Kdo je to?
Kdo je Čestmír Strakatý? Životopis Čestmír Strakatý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Čestmír Strakatý

Kdo je Čestmír Strakatý? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Čestmír Strakatý je moderátor, editor a dramaturg. Vyrůstal na jihu Čech, ale kvůli studiu práv a mediálních studií se přestěhoval do Prahy. Začátky jeho mediální kariéry jsou spojené s Českou televizí, protože pracoval v redakci ČT24. Zpočátku byl redaktor, ale poté začal pracovat i jako editor a měl stále větší vliv na podobu zpráv. Podílel se i na pořadu Události, komentáře a seznámil se díky tomu s Martinem Veselovským a Danielou Drtinovou. Když tito dva novináři skončili v České televizi a založili vlastní internetovou televizi DVTV, Čestmír Strakatý se k nim přidal a posílil editorský tým. Přestože sám rozhovory nevedl, významně se podílel na jejich přípravě.
Po několika letech se rozhodl DVTV opustit a rozjet samostatnější dráhu. Nakonec se usadil v týmu Reflexu a v roce 2018 spustil vlastní pořad Prostor X, který se zaměřuje na rozhovory s politiky, umělci a dalšími veřejně známými osobnostmi. V roce 2022 vytvořil placený podcast na platformě HeroHero, který se oproti Prostoru X věnuje delším a méně formálním rozhovorům. Moderuje také rozhovory v pořadu Press Klub, který vysílá stanice Frekvence 1. Jeho velkým koníčkem je hudba, o kterou se zajímá od dětství. Během rozhovorů jsou viditelné rovněž další dvě velké záliby, kterými jsou posilování a tetování.Kdo je Čestmír Strakatý? Životopis Čestmír Strakatý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Čestmír Strakatý

Národnost: česká
Datum narození: 22. července 1985
Místo narození: Tábor

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Čestmír Strakatý? s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Parketa? Vzpomněli byste si na význam slova Motúčko? Vzpomněli byste si na význam slova Ratan? Znáte definici termínu Fazeta?

Klíčová slova: novináři, lexikon, popis, Čestmír Strakatý, životopis, datum narození, wiki, místo narození, vysvětlení, kdy se narodil Čestmír Strakatý?, zajímavosti, narození, kdo je Čestmír Strakatý?, informace, osobnosti, osobnost

Pojem Čestmír Strakatý je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít termín Čestmír Strakatý ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Čestmír Strakatý ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Čestmír Strakatý na Google obrázcích

Hledat termín Čestmír Strakatý na Google.cz

Hledat heslo Čestmír Strakatý ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Čestmír Strakatý například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Čestmír Strakatý?

Teď už víte Kdo je to Čestmír Strakatý? Kdy se narodil Čestmír Strakatý? Kde se narodil Čestmír Strakatý? Čestmír Strakatý je v kategorii Novináři

Kategorie novináři, autorka, Čestmír Strakatý, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Čestmír Strakatý řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Čestmír Strakatý i v jiné kategorii než je novináři.