Kdo je to?
Kdo je to Natalie Portman? Životopis Natalie Portman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Natalie Portman?

Kdo je to Natalie Portman? Stručný životopis

Natalie Portman je významnou herečkou oceněnou Oscarem. Její vlastní jméno je Natalie Heršlag, herečka je americko – izraelského původu.
Jejím prvním filmem byl slavný Leon, ale hvězdu se stala díky roli Padmé Amidaly ve Star Wars. Své herecké umění prokázala i v dalších populárních a významných filmech jako jsou Návrat do Cold Mountain, Na dotek, Moje borůvkové noci, Paříži, miluji tě, Goyovy přízraky, Černá labuť. Natalie Portman je nositelkou řady ocenění – Oscarů, Zlatých globů i BAFTA.Kdo je to Natalie Portman? Životopis Natalie Portman, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Natalie Portman

Národnost: USA
Datum narození: 9.6.1981
Místo narození: Jeruzalém

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Natalie Portman? s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kiteboarding? Pamatujete si definici pojmu Přísloví? Znáte termín Ionizace? Vzpomněli byste si co znamená slovo ROM?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, co znamená, informace, Natalie Portman, význam slova, definice, význam, co je to Natalie Portman?, význam pojmu, kdo je Natalie Portman?, etymologie, herectví, slovo, heslo, lexikon

Pojem Natalie Portman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Natalie Portman zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Natalie Portman na Youtube

Vyhledat termín Natalie Portman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Natalie Portman ve Wikislovníku

Najít heslo Natalie Portman ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Natalie Portman například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Natalie Portman

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Natalie Portman? Kdo to byl Natalie Portman? Kdy se narodil Natalie Portman? Kde se narodil Natalie Portman? Natalie Portman je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Natalie Portman řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Natalie Portman i v jiné kategorii než je herectví.