Kdo je to?
Kdo je Aleš Háma? Životopis Aleš Háma, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Aleš Háma?

Kdo je Aleš Háma? Životopis, informace, biografie, herectví

Aleš Háma je známý umělec, herec, zpěvák a kytarista. Často vystupuje i jako moderátor nejrůznějších pořadů. Je absolventem konzervatoře v Praze, ještě při studiu vystupoval v divadle. Po pracovním pobytu v USA se podílel na založení hudební skupiny Hamleti, kde stále působí. Vysílá také pořady na rádiu Frekvence 1.
Aleš Háma stále vystupuje v divadelních představeních a ztvárnil i muzikálové role. Moderuje významné společenské události nejen v češtině, ale i v angličtině, jeho moderátorských schopností využívají i různé televizní stanice.Kdo je Aleš Háma? Životopis Aleš Háma, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Aleš Háma

Národnost: česká
Datum narození: 6. května 1973
Místo narození: Karlovy Vary

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Aleš Háma? s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Energetický štítek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Funkční prádlo? Znáte definici termínu Fraška? Znáte termín Svatořečení?

Klíčová slova: vysvětlení, národnost, život, datum narození, místo narození, osobnost, Aleš Háma, zajímavosti, kdo je Aleš Háma?, osobnosti, popis, narození, biografie, kde se narodil Aleš Háma?, životopis, herectví

Pojem Aleš Háma je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Aleš Háma na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aleš Háma ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Aleš Háma ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Aleš Háma ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aleš Háma například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Aleš Háma? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Aleš Háma? Kdy se narodil Aleš Háma? Kde se narodil Aleš Háma? Aleš Háma je v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Aleš Háma dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aleš Háma i v jiné kategorii než je herectví.