Kdo je to?
Kdo je Karolína Kaiserová? Životopis Karolína Kaiserová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Karolína Kaiserová

Kdo je Karolína Kaiserová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Karolína Kaiserová není alter ego Oldřicha Kaisera ze slavné scénky s Jiřím Lábusem Hodina dějepisu, ale česká herečka narozená 25. března 1983 v Praze. Dcera herce a komika Oldřicha Kaisera, který dceřino jméno v představení použil, když parodoval budoucí generace studentů a jejich znalosti historických událostí kolem Sametové revoluce.
Již v jedenácti letech se objevila v komedii Andělské oči. V roce 2002 si zahrála sestřičku Evu v komediálním dramatu Na psí knížku s Ivou Janžurovou a Jiřím Lábusem v hlavních rolích. Jen o rok později ztvárnila Annu ve snímku Duše jako kaviár a později ji mohli diváci vidět i v komedii Non plus ultras. Poslední filmovou rolí pro ni byl v roce 2005 detektivní film Zlá minuta, kde Karolína Kaiserová ztvárnila vedlejší postavu Jiřiny.
I přes několik hereckých rolí však v této branži nakonec žádný velký průlom neudělala.
Bulvárem proběhla na začátku roku zpráva, že Karolína Kaiserová po svém slavném otci nezdědila pouze lásku k herectví ale i náklonost k alkoholu. Často navštěvovala divoké večírky a kvůli nadměrnému užívání alkoholu byla před maturitou vyhozena ze školy. Skončila na protialkoholním léčení a ze závislosti jí pomohla až její matka Naďa Konvalinková, díky níž dcera konečně vyhledala odbornou pomoc. Otec Oldřich se kvůli alkoholismu léčil dokonce několikrát a „uklidnil se“ až po boku nové manželky Dáši Vokaté.
V současné době je Karolína bezdětná a není veřejně vídána ani po boku stálého partnera. Kromě protialkoholního léčení strávila nějaký čas i v psychiatrické nemocnici, kde byla hospitalizována na přelomu let 2016 a 2017. Sláva rodičů se pro ni stala spíš problémem než výhodou, jelikož se s ní vlastně nikdy nedokázala pořádně vyrovnat.
V roce 2022 se vrátila k herectví v romantické komedii Vánoční příběh v režii Ireny Pavláskové, kde si po boku Karla Rodena, Anny Fialové, Jiřiny Bohdalové, Jiřího Lábuse a svého otce Oldřicha Kaisera zahrála malou roli Diany.Kdo je Karolína Kaiserová? Životopis Karolína Kaiserová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Karolína Kaiserová

Národnost: česká
Datum narození: 25. března 1983
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Karolína Kaiserová s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Pedig? Víte co je EAN? Rozumíte pojmu Gainer? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trafika?

Klíčová slova: Karolína Kaiserová, lexikon, Karolína Kaiserová, narození, kde se narodila Karolína Kaiserová?, kdy se narodila Karolína Kaiserová?, místo narození, vysvětlení, zajímavosti, datum narození, biografie, osobnost, popis, kdo je Karolína Kaiserová?, život, wiki

Pojem Karolína Kaiserová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat termín Karolína Kaiserová na Google.cz

Vyhledat termín Karolína Kaiserová na Google obrázcích

Hledat slovo Karolína Kaiserová ve Wikipedii

Hledat pojem Karolína Kaiserová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Karolína Kaiserová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Karolína Kaiserová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Karolína Kaiserová?

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Karolína Kaiserová? Kdy se narodila Karolína Kaiserová? Kde se narodila Karolína Kaiserová? Karolína Kaiserová patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, modrooká kudrny, karolína Kaiserová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Karolína Kaiserová kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karolína Kaiserová i v jiné kategorii než je herectví.