako zastupitel města Kolína a dvakrát byl zvolen starostou. Zastával také funkci krajského zastupitele a po volbách se stal statutárním zástupcem a náměstkem hejtmanky pro oblast bezpečnosti a cestovního ruchu.Kdo je to Vít Rakušan? Životopis Vít Rakušan, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Vít Rakušan

Národnost: česká
Datum narození: 16. června 1978
Místo narození: Kolín

Líbí se stručný životopis s osobou Vít Rakušan? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu GSM? Víte, co je to Litý mramor? Znáte termín Pendepon? Rozumíte pojmu Hedvábná stezka?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, kdo je Vít Rakušan?, lexikon, význam, co znamená, kdo to je, wiki, termín, heslo, informace, politici, přesný výraz, původ slova, význam slova, Vít Rakušan

Pojem Vít Rakušan je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Vít Rakušan

Vyhledat slovo Vít Rakušan ve Wikislovníku

Hledat heslo Vít Rakušan ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vít Rakušan ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Vít Rakušan ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vít Rakušan například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Vít Rakušan?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vít Rakušan? Kdo to byl Vít Rakušan? Kdy se narodil Vít Rakušan? Kde se narodil Vít Rakušan? Vít Rakušan je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Vít Rakušan kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vít Rakušan i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojem plugin nebo chipset?