Kdo je to?
Kdo je to, byl Obluda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obluda? Lidé, hanlivé

Kdo je to Obluda?

Co znamená a jaký je význam slova Obluda?

Obluda je název používaný pro ošklivého, šeredného člověka. Většinou se toto pojmenování vztahuje na fyzické vlastnosti takto označovaného člověka, obludou však může být člověk i pro své jednání a vnitřní vlastnosti.
Říká se jí také monstrum, ohava, šereda, nestvůra, zrůda a podobně. Obluda svým zjevem děsí všechny lidi, které potká.Kdo je to, byl Obluda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obluda? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Obluda? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Idiom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Skalár? Vzpomenete si na definici slova Počasí? Znáte termín Polemika?

Klíčová slova: hanlivé, synonymum, odborný výraz, přesný výraz, pojem, informace, co je to Obluda?, Obluda, význam, význam pojmu, co znamená, význam slova, kdo je Obluda?, slovo, heslo, vysvětlení

Pojem Obluda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Obluda

Hledat videa s názvem Obluda na Youtube

Vyhledat slovo Obluda ve Wikipedii

Vyhledat termín Obluda ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obluda ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Obluda například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Obluda, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Obluda? Kdo to byl Obluda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obluda? Definice pojmu Obluda se nachází v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, termín řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.