Kdo je to?
Kdo je to, byl Balistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Balistik? Lidé, věda

Kdo je to Balistik?

Co znamená a jaký je význam slova Balistik?

Balistik je odborník, který se zabývá pohybem a účinností střely na základě fyzikálních zákonů. Velmi často se pohybuje v oblasti kriminalistiky nebo vojenství. Balistik se věnuje balistice vnější, která se zabývá drahou střely od chvíle, kdy opustí hlaveň, do doby, kdy skončí v cíli, nebo balistice vnitřní. Ta zkoumá samotný pohyb projektilu v hlavni.
Další možností výzkumu je cílová balistika, zaměřená na destrukci po výbuchu nálože v projektilu.Kdo je to, byl Balistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Balistik? Lidé, věda

Sdílejte tuto stránku se slovem Balistik s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Bivak? Rozumíte pojmu Chaš? Vzpomněli byste si na význam slova Campari? Znáte pojem Rouhání?

Klíčová slova: definice, synonymum, kdo to je, co znamená, význam slova, pojem, odborný výraz, heslo, věda, slovo, přesný výraz, termín, popis, lexikon, kdo je Balistik?, Balistik

Pojem Balistik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Balistik ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Balistik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Balistik na Youtube

Vyhledat termín Balistik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Balistik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Balistik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Balistik? Kdo to byl Balistik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Balistik? Definice pojmu Balistik je v kategorii věda. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Balistik i v jiné kategorii než je sekce věda.