Kdo je to?
Kdo je to, byl Hnusák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hnusák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hnusák?

Co znamená a jaký je význam slova Hnusák?

Hnusák je ten, kdo je svému okolí odporný vzhledem, chováním nebo obojím současně. Jde o nadávku, která vyjadřuje zhnusení, pohrdání nebo odpor vůči takové osobě.
Hnusák může své okolí obtěžovat, napadat, chovat se neobvykle ošklivým způsobem, ze kterého se ostatním dělá špatně. Může jít také o člověka velmi nehezkého nebo znetvořeného, který svým zjevem ostatní děsí.


Kdo je to, byl Hnusák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hnusák? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hnusák s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Anatomie? Víte co je Živnost? Znáte definici termínu Sloka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zpronevěra?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, formulace, etymologie, wiki, lexikon, odborný výraz, definice, význam, přesný výraz, vysvětlení, hanlivé, heslo, co znamená, co je to Hnusák?, termín

Pojem Hnusák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hnusák ve Wikimedia Commons

Najít termín Hnusák na Google.cz

Najít slovo Hnusák ve Wikislovníku

Vyhledat termín Hnusák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hnusák například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Hnusák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hnusák? Kdo to byl Hnusák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hnusák? Definice pojmu Hnusák se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Hnusák i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.