Kdo je to?
Kdo je to, byl Prognostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prognostik? Lidé, věda

Kdo je to Prognostik?

Co znamená a jaký je význam slova Prognostik?

Prognostik je osoba většinou s vysokoškolským vzděláním, která vytváří prognózy. Bývá absolventem studia ekonomie, sociologie, politologie geografie nebo podobného zaměření. Prognostikem vytvořené předpovědi se týkají hospodářství, sociologie nebo politiky.
Jedná se o systematické zpracování současných informací a hypotézu dalšího vývoje.Kdo je to, byl Prognostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prognostik? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Prognostik? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Hotspot? Víte, co je to Kraniosakrální terapie? Víte co je Uber? Rozumíte pojmu Embargo?

Klíčová slova: kdo to je, význam pojmu, co znamená, formulace, co je to Prognostik?, termín, synonymum, přesný význam, heslo, popis, definice, odborný výraz, kdo je Prognostik?, popis, věda, Prognostik

Pojem Prognostik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít heslo Prognostik na Google.cz

Hledat videa s názvem Prognostik na Youtube

Vyhledat heslo Prognostik ve Wikislovníku

Zkusit najít Prognostik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Prognostik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Prognostik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Prognostik? Kdo to byl Prognostik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prognostik? Definice pojmu Prognostik je v sekci věda. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Prognostik i v jiné sekci než je kategorie věda.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.