Kdo je to?
Kdo je Jiří Čunek? Životopis Jiří Čunek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Jiří Čunek?

Kdo je Jiří Čunek? Životopis, informace, biografie, politici

Jiří Čunek je dlouholetý politik. Byl prvním místopředsedou ve vládě Mirka Topolánka, ministrem pro místní rozvoj ČR, předsedou KDU – ČSL, senátorem za Vsetín, starostou Vsetína, zastupitelem a současným hejtmanem Zlínského kraje.
Jiří Čunek je aktérem několika kauz a trestního stíhání, k nejznámějším případům patří vystěhování nepřizpůsobivých romských obyvatel ze zničeného domu do buněk. Sám podporuje mimoškolní práci s dětmi a mládeží, za tuto činnost mu byla udělena cena Přístav.Kdo je Jiří Čunek? Životopis Jiří Čunek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Jiří Čunek

Národnost: česká
Datum narození: 22. února 1959
Místo narození: Zlín

Tento text (Jiří Čunek) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Samospráva? Rozumíte pojmu Hedvábná stezka? Znáte termín Amundi? Znáte pojem Egocentrismus?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, politici, zajímavosti, lexikon, kde se narodil Jiří Čunek?, kdy se narodil Jiří Čunek?, wikipedie, Jiří Čunek, popis, osobnosti, wiki, národnost, místo narození, Jiří Čunek, kdo je Jiří Čunek?

Pojem Jiří Čunek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Jiří Čunek

Hledejte bez špehování slovo Jiří Čunek ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Jiří Čunek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Jiří Čunek ve Wikislovníku

Zkusit najít Jiří Čunek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Jiří Čunek ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Čunek například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Čunek

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Jiří Čunek? Kdy se narodil Jiří Čunek? Kde se narodil Jiří Čunek? Jiří Čunek je v kategorii Politici

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Jiří Čunek např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Čunek i v jiné kategorii než je politici.