Kdo je to?
Kdo je to Prognostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prognostik? Lidé, věda

Prognostik

Jaký je význam slova Prognostik? Co to znamená?

Prognostik je osoba většinou s vysokoškolským vzděláním, která vytváří prognózy. Bývá absolventem studia ekonomie, sociologie, politologie geografie nebo podobného zaměření. Prognostikem vytvořené předpovědi se týkají hospodářství, sociologie nebo politiky.
Jedná se o systematické zpracování současných informací a hypotézu dalšího vývoje.Kdo je to Prognostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prognostik? Lidé, věda

Uvedený text s definicí slova Prognostik můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova IQ? Pamatujete si definici pojmu Předdůchod? Víte co je EBITDA? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mikroekonomie?

Klíčová slova: Prognostik, slovo, synonymum, wiki, lexikon, definice, etymologie, heslo, Prognostik, věda, pojem, odborný výraz, přesný význam, význam slova, vysvětlení, význam

Pojem Prognostik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Prognostik

Zkusit najít frázi Prognostik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Prognostik ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Prognostik ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Prognostik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Prognostik na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Prognostik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Prognostik, definice, vysvětlení pojmu

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Prognostik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prognostik? Definice pojmu Prognostik je v sekci Věda

Kategorie věda, mikroskop laboratoř, prognostik, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, definici např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než věda.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.