Kdo je to?
Kdo je Čestmír Strakatý? Životopis Čestmír Strakatý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Čestmír Strakatý?

Kdo je Čestmír Strakatý? Životopis, informace, biografie, novináři

Čestmír Strakatý je moderátor, editor a dramaturg. Vyrůstal na jihu Čech, ale kvůli studiu práv a mediálních studií se přestěhoval do Prahy. Začátky jeho mediální kariéry jsou spojené s Českou televizí, protože pracoval v redakci ČT24. Zpočátku byl redaktor, ale poté začal pracovat i jako editor a měl stále větší vliv na podobu zpráv. Podílel se i na pořadu Události, komentáře a seznámil se díky tomu s Martinem Veselovským a Danielou Drtinovou. Když tito dva novináři skončili v České televizi a založili vlastní internetovou televizi DVTV, Čestmír Strakatý se k nim přidal a posílil editorský tým. Přestože sám rozhovory nevedl, významně se podílel na jejich přípravě.
Po několika letech se rozhodl DVTV opustit a rozjet samostatnější dráhu. Nakonec se usadil v týmu Reflexu a v roce 2018 spustil vlastní pořad Prostor X, který se zaměřuje na rozhovory s politiky, umělci a dalšími veřejně známými osobnostmi. V roce 2022 vytvořil placený podcast na platformě HeroHero, který se oproti Prostoru X věnuje delším a méně formálním rozhovorům. Moderuje také rozhovory v pořadu Press Klub, který vysílá stanice Frekvence 1. Jeho velkým koníčkem je hudba, o kterou se zajímá od dětství. Během rozhovorů jsou viditelné rovněž další dvě velké záliby, kterými jsou posilování a tetování.Kdo je Čestmír Strakatý? Životopis Čestmír Strakatý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Čestmír Strakatý

Národnost: česká
Datum narození: 22. července 1985
Místo narození: Tábor

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Čestmír Strakatý s jinými lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Bazaliom? Vzpomenete si na definici slova Šourek? Vzpomněli byste si na význam slova Modus operandi? Vzpomněli byste si na význam slova Chladítko?

Klíčová slova: narození, místo narození, život, wikipedie, osobnost, novináři, wiki, kdo je Čestmír Strakatý?, zajímavosti, datum narození, kde se narodil Čestmír Strakatý?, národnost, Čestmír Strakatý, informace, biografie, osobnosti

Pojem Čestmír Strakatý je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Čestmír Strakatý ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čestmír Strakatý ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Čestmír Strakatý na Youtube

Najít slovo Čestmír Strakatý na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Čestmír Strakatý ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Čestmír Strakatý například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Čestmír Strakatý?

Právě jste zjistili Kdo je to Čestmír Strakatý? Kdy se narodil Čestmír Strakatý? Kde se narodil Čestmír Strakatý? Čestmír Strakatý se nachází v kategorii Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Čestmír Strakatý řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Čestmír Strakatý i v jiné kategorii než je novináři.