Kdo je to?
Kdo je to Vít Rakušan? Životopis Vít Rakušan, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vít Rakušan?

Kdo je to Vít Rakušan? Stručný životopis

Vít Rakušan je profesí učitel, působí však také jako politik. Politikou se zabýval už jeho otec, senátor Jan Rakušan. Na Jihočeské univerzitě absolvoval Vít Rakušan studium germanistiky a historie, později na UK také školský management. Vyučuje německý jazyk soukromě a také na gymnáziu.
V roce 2015 vstoupil Vít Rakušan do hnutí STAN a stal se místopředsedou krajského výboru a členem celostátního výboru této strany. V roce 2016 obsadil post místopředsedy hnutí. Působí také jako zastupitel města Kolína a dvakrát byl zvolen starostou. Zastával také funkci krajského zastupitele a po volbách se stal statutárním zástupcem a náměstkem hejtmanky pro oblast bezpečnosti a cestovního ruchu.Kdo je to Vít Rakušan? Životopis Vít Rakušan, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Vít Rakušan

Národnost: česká
Datum narození: 16. června 1978
Místo narození: Kolín

Zaujala vás biografie osobnosti Vít Rakušan? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Progresivní daň? Vzpomněli byste si co označuje výraz Řopík? Znáte termín Snowkiting? Znáte termín Draslík?

Klíčová slova: přesný význam, definice, kdo to je, co znamená, wiki, slovo, pojem, popis, informace, původ slova, význam, lexikon, popis, termín, politici, odborný výraz

Pojem Vít Rakušan je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz Vít Rakušan ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Vít Rakušan ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vít Rakušan ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Vít Rakušan na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vít Rakušan například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Vít Rakušan? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vít Rakušan? Kdo to byl Vít Rakušan? Kdy se narodil Vít Rakušan? Kde se narodil Vít Rakušan? Vít Rakušan se nachází v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Vít Rakušan dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vít Rakušan i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojem plugin nebo chipset?