Kdo je to?
Kdo je to, byl Prognostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prognostik? Lidé, věda

Kdo je to Prognostik?

Co znamená a jaký je význam slova Prognostik?

Prognostik je osoba většinou s vysokoškolským vzděláním, která vytváří prognózy. Bývá absolventem studia ekonomie, sociologie, politologie geografie nebo podobného zaměření. Prognostikem vytvořené předpovědi se týkají hospodářství, sociologie nebo politiky.
Jedná se o systematické zpracování současných informací a hypotézu dalšího vývoje.Kdo je to, byl Prognostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prognostik? Lidé, věda

Tento text (Prognostik) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Velur? Vzpomněli byste si co znamená slovo Arduino? Víte co je Revolut? Víte co je Elegie?

Klíčová slova: Prognostik, přesný výraz, věda, význam slova, pojem, informace, kdo je Prognostik?, význam pojmu, co znamená, význam, co je to Prognostik?, synonymum, slovo, popis, heslo, kdo to je

Pojem Prognostik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín Prognostik ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Prognostik ve Wikislovníku

Najít heslo Prognostik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Prognostik ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Prognostik například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Prognostik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Prognostik? Kdo to byl Prognostik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prognostik? Definice pojmu Prognostik je v kategorii věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Prognostik i v jiné sekci než v věda.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.