Kdo je to?
Kdo je to Balistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Balistik? Lidé, věda

Balistik

Jaký je význam slova Balistik? Co to znamená?

Balistik je odborník, který se zabývá pohybem a účinností střely na základě fyzikálních zákonů. Velmi často se pohybuje v oblasti kriminalistiky nebo vojenství. Balistik se věnuje balistice vnější, která se zabývá drahou střely od chvíle, kdy opustí hlaveň, do doby, kdy skončí v cíli, nebo balistice vnitřní. Ta zkoumá samotný pohyb projektilu v hlavni.
Další možností výzkumu je cílová balistika, zaměřená na destrukci po výbuchu nálože v projektilu.Kdo je to Balistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Balistik? Lidé, věda

Uvedený text s definicí slova Balistik můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Dělitel? Pamatujete si definici pojmu Nestea? Vzpomněli byste si na význam slova Revmatologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo František?

Klíčová slova: vysvětlení, původ slova, wikipedie, význam pojmu, Balistik, heslo, věda, formulace, přesný význam, co znamená, věda, etymologie, termín, přesný výraz, definice, přesný výraz

Pojem Balistik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Balistik zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít heslo Balistik ve Wikipedii

Najít pojem Balistik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Balistik na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Balistik ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Balistik ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Balistik například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Balistik, definice, vysvětlení pojmu

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Balistik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Balistik? Definice pojmu Balistik je v sekci Věda

Kategorie věda, archeoložka, balistik, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, slovo, termín, definici řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Věda).