Kdo je to?
Kdo je to, byl Prognostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prognostik? Lidé, věda

Kdo je to Prognostik?

Co znamená a jaký je význam slova Prognostik?

Prognostik je osoba většinou s vysokoškolským vzděláním, která vytváří prognózy. Bývá absolventem studia ekonomie, sociologie, politologie geografie nebo podobného zaměření. Prognostikem vytvořené předpovědi se týkají hospodářství, sociologie nebo politiky.
Jedná se o systematické zpracování současných informací a hypotézu dalšího vývoje.Kdo je to, byl Prognostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prognostik? Lidé, věda

Definici slova Prognostik můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Solamyl? Znáte termín Krevní obraz? Víte co je Resin? Víte, co je to Tlumivka?

Klíčová slova: vysvětlení, odborný výraz, pojem, etymologie, heslo, význam slova, slovo, termín, definice, přesný výraz, původ slova, Prognostik, přesný význam, význam pojmu, formulace, co znamená

Pojem Prognostik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Prognostik zkuste tyto odkazy

Najít výraz Prognostik ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Prognostik ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prognostik ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Prognostik na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Prognostik například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Prognostik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Prognostik? Kdo to byl Prognostik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prognostik? Definice pojmu Prognostik patří do sekce věda. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Prognostik i v jiné sekci než je kategorie věda.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.