Kdo je to?
Kdo je to Aleš Háma? Životopis Aleš Háma, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Aleš Háma?

Kdo je to Aleš Háma? Stručný životopis

Aleš Háma je známý umělec, herec, zpěvák a kytarista. Často vystupuje i jako moderátor nejrůznějších pořadů. Je absolventem konzervatoře v Praze, ještě při studiu vystupoval v divadle. Po pracovním pobytu v USA se podílel na založení hudební skupiny Hamleti, kde stále působí. Vysílá také pořady na rádiu Frekvence 1.
Aleš Háma stále vystupuje v divadelních představeních a ztvárnil i muzikálové role. Moderuje významné společenské události nejen v češtině, ale i v angličtině, jeho moderátorských schopností využívají i různé televizní stanice.Kdo je to Aleš Háma? Životopis Aleš Háma, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Aleš Háma

Národnost: česká
Datum narození: 6. května 1973
Místo narození: Karlovy Vary

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Aleš Háma? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu HPP? Vzpomněli byste si na význam slova Revoluce? Znáte definici termínu Linon? Znáte definici termínu HDMI?

Klíčová slova: heslo, wiki, přesný význam, popis, kdo je Aleš Háma?, slovo, etymologie, původ slova, pojem, formulace, odborný výraz, význam, význam slova, synonymum, Aleš Háma, termín

Pojem Aleš Háma je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Aleš Háma zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat pojem Aleš Háma ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Aleš Háma na Google.cz

Hledat videa s názvem Aleš Háma na Youtube

Najít pojem Aleš Háma ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aleš Háma například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Aleš Háma? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Aleš Háma? Kdo to byl Aleš Háma? Kdy se narodil Aleš Háma? Kde se narodil Aleš Háma? Aleš Háma je v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Aleš Háma třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aleš Háma i v jiné kategorii než je herectví.