Kdo je to?
Kdo je Dana Morávková? Životopis Dana Morávková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Dana Morávková?

Kdo je Dana Morávková? Životopis, informace, biografie, herectví

Dana Morávková je bývalá krasobruslařka, později herečka, moderátorka a také choreografka. Kromě krasobruslení se věnovala také gymnastice a baletu. Je juniorskou mistryní republiky v tancích na ledě. Herectví vystudovala na DAMU, choreografii na Hamu. Divadelní kariéru začala v činohře v Ústí nad Labem, poté působila v Divadle Na zábradlí a pak v Divadle Bez zábradlí.
Dana Morávková ztvárnila velké množství divadelních i filmových rolí v pohádkách, komediích i seriálech, např. Z pekla štěstí, Kameňák, Rodinná pouta, Ordinace v růžové zahradě a mnoha dalších.Kdo je Dana Morávková? Životopis Dana Morávková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Dana Morávková

Národnost: česká
Datum narození: 29. července 1971
Místo narození: Písek

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dana Morávková s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Imunita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Go? Znáte definici termínu Překlenovací úvěr? Znáte termín Franchising?

Klíčová slova: herectví, narození, Dana Morávková, osobnost, herectví, popis, datum narození, kde se narodila Dana Morávková?, osobnosti, kdo je Dana Morávková?, život, životopis, wikipedie, kdy se narodila Dana Morávková?, místo narození, národnost

Pojem Dana Morávková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Dana Morávková

Zkusit najít výraz Dana Morávková ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Dana Morávková na Google obrázcích

Hledat heslo Dana Morávková ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Dana Morávková na Youtube

Zkusit najít výraz Dana Morávková ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dana Morávková například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Dana Morávková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Dana Morávková? Kdy se narodila Dana Morávková? Kde se narodila Dana Morávková? Dana Morávková je v kategorii Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Dana Morávková dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dana Morávková i v jiné kategorii než je herectví.