Kdo je to?
Kdo je to Hnusák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hnusák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hnusák?

Jaký je význam slova Hnusák? Co to znamená?

Hnusák je ten, kdo je svému okolí odporný vzhledem, chováním nebo obojím současně. Jde o nadávku, která vyjadřuje zhnusení, pohrdání nebo odpor vůči takové osobě.
Hnusák může své okolí obtěžovat, napadat, chovat se neobvykle ošklivým způsobem, ze kterého se ostatním dělá špatně. Může jít také o člověka velmi nehezkého nebo znetvořeného, který svým zjevem ostatní děsí.


Kdo je to Hnusák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hnusák? Lidé, hanlivé

Definici slova Hnusák můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Anatomie? Znáte termín Etážové topení? Znáte definici termínu Almanach? Víte, co je to Dioptr?

Klíčová slova: pojem, význam slova, slovo, přesný výraz, wiki, odborný výraz, definice, informace, lexikon, vysvětlení, hanlivé, co znamená, význam, wikipedie, význam pojmu, Hnusák

Pojem Hnusák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Hnusák lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Hnusák na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Hnusák ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Hnusák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hnusák ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Hnusák ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hnusák například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Hnusák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Hnusák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hnusák? Definice pojmu Hnusák je v kategorii Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.