Kdo je to?
Kdo je to Lionel Messi? Životopis Lionel Messi, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Lionel Messi?

Kdo je to Lionel Messi? Stručný životopis

Lionel Messi je fotbalista a reprezentant Argentiny. Pro svůj způsob hry bývá srovnáván s Diegem Maradonou. Je hráčem FC Barcelona. Řadí se k nejlepším střelcům nejvyšší španělské fotbalové soutěže. Zasloužil se o čtyři vítězství Barcelony v Lize mistrů UEFA a tři v Superpoháru UEFA. Byl také členem reprezentačního olympijského týmu, který získal zlato.
Lionel Messi nosí dres s číslem 10.Kdo je to Lionel Messi? Životopis Lionel Messi, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Lionel Messi

Národnost: Argentina
Datum narození: 24. června 1987
Místo narození: Rosario

Líbí se stručný životopis s osobou Lionel Messi? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Přírodní rezervace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Plast? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kontumace? Znáte termín Synagoga?

Klíčová slova: heslo, termín, lexikon, wiki, popis, kdo to je, co znamená, popis, význam slova, Lionel Messi, význam, vysvětlení, původ slova, synonymum, sport, formulace

Pojem Lionel Messi je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo Lionel Messi ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Lionel Messi na Youtube

Hledat termín Lionel Messi ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Lionel Messi na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lionel Messi například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lionel Messi

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lionel Messi? Kdo to byl Lionel Messi? Kdy se narodil Lionel Messi? Kde se narodil Lionel Messi? Lionel Messi je v kategorii sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Lionel Messi řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lionel Messi i v jiné kategorii než je sport.