Kdo je to?
Kdo je to Natalie Portman? Životopis Natalie Portman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Natalie Portman?

Kdo je to Natalie Portman? Stručný životopis

Natalie Portman je významnou herečkou oceněnou Oscarem. Její vlastní jméno je Natalie Heršlag, herečka je americko – izraelského původu.
Jejím prvním filmem byl slavný Leon, ale hvězdu se stala díky roli Padmé Amidaly ve Star Wars. Své herecké umění prokázala i v dalších populárních a významných filmech jako jsou Návrat do Cold Mountain, Na dotek, Moje borůvkové noci, Paříži, miluji tě, Goyovy přízraky, Černá labuť. Natalie Portman je nositelkou řady ocenění – Oscarů, Zlatých globů i BAFTA.Kdo je to Natalie Portman? Životopis Natalie Portman, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Natalie Portman

Národnost: USA
Datum narození: 9.6.1981
Místo narození: Jeruzalém

Popis osobnosti Natalie Portman můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Minimální mzda? Znáte pojem Úpal? Znáte termín Onkologie? Vzpomenete si na definici slova Lupus?

Klíčová slova: popis, původ slova, odborný výraz, synonymum, Natalie Portman, formulace, pojem, co je to Natalie Portman?, informace, kdo to je, slovo, heslo, přesný význam, definice, co znamená, přesný výraz

Pojem Natalie Portman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Natalie Portman lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Natalie Portman ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Natalie Portman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Natalie Portman na Youtube

Najít výraz Natalie Portman ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Natalie Portman například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Natalie Portman

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Natalie Portman? Kdo to byl Natalie Portman? Kdy se narodil Natalie Portman? Kde se narodil Natalie Portman? Natalie Portman se nachází v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Natalie Portman dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Natalie Portman i v jiné kategorii než je herectví.