Kdo je to?
Kdo je to, byl Prognostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prognostik? Lidé, věda

Kdo je to Prognostik?

Co znamená a jaký je význam slova Prognostik?

Prognostik je osoba většinou s vysokoškolským vzděláním, která vytváří prognózy. Bývá absolventem studia ekonomie, sociologie, politologie geografie nebo podobného zaměření. Prognostikem vytvořené předpovědi se týkají hospodářství, sociologie nebo politiky.
Jedná se o systematické zpracování současných informací a hypotézu dalšího vývoje.Kdo je to, byl Prognostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prognostik? Lidé, věda

Zaujalo vás slovo, termín Prognostik? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Hotspot? Znáte definici termínu Krevní obraz? Víte co je Uber? Pamatujete si definici pojmu Podmiňovací způsob?

Klíčová slova: odborný výraz, kdo to je, věda, co znamená, popis, formulace, etymologie, slovo, původ slova, význam pojmu, lexikon, termín, co je to Prognostik?, přesný význam, heslo, kdo je Prognostik?

Pojem Prognostik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Prognostik ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Prognostik ve Wikipedii

Vyhledat pojem Prognostik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Prognostik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Prognostik například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Prognostik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Prognostik? Kdo to byl Prognostik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prognostik? Definice pojmu Prognostik se nachází v sekci věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Prognostik i v jiné sekci než v věda.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.