Kdo je to?
Kdo je to, byl Hasič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hasič? Lidé, profese

Kdo je to Hasič?

Co znamená a jaký je význam slova Hasič?

Hasič, dříve nazývaný požárník, je člen profesionální nebo dobrovolné hasičské jednotky. Hasiči mimo hašení požárů pomáhají s vyprošťováním osob při dopravních nehodách, zabraňují únikům chemikálií, pomáhají s vyprošťováním osob, pomáhají při povodních, věnují se prevenci a mnoha dalším činnostem. Telefonní číslo na hasiče je 150, lze využít i číslo tísňového volání 112.Kdo je to, byl Hasič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hasič? Lidé, profese

Tento text (Hasič) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Cappuccino? Víte, co je to Login? Rozumíte pojmu Singltrek? Rozumíte pojmu Komprese?

Klíčová slova: kdo je Hasič?, přesný význam, synonymum, slovo, kdo to je, wiki, význam slova, definice, termín, co znamená, popis, význam, profese, lexikon, pojem, etymologie

Pojem Hasič je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Hasič zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Hasič ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Hasič ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hasič ve Wikimedia Commons

Najít termín Hasič ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hasič například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Hasič? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hasič? Kdo to byl Hasič? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hasič? Definice pojmu Hasič je v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.