Kdo je to?
Kdo je to Dana Morávková? Životopis Dana Morávková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Dana Morávková?

Kdo je to Dana Morávková? Stručný životopis

Dana Morávková je bývalá krasobruslařka, později herečka, moderátorka a také choreografka. Kromě krasobruslení se věnovala také gymnastice a baletu. Je juniorskou mistryní republiky v tancích na ledě. Herectví vystudovala na DAMU, choreografii na Hamu. Divadelní kariéru začala v činohře v Ústí nad Labem, poté působila v Divadle Na zábradlí a pak v Divadle Bez zábradlí.
Dana Morávková ztvárnila velké množství divadelních i filmových rolí v pohádkách, komediích i seriálech, např. Z pekla štěstí, Kameňák, Rodinná pouta, Ordinace v růžové zahradě a mnoha dalších.Kdo je to Dana Morávková? Životopis Dana Morávková, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Dana Morávková

Národnost: česká
Datum narození: 29. července 1971
Místo narození: Písek

Sdílejte tuto stránku s osobností Dana Morávková s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Imunita? Vzpomenete si na definici slova Skydrive? Znáte definici termínu Akcent? Vzpomněli byste si na význam slova Frgál?

Klíčová slova: co je to Dana Morávková?, původ slova, pojem, wiki, synonymum, heslo, popis, termín, přesný výraz, definice, co znamená, informace, přesný význam, slovo, kdo je Dana Morávková?, význam slova

Pojem Dana Morávková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Dana Morávková zkuste navštívit tyto odkazy

Najít heslo Dana Morávková ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dana Morávková ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Dana Morávková na Youtube

Najít výraz Dana Morávková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dana Morávková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Dana Morávková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dana Morávková? Kdo to byl Dana Morávková? Kdy se narodil Dana Morávková? Kde se narodil Dana Morávková? Dana Morávková je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Dana Morávková například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dana Morávková i v jiné kategorii než je herectví.