Kdo je to?
Kdo je Čestmír Strakatý? Životopis Čestmír Strakatý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Čestmír Strakatý?

Kdo je Čestmír Strakatý? Životopis, informace, biografie, novináři

Čestmír Strakatý je moderátor, editor a dramaturg. Vyrůstal na jihu Čech, ale kvůli studiu práv a mediálních studií se přestěhoval do Prahy. Začátky jeho mediální kariéry jsou spojené s Českou televizí, protože pracoval v redakci ČT24. Zpočátku byl redaktor, ale poté začal pracovat i jako editor a měl stále větší vliv na podobu zpráv. Podílel se i na pořadu Události, komentáře a seznámil se díky tomu s Martinem Veselovským a Danielou Drtinovou. Když tito dva novináři skončili v České televizi a založili vlastní internetovou televizi DVTV, Čestmír Strakatý se k nim přidal a posílil editorský tým. Přestože sám rozhovory nevedl, významně se podílel na jejich přípravě.
Po několika letech se rozhodl DVTV opustit a rozjet samostatnější dráhu. Nakonec se usadil v týmu Reflexu a v roce 2018 spustil vlastní pořad Prostor X, který se zaměřuje na rozhovory s politiky, umělci a dalšími veřejně známými osobnostmi. V roce 2022 vytvořil placený podcast na platformě HeroHero, který se oproti Prostoru X věnuje delším a méně formálním rozhovorům. Moderuje také rozhovory v pořadu Press Klub, který vysílá stanice Frekvence 1. Jeho velkým koníčkem je hudba, o kterou se zajímá od dětství. Během rozhovorů jsou viditelné rovněž další dvě velké záliby, kterými jsou posilování a tetování.Kdo je Čestmír Strakatý? Životopis Čestmír Strakatý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Čestmír Strakatý

Národnost: česká
Datum narození: 22. července 1985
Místo narození: Tábor

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Čestmír Strakatý? s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Pilíř? Víte, co je to Chudokrevnost? Vzpomněli byste si na význam slova Cashback? Rozumíte pojmu Spyware?

Klíčová slova: život, kdy se narodil Čestmír Strakatý?, místo narození, Čestmír Strakatý, popis, kdo je Čestmír Strakatý?, novináři, lexikon, datum narození, Čestmír Strakatý, životopis, zajímavosti, wikipedie, narození, biografie, osobnosti

Pojem Čestmír Strakatý je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat heslo Čestmír Strakatý v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Čestmír Strakatý na Google.cz

Zkusit najít termín Čestmír Strakatý na Google obrázcích

Vyhledat termín Čestmír Strakatý ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čestmír Strakatý ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Čestmír Strakatý například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Čestmír Strakatý?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Čestmír Strakatý? Kdy se narodil Čestmír Strakatý? Kde se narodil Čestmír Strakatý? Čestmír Strakatý je v kategorii Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Čestmír Strakatý dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Čestmír Strakatý i v jiné kategorii než je novináři.