Kdo je to?
Kdo je to Prognostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prognostik? Lidé, věda

Kdo je to Prognostik?

Co znamená a jaký je význam slova Prognostik?

Prognostik je osoba většinou s vysokoškolským vzděláním, která vytváří prognózy. Bývá absolventem studia ekonomie, sociologie, politologie geografie nebo podobného zaměření. Prognostikem vytvořené předpovědi se týkají hospodářství, sociologie nebo politiky.
Jedná se o systematické zpracování současných informací a hypotézu dalšího vývoje.Kdo je to Prognostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prognostik? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Prognostik? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Kaki? Vzpomenete si na definici slova Pomologie? Víte co je Monarchie? Vzpomněli byste si na význam slova Strdí?

Klíčová slova: definice, Prognostik, Prognostik, původ slova, informace, formulace, význam pojmu, odborný výraz, vysvětlení, co znamená, věda, popis, heslo, etymologie, přesný výraz, synonymum

Pojem Prognostik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Prognostik doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Prognostik na Google obrázcích

Vyhledat pojem Prognostik ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Prognostik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Prognostik na Google.cz

Hledat videa s názvem Prognostik na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Prognostik například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Prognostik

Nyní již víte Kdo je to Prognostik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prognostik? Definice pojmu Prognostik je v kategorii Věda

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Radíme vám proto hledat slovo Prognostik i v jiné části webu než je kategorie věda.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.