Kdo je to?
Kdo je to Lionel Messi? Životopis Lionel Messi, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Lionel Messi?

Kdo je to Lionel Messi? Stručný životopis

Lionel Messi je fotbalista a reprezentant Argentiny. Pro svůj způsob hry bývá srovnáván s Diegem Maradonou. Je hráčem FC Barcelona. Řadí se k nejlepším střelcům nejvyšší španělské fotbalové soutěže. Zasloužil se o čtyři vítězství Barcelony v Lize mistrů UEFA a tři v Superpoháru UEFA. Byl také členem reprezentačního olympijského týmu, který získal zlato.
Lionel Messi nosí dres s číslem 10.Kdo je to Lionel Messi? Životopis Lionel Messi, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Lionel Messi

Národnost: Argentina
Datum narození: 24. června 1987
Místo narození: Rosario

Zaujala vás biografie osobnosti Lionel Messi? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Sublimace? Víte co je Kleptomanie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rapsodie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Řeřicha?

Klíčová slova: co je to Lionel Messi?, sport, synonymum, Lionel Messi, formulace, vysvětlení, význam pojmu, co znamená, kdo je Lionel Messi?, popis, informace, odborný výraz, význam slova, popis, heslo, lexikon

Pojem Lionel Messi je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Lionel Messi ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Lionel Messi ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Lionel Messi v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Lionel Messi na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Lionel Messi například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lionel Messi

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lionel Messi? Kdo to byl Lionel Messi? Kdy se narodil Lionel Messi? Kde se narodil Lionel Messi? Lionel Messi se nachází v sekci sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Lionel Messi např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lionel Messi i v jiné kategorii než je sport.