Kdo je to?
Kdo je to Edward Norton? Životopis Edward Norton, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Edward Norton?

Kdo je to Edward Norton? Stručný životopis

Edward Norton je herec, režisér, scénárista a producent, jeden z nejpopulárnějších mladších amerických herců. Je nositelem ocenění Zlatý glóbus a tří nominací na Oscara. Herectví se věnoval již během studia na Yale. Později pracoval jako konzultant a v té době začal hrát v divadle. Známým se stal již první rolí ve filmu Prvotní strach, následovaly filmy Všichni říkají: Miluji tě, Lid versus Larry Flynt, Hráči, Kult hákového kříže, Klub rváčů, komedie Rabín, kněz a krásná blondýna, na kterém se podílel i jako režisér, Kdo s koho, Červený drak, Cizinec, Království nebeské, Iluzionista a další.
Na filmu Neuvěřitelný Hulk se Edward Norton podílel i jako scénárista, film Sirotci z Brooklynu režíruje, je producentem a hraje hlavní roli.Kdo je to Edward Norton? Životopis Edward Norton, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Edward Norton

Národnost: USA
Datum narození: 18. srpna 1969
Místo narození: Boston

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Edward Norton s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Resin? Znáte termín Vitariánství? Znáte definici termínu Dogma? Víte, co je to Erythritol?

Klíčová slova: synonymum, kdo to je, slovo, co znamená, etymologie, přesný výraz, co je to Edward Norton?, lexikon, vysvětlení, heslo, popis, odborný výraz, význam pojmu, kdo je Edward Norton?, popis, Edward Norton

Pojem Edward Norton je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Edward Norton ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Edward Norton na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Edward Norton ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Edward Norton ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Edward Norton například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Edward Norton?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Edward Norton? Kdo to byl Edward Norton? Kdy se narodil Edward Norton? Kde se narodil Edward Norton? Edward Norton patří do sekce herectví. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Edward Norton dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Edward Norton i v jiné kategorii než je herectví.