Kdo je to?
Kdo je to Jiří Čunek? Životopis Jiří Čunek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Čunek?

Kdo je to Jiří Čunek? Stručný životopis

Jiří Čunek je dlouholetý politik. Byl prvním místopředsedou ve vládě Mirka Topolánka, ministrem pro místní rozvoj ČR, předsedou KDU – ČSL, senátorem za Vsetín, starostou Vsetína, zastupitelem a současným hejtmanem Zlínského kraje.
Jiří Čunek je aktérem několika kauz a trestního stíhání, k nejznámějším případům patří vystěhování nepřizpůsobivých romských obyvatel ze zničeného domu do buněk. Sám podporuje mimoškolní práci s dětmi a mládeží, za tuto činnost mu byla udělena cena Přístav.Kdo je to Jiří Čunek? Životopis Jiří Čunek, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Jiří Čunek

Národnost: česká
Datum narození: 22. února 1959
Místo narození: Zlín

Líbí se stručný životopis s osobou Jiří Čunek? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Viskozita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Melta? Znáte termín Syntaktická chyba? Víte co je Ask toolbar?

Klíčová slova: formulace, wiki, přesný výraz, informace, co znamená, význam, definice, význam pojmu, slovo, lexikon, kdo je Jiří Čunek?, synonymum, popis, význam slova, co je to Jiří Čunek?, přesný význam

Pojem Jiří Čunek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jiří Čunek zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Jiří Čunek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Jiří Čunek ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Čunek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Jiří Čunek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Čunek například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Jiří Čunek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Čunek? Kdo to byl Jiří Čunek? Kdy se narodil Jiří Čunek? Kde se narodil Jiří Čunek? Jiří Čunek je v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Čunek dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Čunek i v jiné kategorii než je politici.