Kdo je to?
Kdo je to Balistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Balistik? Lidé, věda

Kdo je to Balistik?

Jaký je význam slova Balistik? Co to znamená?

Balistik je odborník, který se zabývá pohybem a účinností střely na základě fyzikálních zákonů. Velmi často se pohybuje v oblasti kriminalistiky nebo vojenství. Balistik se věnuje balistice vnější, která se zabývá drahou střely od chvíle, kdy opustí hlaveň, do doby, kdy skončí v cíli, nebo balistice vnitřní. Ta zkoumá samotný pohyb projektilu v hlavni.
Další možností výzkumu je cílová balistika, zaměřená na destrukci po výbuchu nálože v projektilu.Kdo je to Balistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Balistik? Lidé, věda

Zaujala vás definice slova Balistik? Pak se o tuto stránku podělte s dalšími osobami na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Deficit? Znáte definici termínu Ostrov? Vzpomněli byste si na význam slova Psotník? Pamatujete si definici pojmu Fenomén?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, Balistik, wiki, věda, přesný výraz, heslo, věda, co znamená, význam pojmu, etymologie, synonymum, informace, význam slova, vysvětlení, Balistik

Pojem Balistik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Balistik doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Balistik na Google.cz

Vyhledat slovo Balistik ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Balistik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Balistik ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Balistik ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Balistik například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Balistik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Balistik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Balistik? Definice pojmu Balistik je v kategorii Věda

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Čerstvé informace hledejte pojem, text, definici, kupř.ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Balistik i v jiné sekci než v věda.