Kdo je to?
Kdo je Aleš Háma? Životopis Aleš Háma, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Aleš Háma?

Kdo je Aleš Háma? Životopis, informace, biografie, herectví

Aleš Háma je známý umělec, herec, zpěvák a kytarista. Často vystupuje i jako moderátor nejrůznějších pořadů. Je absolventem konzervatoře v Praze, ještě při studiu vystupoval v divadle. Po pracovním pobytu v USA se podílel na založení hudební skupiny Hamleti, kde stále působí. Vysílá také pořady na rádiu Frekvence 1.
Aleš Háma stále vystupuje v divadelních představeních a ztvárnil i muzikálové role. Moderuje významné společenské události nejen v češtině, ale i v angličtině, jeho moderátorských schopností využívají i různé televizní stanice.Kdo je Aleš Háma? Životopis Aleš Háma, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Aleš Háma

Národnost: česká
Datum narození: 6. května 1973
Místo narození: Karlovy Vary

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Aleš Háma s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Energetický štítek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Preeklampsie? Znáte definici termínu Chirurgie? Znáte termín Buňka?

Klíčová slova: biografie, Aleš Háma, osobnosti, osobnost, wiki, popis, Aleš Háma, kdy se narodil Aleš Háma?, lexikon, životopis, zajímavosti, vysvětlení, národnost, narození, datum narození, herectví

Pojem Aleš Háma je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Aleš Háma v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aleš Háma ve Wikimedia Commons

Najít heslo Aleš Háma na Google.cz

Vyhledat termín Aleš Háma ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Aleš Háma ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Aleš Háma ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Aleš Háma například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Aleš Háma? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Aleš Háma? Kdy se narodil Aleš Háma? Kde se narodil Aleš Háma? Aleš Háma se nachází v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Aleš Háma třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aleš Háma i v jiné kategorii než je herectví.