Kdo je to?
Kdo je to, byl Hasič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hasič? Lidé, profese

Kdo je to Hasič?

Co znamená a jaký je význam slova Hasič?

Hasič, dříve nazývaný požárník, je člen profesionální nebo dobrovolné hasičské jednotky. Hasiči mimo hašení požárů pomáhají s vyprošťováním osob při dopravních nehodách, zabraňují únikům chemikálií, pomáhají s vyprošťováním osob, pomáhají při povodních, věnují se prevenci a mnoha dalším činnostem. Telefonní číslo na hasiče je 150, lze využít i číslo tísňového volání 112.Kdo je to, byl Hasič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hasič? Lidé, profese

Definici slova Hasič můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Cappuccino? Vzpomněli byste si na význam slova Export? Rozumíte pojmu Singltrek? Znáte definici termínu Bailout?

Klíčová slova: profese, přesný význam, původ slova, termín, formulace, lexikon, popis, vysvětlení, informace, synonymum, etymologie, kdo je Hasič?, význam slova, slovo, co je to Hasič?, význam pojmu

Pojem Hasič je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Hasič

Zkusit najít Hasič ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Hasič ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Hasič ve Wikislovníku

Najít výraz Hasič v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hasič například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Hasič, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hasič? Kdo to byl Hasič? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hasič? Definice pojmu Hasič se nachází v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Hasič i v jiné kategorii než je sekce profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.