Kdo je to?
Kdo je to, byl Hnusák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hnusák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hnusák?

Co znamená a jaký je význam slova Hnusák?

Hnusák je ten, kdo je svému okolí odporný vzhledem, chováním nebo obojím současně. Jde o nadávku, která vyjadřuje zhnusení, pohrdání nebo odpor vůči takové osobě.
Hnusák může své okolí obtěžovat, napadat, chovat se neobvykle ošklivým způsobem, ze kterého se ostatním dělá špatně. Může jít také o člověka velmi nehezkého nebo znetvořeného, který svým zjevem ostatní děsí.Kdo je to, byl Hnusák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hnusák? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Hnusák? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Aeronet? Pamatujete si definici pojmu Myxom? Znáte definici termínu OCD? Vzpomněli byste si co znamená slovo Patos?

Klíčová slova: odborný výraz, přesný význam, lexikon, wiki, pojem, co je to Hnusák?, etymologie, význam pojmu, vysvětlení, slovo, kdo je Hnusák?, význam, heslo, synonymum, hanlivé, přesný výraz

Pojem Hnusák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín Hnusák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Hnusák ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Hnusák na Google.cz

Vyhledat termín Hnusák ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hnusák například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Hnusák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hnusák? Kdo to byl Hnusák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hnusák? Definice pojmu Hnusák je v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.