Kdo je to?
Kdo je to, byl Obluda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obluda? Lidé, hanlivé

Kdo je to Obluda?

Co znamená a jaký je význam slova Obluda?

Obluda je název používaný pro ošklivého, šeredného člověka. Většinou se toto pojmenování vztahuje na fyzické vlastnosti takto označovaného člověka, obludou však může být člověk i pro své jednání a vnitřní vlastnosti.
Říká se jí také monstrum, ohava, šereda, nestvůra, zrůda a podobně. Obluda svým zjevem děsí všechny lidi, které potká.Kdo je to, byl Obluda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obluda? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Obluda s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Idiom? Rozumíte pojmu Ultrabook? Vzpomenete si na definici slova Počasí? Znáte pojem Fantasy?

Klíčová slova: informace, popis, slovo, lexikon, popis, heslo, kdo to je, pojem, význam slova, synonymum, etymologie, vysvětlení, odborný výraz, Obluda, co je to Obluda?, co znamená

Pojem Obluda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Obluda ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obluda ve Wikimedia Commons

Hledat termín Obluda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Obluda na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Obluda například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Obluda? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Obluda? Kdo to byl Obluda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obluda? Definice pojmu Obluda je v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.