Kdo je to?
Kdo je to Natalie Portman? Životopis Natalie Portman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Natalie Portman?

Kdo je to Natalie Portman? Stručný životopis

Natalie Portman je významnou herečkou oceněnou Oscarem. Její vlastní jméno je Natalie Heršlag, herečka je americko – izraelského původu.
Jejím prvním filmem byl slavný Leon, ale hvězdu se stala díky roli Padmé Amidaly ve Star Wars. Své herecké umění prokázala i v dalších populárních a významných filmech jako jsou Návrat do Cold Mountain, Na dotek, Moje borůvkové noci, Paříži, miluji tě, Goyovy přízraky, Černá labuť. Natalie Portman je nositelkou řady ocenění – Oscarů, Zlatých globů i BAFTA.Kdo je to Natalie Portman? Životopis Natalie Portman, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Natalie Portman

Národnost: USA
Datum narození: 9.6.1981
Místo narození: Jeruzalém

Popis osobnosti Natalie Portman můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ratan? Znáte definici termínu Scholastika? Znáte termín Javascript? Pamatujete si definici pojmu Neuróza?

Klíčová slova: informace, pojem, přesný význam, etymologie, význam slova, význam pojmu, odborný výraz, původ slova, přesný výraz, heslo, synonymum, slovo, kdo to je, vysvětlení, formulace, wiki

Pojem Natalie Portman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat heslo Natalie Portman ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Natalie Portman ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Natalie Portman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Natalie Portman na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Natalie Portman například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Natalie Portman

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Natalie Portman? Kdo to byl Natalie Portman? Kdy se narodil Natalie Portman? Kde se narodil Natalie Portman? Natalie Portman se nachází v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Natalie Portman řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Natalie Portman i v jiné kategorii než je herectví.