Kdo je to?
Kdo je Jiří Čunek? Životopis Jiří Čunek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Jiří Čunek?

Kdo je Jiří Čunek? Životopis, informace, biografie, politici

Jiří Čunek je dlouholetý politik. Byl prvním místopředsedou ve vládě Mirka Topolánka, ministrem pro místní rozvoj ČR, předsedou KDU – ČSL, senátorem za Vsetín, starostou Vsetína, zastupitelem a současným hejtmanem Zlínského kraje.
Jiří Čunek je aktérem několika kauz a trestního stíhání, k nejznámějším případům patří vystěhování nepřizpůsobivých romských obyvatel ze zničeného domu do buněk. Sám podporuje mimoškolní práci s dětmi a mládeží, za tuto činnost mu byla udělena cena Přístav.Kdo je Jiří Čunek? Životopis Jiří Čunek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Jiří Čunek

Národnost: česká
Datum narození: 22. února 1959
Místo narození: Zlín

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jiří Čunek? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Samospráva? Znáte definici termínu Check in? Znáte termín Karma? Pamatujete si definici pojmu Adopce?

Klíčová slova: národnost, biografie, wiki, politici, místo narození, narození, kdy se narodil Jiří Čunek?, popis, informace, život, osobnosti, osobnost, Jiří Čunek, vysvětlení, datum narození, zajímavosti

Pojem Jiří Čunek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít frázi Jiří Čunek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Jiří Čunek na Youtube

Hledat termín Jiří Čunek ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Jiří Čunek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Čunek například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Čunek?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jiří Čunek? Kdy se narodil Jiří Čunek? Kde se narodil Jiří Čunek? Jiří Čunek se nachází v sekci Politici

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Čunek třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Čunek i v jiné kategorii než je politici.