Kdo je to?
Kdo je to, byl Hnusák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hnusák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hnusák?

Co znamená a jaký je význam slova Hnusák?

Hnusák je ten, kdo je svému okolí odporný vzhledem, chováním nebo obojím současně. Jde o nadávku, která vyjadřuje zhnusení, pohrdání nebo odpor vůči takové osobě.
Hnusák může své okolí obtěžovat, napadat, chovat se neobvykle ošklivým způsobem, ze kterého se ostatním dělá špatně. Může jít také o člověka velmi nehezkého nebo znetvořeného, který svým zjevem ostatní děsí.


Kdo je to, byl Hnusák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hnusák? Lidé, hanlivé

Tento text (Hnusák) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Synchronizace? Rozumíte pojmu Averze? Znáte definici termínu Offsetová hypotéka? Znáte pojem Pneumotorax?

Klíčová slova: kdo to je, přesný význam, informace, co je to Hnusák?, wiki, synonymum, hanlivé, formulace, význam slova, popis, termín, význam pojmu, Hnusák, vysvětlení, význam, původ slova

Pojem Hnusák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít výraz Hnusák ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Hnusák ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Hnusák ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Hnusák ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hnusák například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Hnusák, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hnusák? Kdo to byl Hnusák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hnusák? Definice pojmu Hnusák je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Hnusák i v jiné kategorii než v hanlivé.