Kdo je to?
Kdo je Artěmij Panarin? Životopis Artěmij Panarin, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Artěmij Panarin?

Kdo je Artěmij Panarin? Životopis, informace, biografie, sport

Artěmij Panarin je ruský hokejový útočník a reprezentant, hrající v současnosti za New York Rangers v NHL. Narodil se v ruském městě Korkino a hokej začal hrát v 5 letech. K hokeji ho přivedl jeho děda. Panarin začal navštěvovat hokejovou školu, která patřila městskému hokejovému klubu Traktor Čeljabinsk.
Když nebyl v roce 2010 draftován do zámořské NHL, započal Panarin kariéru v týmu HC Vityaz Chekhov, hrající ruskou KHL. Po čtyřech letech přestoupil do ruského klubu SKA Saint Petersburg. V jeho třetí a poslední sezóně vyhrál s týmem ligový titul (2014/15) a byl nominován do all-star týmu sezóny.
Panarin přestoupil v roce 2015 do klubu Chicago Blackhawks z NHL, kde podepsal dvouletý kontrakt. Během první sezóny Panarin nasbíral 77 kanadských bodů (30 gólů a 47 asistencí) a získal cenu Calder Memorial Trophy v kategorii nováček roku. I přes střelecky úspěšnou následující sezónu byl Panarin vyměněn do klubu Columbus Blue Jacket, kde působil od sezóny 2017/18. V první sezóně získal 82 bodů a stanovil tak nový rekord klubu. O rok později rekord zvednul na 87 bodů za sezónu. Po dvou letech Panarin skončil i v Columbusu a podepsal sedmiletý kontrakt s New York Rangers. V jeho prvním roce (2019/2020) v dresu Rangers zvýšil svůj rekord v počtu bodů za jednu sezónu na 95 (32 gólů a 63 asistencí).
S ruskou reprezentací hrával Panarin již za juniory a v roce 2011 s týmem vyhrál Mistrovství světa juniorů. Za seniorskou reprezentaci debutoval v roce 2013. Na světovém šampionátu v roce 2015 s týmem získal stříbrnou medaili, následující dva turnaje po sobě získal bronzové medaile (2016, 2017).Kdo je Artěmij Panarin? Životopis Artěmij Panarin, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní informace o osobě Artěmij Panarin

Národnost: ruská
Datum narození: 30. 10. 1991
Místo narození: Korkino, Ruská federace

Líbí se stručný životopis s osobou Artěmij Panarin? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Šambala? Vzpomenete si na definici slova Pesto? Vzpomněli byste si co znamená slovo Retenční nádrž? Vzpomněli byste si na význam slova DPD?

Klíčová slova: národnost, život, kde se narodil Artěmij Panarin?, sport, osobnost, lexikon, životopis, kdy se narodil Artěmij Panarin?, osobnosti, kdo je Artěmij Panarin?, informace, wikipedie, narození, datum narození, sport, místo narození

Pojem Artěmij Panarin je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Artěmij Panarin zkuste navštívit tyto odkazy

Najít pojem Artěmij Panarin v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Artěmij Panarin ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Artěmij Panarin ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Artěmij Panarin ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Artěmij Panarin například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Artěmij Panarin

Právě nyní již víte Kdo je to Artěmij Panarin? Kdy se narodil Artěmij Panarin? Kde se narodil Artěmij Panarin? Artěmij Panarin se nachází v kategorii Sport

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Artěmij Panarin např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Artěmij Panarin i v jiné kategorii než je sport.