Kdo je to?
Kdo je to Natalie Portman? Životopis Natalie Portman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Natalie Portman?

Kdo je to Natalie Portman? Stručný životopis

Natalie Portman je významnou herečkou oceněnou Oscarem. Její vlastní jméno je Natalie Heršlag, herečka je americko – izraelského původu.
Jejím prvním filmem byl slavný Leon, ale hvězdu se stala díky roli Padmé Amidaly ve Star Wars. Své herecké umění prokázala i v dalších populárních a významných filmech jako jsou Návrat do Cold Mountain, Na dotek, Moje borůvkové noci, Paříži, miluji tě, Goyovy přízraky, Černá labuť. Natalie Portman je nositelkou řady ocenění – Oscarů, Zlatých globů i BAFTA.Kdo je to Natalie Portman? Životopis Natalie Portman, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Natalie Portman

Národnost: USA
Datum narození: 9.6.1981
Místo narození: Jeruzalém

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Natalie Portman s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kiteboarding? Vzpomněli byste si co označuje výraz Meditace? Znáte termín Ionizace? Znáte termín Melanom?

Klíčová slova: etymologie, význam slova, kdo je Natalie Portman?, popis, synonymum, význam pojmu, heslo, přesný význam, co znamená, původ slova, odborný výraz, wiki, informace, pojem, Natalie Portman, definice

Pojem Natalie Portman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Natalie Portman v následujících zdrojích

Hledat heslo Natalie Portman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Natalie Portman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Natalie Portman ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Natalie Portman ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Natalie Portman například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Natalie Portman? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Natalie Portman? Kdo to byl Natalie Portman? Kdy se narodil Natalie Portman? Kde se narodil Natalie Portman? Natalie Portman se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Natalie Portman dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Natalie Portman i v jiné kategorii než je herectví.