Kdo je to?
Kdo je to Mamlas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mamlas? Lidé, hanlivé

Kdo je to Mamlas?

Co znamená a jaký je význam slova Mamlas?

Mamlas je člověk méně šikovný, nevychovaný, klackovitý, který nic pořádně neumí. Bývá označován také jako budižkničemu.
Pokud mamlas něco dělá, dá se očekávat, že to zkazí nebo poplete a rozhodně nedosáhne požadovaného výsledku. Přesto se mamlas snaží a nabízí často svou pomoc, i když je jasné, že na danou činnost nestačí a že vše pokazí.


Kdo je to Mamlas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mamlas? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Křesťanství? Vzpomněli byste si na význam slova Savý papír? Pamatujete si definici pojmu Reklama? Znáte definici termínu Arabeska?

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, odborný výraz, význam slova, etymologie, význam, přesný význam, synonymum, původ slova, hanlivé, termín, význam pojmu, Mamlas, heslo, wikipedie, přesný výraz

Pojem Mamlas je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Mamlas na Youtube

Najít slovo Mamlas na Google obrázcích

Hledat heslo Mamlas ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Mamlas ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Mamlas v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Mamlas například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mamlas

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mamlas? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mamlas? Definice pojmu Mamlas je v sekci Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít informace výraz, definici, slovo, termín například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hanlivé).