Kdo je to?
Kdo je to, byl Obluda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obluda? Lidé, hanlivé

Kdo je to Obluda?

Co znamená a jaký je význam slova Obluda?

Obluda je název používaný pro ošklivého, šeredného člověka. Většinou se toto pojmenování vztahuje na fyzické vlastnosti takto označovaného člověka, obludou však může být člověk i pro své jednání a vnitřní vlastnosti.
Říká se jí také monstrum, ohava, šereda, nestvůra, zrůda a podobně. Obluda svým zjevem děsí všechny lidi, které potká.


Kdo je to, byl Obluda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obluda? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Obluda? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Přepona? Znáte pojem Smart TV? Vzpomenete si na definici slova Kořen slova? Vzpomenete si na definici slova Rostlina?

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, termín, Obluda, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení, informace, kdo to je, kdo je Obluda?, přesný význam, popis, význam slova, slovo, co znamená, definice

Pojem Obluda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Obluda v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Obluda ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Obluda v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Obluda ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Obluda ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Obluda například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Obluda, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Obluda? Kdo to byl Obluda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obluda? Definice pojmu Obluda se nachází v sekci hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.