Kdo je to?
Kdo je Dana Morávková? Životopis Dana Morávková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Dana Morávková?

Kdo je Dana Morávková? Životopis, informace, biografie, herectví

Dana Morávková je bývalá krasobruslařka, později herečka, moderátorka a také choreografka. Kromě krasobruslení se věnovala také gymnastice a baletu. Je juniorskou mistryní republiky v tancích na ledě. Herectví vystudovala na DAMU, choreografii na Hamu. Divadelní kariéru začala v činohře v Ústí nad Labem, poté působila v Divadle Na zábradlí a pak v Divadle Bez zábradlí.
Dana Morávková ztvárnila velké množství divadelních i filmových rolí v pohádkách, komediích i seriálech, např. Z pekla štěstí, Kameňák, Rodinná pouta, Ordinace v růžové zahradě a mnoha dalších.Kdo je Dana Morávková? Životopis Dana Morávková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Dana Morávková

Národnost: česká
Datum narození: 29. července 1971
Místo narození: Písek

Líbí se stručný životopis s osobou Dana Morávková? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Imunita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Týrání zvířat? Znáte definici termínu Zelený zákal? Znáte termín Postskriptum?

Klíčová slova: informace, osobnosti, životopis, život, herectví, narození, datum narození, národnost, herectví, biografie, lexikon, kde se narodila Dana Morávková?, osobnost, kdy se narodila Dana Morávková?, místo narození, zajímavosti

Pojem Dana Morávková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Dana Morávková

Najít termín Dana Morávková ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Dana Morávková ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Dana Morávková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Dana Morávková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Dana Morávková například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Dana Morávková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Dana Morávková? Kdy se narodila Dana Morávková? Kde se narodila Dana Morávková? Dana Morávková patří do sekce Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Dana Morávková třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dana Morávková i v jiné kategorii než je herectví.