Kdo je to?
Kdo je Vratislav Mynář? Životopis Vratislav Mynář, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Vratislav Mynář

Kdo je Vratislav Mynář? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Vratislav Mynář je český politik, podnikatel a také vedoucí Kanceláře prezidenta republiky Miloše Zemana.
Vystudoval VUT v Brně.
Po zvolení Miloše Zemana českým prezidentem se v roce 2013 stal Vratislav Mynář vedoucím Kanceláře prezidenta republiky, a tu vedl po oba Zemanovy mandáty. V souvislosti s tímto postem je spojována řada skandálů. Mynář nezískal od BIS bezpečnostní prověrku, kterou pro výkon své funkce potřeboval. Další kauzy se týkaly těžby a neprůhledných zakázek v Lánské oboře. Mynář byl také podezírán z toho, že se pokoušel během osobních setkání ovlivňovat soudce. Další kontroverze vznikly v roce 2021 během hospitalizace prezidenta Miloše Zemana, kdy Kancelář prezidenta republiky odmítala poskytovat veřejnosti a Parlamentu informace o prezidentově zdravotním stavu. Prezidentovi spolupracovníci navíc čelili podezření, že prezidentem manipulují, jednají za něj, nebo dokonce zfalšovali jeho podpis.
Politicky Vratislav Mynář působil jako předseda Strany práv občanů - Zemanovců, nepodařilo se mu však s touto stranou uspět ve volbách do Poslanecké sněmovny v roce 2013. Nicméně od roku 2006 je zastupitelem obce Osvětimany a krátce působil také jako zastupitel Zlínského kraje.
Jako podnikatel se podílel na řadě projektů, které měly neprůhledné financování nebo vzbuzovaly jiné kontroverze a otázky. Za machinace s dotacemi na dostavbu penzionu v Osvětimanech čelil trestnímu stíhání.Kdo je Vratislav Mynář? Životopis Vratislav Mynář, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Vratislav Mynář

Národnost: česká
Datum narození: 23. června 1967
Místo narození: Kyjov

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Vratislav Mynář? se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Starověk? Vzpomněli byste si na význam slova Cévkování? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prosperita? Znáte definici termínu Bjetin?

Klíčová slova: datum narození, osobnosti, wikipedie, narození, informace, životopis, kde se narodil Vratislav Mynář?, život, politici, Vratislav Mynář, politici, osobnost, místo narození, zajímavosti, wiki, kdo je Vratislav Mynář?

Pojem Vratislav Mynář je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Vratislav Mynář ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Vratislav Mynář na Youtube

Zkusit najít heslo Vratislav Mynář ve Wikipedii

Vyhledat termín Vratislav Mynář ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Vratislav Mynář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vratislav Mynář například v metavyhledávači Info.com, v Google překladači, v Google obrázcích, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vratislav Mynář

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Vratislav Mynář? Kdy se narodil Vratislav Mynář? Kde se narodil Vratislav Mynář? Vratislav Mynář je v kategorii Politici

Kategorie politici, politička v saku, vratislav Mynář, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Vratislav Mynář řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vratislav Mynář i v jiné kategorii než je politici.