Kdo je to?
Kdo je to, byl Číšník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Číšník? Lidé, profese

Kdo je to Číšník?

Co znamená a jaký je význam slova Číšník?

Číšník je povolání, které se uplatňuje v pohostinství a gastronomii. Podle toho, kde svou práci vykonává, získává povolání jiný název – například hostinský, hospodský, barman, výčepní, sklepmistr a další.
Číšník vykonává více činností – obsluhuje zákazníky, přináší jim jídla a nápoje a podobně. Působí v restauracích, hospodách, hostincích, kavárnách, vinárnách, hotelech a jiných pohostinských zařízeních.Kdo je to, byl Číšník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Číšník? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Číšník s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Kryptoměna? Víte, co je to Foyer? Vzpomněli byste si co označuje výraz Alpaka? Rozumíte pojmu Pemza?

Klíčová slova: co je to Číšník?, význam, profese, kdo je Číšník?, heslo, popis, přesný význam, termín, definice, význam slova, slovo, co znamená, vysvětlení, přesný výraz, odborný výraz, popis

Pojem Číšník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Číšník

Najít termín Číšník ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Číšník na Google.cz

Vyhledat termín Číšník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Číšník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Číšník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Číšník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Číšník? Kdo to byl Číšník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Číšník? Definice pojmu Číšník se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.