Kdo je to?
Kdo je to Lionel Messi? Životopis Lionel Messi, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Lionel Messi?

Kdo je to Lionel Messi? Stručný životopis

Lionel Messi je fotbalista a reprezentant Argentiny. Pro svůj způsob hry bývá srovnáván s Diegem Maradonou. Je hráčem FC Barcelona. Řadí se k nejlepším střelcům nejvyšší španělské fotbalové soutěže. Zasloužil se o čtyři vítězství Barcelony v Lize mistrů UEFA a tři v Superpoháru UEFA. Byl také členem reprezentačního olympijského týmu, který získal zlato.
Lionel Messi nosí dres s číslem 10.Kdo je to Lionel Messi? Životopis Lionel Messi, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Lionel Messi

Národnost: Argentina
Datum narození: 24. června 1987
Místo narození: Rosario

Sdílejte tuto stránku s osobností Lionel Messi s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Sublimace? Víte, co je to Prank? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rapsodie? Rozumíte pojmu Celostní medicína?

Klíčová slova: formulace, etymologie, význam pojmu, význam slova, původ slova, co znamená, slovo, kdo to je, co je to Lionel Messi?, Lionel Messi, informace, termín, vysvětlení, wiki, sport, popis

Pojem Lionel Messi je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Lionel Messi na Youtube

Hledat výraz Lionel Messi ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Lionel Messi ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Lionel Messi ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Lionel Messi například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Lionel Messi? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lionel Messi? Kdo to byl Lionel Messi? Kdy se narodil Lionel Messi? Kde se narodil Lionel Messi? Lionel Messi je v sekci sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Lionel Messi dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lionel Messi i v jiné kategorii než je sport.