Kdo je to?
Kdo je to Jiří Čunek? Životopis Jiří Čunek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Čunek?

Kdo je to Jiří Čunek? Stručný životopis

Jiří Čunek je dlouholetý politik. Byl prvním místopředsedou ve vládě Mirka Topolánka, ministrem pro místní rozvoj ČR, předsedou KDU – ČSL, senátorem za Vsetín, starostou Vsetína, zastupitelem a současným hejtmanem Zlínského kraje.
Jiří Čunek je aktérem několika kauz a trestního stíhání, k nejznámějším případům patří vystěhování nepřizpůsobivých romských obyvatel ze zničeného domu do buněk. Sám podporuje mimoškolní práci s dětmi a mládeží, za tuto činnost mu byla udělena cena Přístav.Kdo je to Jiří Čunek? Životopis Jiří Čunek, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Jiří Čunek

Národnost: česká
Datum narození: 22. února 1959
Místo narození: Zlín

Zaujala vás biografie osobnosti Jiří Čunek? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu ŠVP? Vzpomněli byste si co označuje výraz Úsečka? Znáte termín Adenokarcinom? Znáte termín Tornádo?

Klíčová slova: původ slova, definice, vysvětlení, význam pojmu, synonymum, přesný výraz, informace, popis, Jiří Čunek, co je to Jiří Čunek?, přesný význam, odborný výraz, kdo to je, slovo, význam slova, co znamená

Pojem Jiří Čunek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Jiří Čunek ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Jiří Čunek ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Jiří Čunek na Youtube

Najít výraz Jiří Čunek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Čunek například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Čunek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Čunek? Kdo to byl Jiří Čunek? Kdy se narodil Jiří Čunek? Kde se narodil Jiří Čunek? Jiří Čunek se nachází v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jiří Čunek řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Čunek i v jiné kategorii než je politici.