Kdo je to?
Kdo je to, byl Balistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Balistik? Lidé, věda

Kdo je to Balistik?

Co znamená a jaký je význam slova Balistik?

Balistik je odborník, který se zabývá pohybem a účinností střely na základě fyzikálních zákonů. Velmi často se pohybuje v oblasti kriminalistiky nebo vojenství. Balistik se věnuje balistice vnější, která se zabývá drahou střely od chvíle, kdy opustí hlaveň, do doby, kdy skončí v cíli, nebo balistice vnitřní. Ta zkoumá samotný pohyb projektilu v hlavni.
Další možností výzkumu je cílová balistika, zaměřená na destrukci po výbuchu nálože v projektilu.Kdo je to, byl Balistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Balistik? Lidé, věda

Zaujalo vás slovo, termín Balistik? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Bivak? Vzpomněli byste si co označuje výraz Špýchar? Vzpomněli byste si na význam slova Campari? Znáte termín Žemlovka?

Klíčová slova: co je to Balistik?, popis, popis, co znamená, význam, synonymum, odborný výraz, význam pojmu, etymologie, věda, pojem, termín, definice, přesný výraz, slovo, Balistik

Pojem Balistik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Balistik ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Balistik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Balistik ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Balistik ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Balistik například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Balistik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Balistik? Kdo to byl Balistik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Balistik? Definice pojmu Balistik se nachází v kategorii věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci věda.