Kdo je to?
Kdo je to, byl Balistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Balistik? Lidé, věda

Kdo je to Balistik?

Co znamená a jaký je význam slova Balistik?

Balistik je odborník, který se zabývá pohybem a účinností střely na základě fyzikálních zákonů. Velmi často se pohybuje v oblasti kriminalistiky nebo vojenství. Balistik se věnuje balistice vnější, která se zabývá drahou střely od chvíle, kdy opustí hlaveň, do doby, kdy skončí v cíli, nebo balistice vnitřní. Ta zkoumá samotný pohyb projektilu v hlavni.
Další možností výzkumu je cílová balistika, zaměřená na destrukci po výbuchu nálože v projektilu.Kdo je to, byl Balistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Balistik? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Balistik? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Deficit? Vzpomněli byste si co označuje výraz Anatomie? Vzpomněli byste si na význam slova Fair play? Znáte termín Čádor?

Klíčová slova: význam, informace, původ slova, formulace, co znamená, význam pojmu, popis, wiki, synonymum, heslo, definice, význam slova, přesný výraz, vysvětlení, odborný výraz, přesný význam

Pojem Balistik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Balistik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Balistik ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Balistik ve Wikislovníku

Najít slovo Balistik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Balistik například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Balistik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Balistik? Kdo to byl Balistik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Balistik? Definice pojmu Balistik je v sekci věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Balistik i jinde než v sekci než v věda.