Kdo je to?
Kdo je to Cukrovarník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cukrovarník? Lidé, profese

Cukrovarník

Co znamená a jaký je význam slova Cukrovarník?

Cukrovarník pracuje ve výrobě cukru.
Úkolem cukrovarníků je vyrobit cukr. Jejich práce tedy spočívá například v získávání a přejímání základní suroviny, jejím následným zpracováním, vařením cukru a jeho následnému uskladnění, balení a odeslání. Součástí procesu může být i výroba jiných cukrovarnických výrobků a další práce s nimi.
Cukr lze vyrábět z cukrové řepy či cukrové třtiny, výrobny cukru se nazývají cukrovary.
Práce cukrovarníka může být různorodá v závislosti na tom, jakou pozici v cukrovaru vykonává. Může například pracovat při samotné výrobě cukru, ale také ve skladech či pracovat se stroji a technologiemi používanými při výrobě.
Pro práci v cukrovaru obvykle není třeba žádná speciální kvalifikace, může však jít o práci ve ztížených podmínkách.Kdo je to Cukrovarník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cukrovarník? Lidé, profese

Doporučujeme sdílet tento text s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Bixenon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Screenshot? Znáte termín Náhradní plnění? Víte co je Alžírská káva?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, etymologie, slovo, profese, popis, pojem, přesný výraz, informace, heslo, Cukrovarník, wikipedie, definice, přesný výraz, Cukrovarník, profese

Pojem Cukrovarník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Cukrovarník

Vyhledat termín Cukrovarník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Cukrovarník ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Cukrovarník ve Wikipedii

Vyhledat výraz Cukrovarník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Cukrovarník ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Cukrovarník například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Cukrovarník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Cukrovarník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cukrovarník? Definice pojmu Cukrovarník patří do sekce Profese

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Čerstvé informace hledejte pojem, termín, výraz,heslo dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.