Kdo je to?
Kdo je to Dana Morávková? Životopis Dana Morávková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Dana Morávková?

Kdo je to Dana Morávková? Stručný životopis

Dana Morávková je bývalá krasobruslařka, později herečka, moderátorka a také choreografka. Kromě krasobruslení se věnovala také gymnastice a baletu. Je juniorskou mistryní republiky v tancích na ledě. Herectví vystudovala na DAMU, choreografii na Hamu. Divadelní kariéru začala v činohře v Ústí nad Labem, poté působila v Divadle Na zábradlí a pak v Divadle Bez zábradlí.
Dana Morávková ztvárnila velké množství divadelních i filmových rolí v pohádkách, komediích i seriálech, např. Z pekla štěstí, Kameňák, Rodinná pouta, Ordinace v růžové zahradě a mnoha dalších.Kdo je to Dana Morávková? Životopis Dana Morávková, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Dana Morávková

Národnost: česká
Datum narození: 29. července 1971
Místo narození: Písek

Popis osobnosti Dana Morávková můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ztracené bednění? Vzpomněli byste si co znamená slovo Celulitida? Znáte definici termínu Globalizace? Víte co je Onkologie?

Klíčová slova: odborný výraz, termín, pojem, Dana Morávková, význam, kdo je Dana Morávková?, co je to Dana Morávková?, lexikon, co znamená, vysvětlení, kdo to je, informace, přesný význam, synonymum, heslo, formulace

Pojem Dana Morávková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Dana Morávková

Najít pojem Dana Morávková ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Dana Morávková na Google.cz

Najít výraz Dana Morávková ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dana Morávková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Dana Morávková například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Dana Morávková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Dana Morávková? Kdo to byl Dana Morávková? Kdy se narodil Dana Morávková? Kde se narodil Dana Morávková? Dana Morávková patří do sekce herectví. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Dana Morávková dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dana Morávková i v jiné kategorii než je herectví.