Kdo je to?
Kdo je to, byl Hasič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hasič? Lidé, profese

Kdo je to Hasič?

Co znamená a jaký je význam slova Hasič?

Hasič, dříve nazývaný požárník, je člen profesionální nebo dobrovolné hasičské jednotky. Hasiči mimo hašení požárů pomáhají s vyprošťováním osob při dopravních nehodách, zabraňují únikům chemikálií, pomáhají s vyprošťováním osob, pomáhají při povodních, věnují se prevenci a mnoha dalším činnostem. Telefonní číslo na hasiče je 150, lze využít i číslo tísňového volání 112.Kdo je to, byl Hasič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hasič? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Hasič? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Esoterika? Znáte termín Ganglion? Rozumíte pojmu Odbytné? Víte, co je to Hematologie?

Klíčová slova: popis, co je to Hasič?, definice, pojem, přesný význam, wiki, formulace, význam, slovo, význam pojmu, vysvětlení, termín, kdo to je, Hasič, profese, co znamená

Pojem Hasič je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Hasič

Vyhledat pojem Hasič ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Hasič na Youtube

Hledat pojem Hasič ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Hasič v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hasič například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hasič

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hasič? Kdo to byl Hasič? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hasič? Definice pojmu Hasič patří do sekce profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.