Kdo je to?
Kdo je to Edward Norton? Životopis Edward Norton, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Edward Norton?

Kdo je to Edward Norton? Stručný životopis

Edward Norton je herec, režisér, scénárista a producent, jeden z nejpopulárnějších mladších amerických herců. Je nositelem ocenění Zlatý glóbus a tří nominací na Oscara. Herectví se věnoval již během studia na Yale. Později pracoval jako konzultant a v té době začal hrát v divadle. Známým se stal již první rolí ve filmu Prvotní strach, následovaly filmy Všichni říkají: Miluji tě, Lid versus Larry Flynt, Hráči, Kult hákového kříže, Klub rváčů, komedie Rabín, kněz a krásná blondýna, na kterém se podílel i jako režisér, Kdo s koho, Červený drak, Cizinec, Království nebeské, Iluzionista a další.
Na filmu Neuvěřitelný Hulk se Edward Norton podílel i jako scénárista, film Sirotci z Brooklynu režíruje, je producentem a hraje hlavní roli.Kdo je to Edward Norton? Životopis Edward Norton, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Edward Norton

Národnost: USA
Datum narození: 18. srpna 1969
Místo narození: Boston

Líbí se stručný životopis s osobou Edward Norton? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Dyspraxie? Víte co je Gravitace? Znáte definici termínu Ekosystém? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hanopis?

Klíčová slova: herectví, etymologie, heslo, popis, kdo to je, kdo je Edward Norton?, lexikon, přesný význam, význam, definice, co je to Edward Norton?, odborný výraz, pojem, popis, význam slova, slovo

Pojem Edward Norton je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Edward Norton

Zkusit najít Edward Norton ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Edward Norton na Google.cz

Vyhledat pojem Edward Norton ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Edward Norton ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Edward Norton například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Edward Norton? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Edward Norton? Kdo to byl Edward Norton? Kdy se narodil Edward Norton? Kde se narodil Edward Norton? Edward Norton je v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Edward Norton dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Edward Norton i v jiné kategorii než je herectví.