Kdo je to?
Kdo je to Lionel Messi? Životopis Lionel Messi, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Lionel Messi?

Kdo je to Lionel Messi? Stručný životopis

Lionel Messi je fotbalista a reprezentant Argentiny. Pro svůj způsob hry bývá srovnáván s Diegem Maradonou. Je hráčem FC Barcelona. Řadí se k nejlepším střelcům nejvyšší španělské fotbalové soutěže. Zasloužil se o čtyři vítězství Barcelony v Lize mistrů UEFA a tři v Superpoháru UEFA. Byl také členem reprezentačního olympijského týmu, který získal zlato.
Lionel Messi nosí dres s číslem 10.Kdo je to Lionel Messi? Životopis Lionel Messi, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Lionel Messi

Národnost: Argentina
Datum narození: 24. června 1987
Místo narození: Rosario

Popis osobnosti Lionel Messi můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Antikoncepce? Pamatujete si definici pojmu Kontinentální snídaně? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kroket? Vzpomněli byste si co znamená slovo Agrafie?

Klíčová slova: heslo, slovo, co je to Lionel Messi?, význam pojmu, význam slova, popis, definice, přesný výraz, co znamená, synonymum, wiki, lexikon, pojem, formulace, kdo je Lionel Messi?, Lionel Messi

Pojem Lionel Messi je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Lionel Messi ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Lionel Messi na Youtube

Hledat termín Lionel Messi na Google.cz

Najít pojem Lionel Messi ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lionel Messi například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Lionel Messi? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lionel Messi? Kdo to byl Lionel Messi? Kdy se narodil Lionel Messi? Kde se narodil Lionel Messi? Lionel Messi se nachází v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Lionel Messi třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lionel Messi i v jiné kategorii než je sport.