Kdo je to?
Kdo je to Dana Morávková? Životopis Dana Morávková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Dana Morávková?

Kdo je to Dana Morávková? Stručný životopis

Dana Morávková je bývalá krasobruslařka, později herečka, moderátorka a také choreografka. Kromě krasobruslení se věnovala také gymnastice a baletu. Je juniorskou mistryní republiky v tancích na ledě. Herectví vystudovala na DAMU, choreografii na Hamu. Divadelní kariéru začala v činohře v Ústí nad Labem, poté působila v Divadle Na zábradlí a pak v Divadle Bez zábradlí.
Dana Morávková ztvárnila velké množství divadelních i filmových rolí v pohádkách, komediích i seriálech, např. Z pekla štěstí, Kameňák, Rodinná pouta, Ordinace v růžové zahradě a mnoha dalších.Kdo je to Dana Morávková? Životopis Dana Morávková, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Dana Morávková

Národnost: česká
Datum narození: 29. července 1971
Místo narození: Písek

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dana Morávková s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ztracené bednění? Rozumíte pojmu Difúze? Znáte definici termínu Globalizace? Znáte pojem Cytoskopie?

Klíčová slova: co je to Dana Morávková?, popis, definice, popis, co znamená, heslo, přesný výraz, vysvětlení, význam slova, původ slova, informace, pojem, termín, přesný význam, herectví, wiki

Pojem Dana Morávková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Dana Morávková

Vyhledat heslo Dana Morávková na Google.cz

Vyhledat výraz Dana Morávková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Dana Morávková ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Dana Morávková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Dana Morávková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dana Morávková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Dana Morávková? Kdo to byl Dana Morávková? Kdy se narodil Dana Morávková? Kde se narodil Dana Morávková? Dana Morávková se nachází v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Dana Morávková řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dana Morávková i v jiné kategorii než je herectví.