Kdo je to?
Kdo je to Natalie Portman? Životopis Natalie Portman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Natalie Portman?

Kdo je to Natalie Portman? Stručný životopis

Natalie Portman je významnou herečkou oceněnou Oscarem. Její vlastní jméno je Natalie Heršlag, herečka je americko – izraelského původu.
Jejím prvním filmem byl slavný Leon, ale hvězdu se stala díky roli Padmé Amidaly ve Star Wars. Své herecké umění prokázala i v dalších populárních a významných filmech jako jsou Návrat do Cold Mountain, Na dotek, Moje borůvkové noci, Paříži, miluji tě, Goyovy přízraky, Černá labuť. Natalie Portman je nositelkou řady ocenění – Oscarů, Zlatých globů i BAFTA.Kdo je to Natalie Portman? Životopis Natalie Portman, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Natalie Portman

Národnost: USA
Datum narození: 9.6.1981
Místo narození: Jeruzalém

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Natalie Portman sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kiteboarding? Vzpomenete si na definici slova Hybridní válka? Znáte termín Ionizace? Vzpomněli byste si na význam slova Fibrom?

Klíčová slova: Natalie Portman, kdo je Natalie Portman?, lexikon, význam pojmu, herectví, wiki, pojem, termín, vysvětlení, přesný výraz, definice, formulace, slovo, co znamená, informace, odborný výraz

Pojem Natalie Portman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Natalie Portman

Vyhledat pojem Natalie Portman ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Natalie Portman ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Natalie Portman ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Natalie Portman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Natalie Portman například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Natalie Portman?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Natalie Portman? Kdo to byl Natalie Portman? Kdy se narodil Natalie Portman? Kde se narodil Natalie Portman? Natalie Portman patří do sekce herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Natalie Portman kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Natalie Portman i v jiné kategorii než je herectví.