Kdo je to?
Kdo je to, byl Balistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Balistik? Lidé, věda

Kdo je to Balistik?

Co znamená a jaký je význam slova Balistik?

Balistik je odborník, který se zabývá pohybem a účinností střely na základě fyzikálních zákonů. Velmi často se pohybuje v oblasti kriminalistiky nebo vojenství. Balistik se věnuje balistice vnější, která se zabývá drahou střely od chvíle, kdy opustí hlaveň, do doby, kdy skončí v cíli, nebo balistice vnitřní. Ta zkoumá samotný pohyb projektilu v hlavni.
Další možností výzkumu je cílová balistika, zaměřená na destrukci po výbuchu nálože v projektilu.Kdo je to, byl Balistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Balistik? Lidé, věda

Zaujalo vás slovo, termín Balistik? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Hygge? Víte co je Prasečí chřipka? Vzpomněli byste si na význam slova Ego? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mea culpa?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, etymologie, informace, Balistik, co je to Balistik?, popis, heslo, definice, kdo to je, formulace, popis, kdo je Balistik?, pojem, termín, odborný výraz

Pojem Balistik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Balistik ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Balistik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Balistik ve Wikislovníku

Hledat termín Balistik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Balistik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Balistik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Balistik? Kdo to byl Balistik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Balistik? Definice pojmu Balistik se nachází v sekci věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Balistik i v jiné kategorii než v věda.