Kdo je to?
Kdo je Aleš Háma? Životopis Aleš Háma, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Aleš Háma

Kdo je Aleš Háma? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Aleš Háma je známý umělec, herec, zpěvák a kytarista. Často vystupuje i jako moderátor nejrůznějších pořadů. Je absolventem konzervatoře v Praze, ještě při studiu vystupoval v divadle. Po pracovním pobytu v USA se podílel na založení hudební skupiny Hamleti, kde stále působí. Vysílá také pořady na rádiu Frekvence 1.
Aleš Háma stále vystupuje v divadelních představeních a ztvárnil i muzikálové role. Moderuje významné společenské události nejen v češtině, ale i v angličtině, jeho moderátorských schopností využívají i různé televizní stanice.Kdo je Aleš Háma? Životopis Aleš Háma, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Aleš Háma

Národnost: česká
Datum narození: 6. května 1973
Místo narození: Karlovy Vary

Popis osobnosti Aleš Háma můžete sdílet s vašimi přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Alergie? Vzpomněli byste si na význam slova Spyware? Znáte definici termínu Osnova? Znáte definici termínu Formát A3?

Klíčová slova: zajímavosti, informace, datum narození, osobnost, osobnosti, wiki, kdo je Aleš Háma?, narození, národnost, místo narození, Aleš Háma, herectví, herectví, kdy se narodil Aleš Háma?, wikipedie, Aleš Háma

Pojem Aleš Háma je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít termín Aleš Háma ve Wikislovníku

Hledat výraz Aleš Háma ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Aleš Háma ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aleš Háma ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Aleš Háma na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Aleš Háma například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Aleš Háma?

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Aleš Háma? Kdy se narodil Aleš Háma? Kde se narodil Aleš Háma? Aleš Háma je v kategorii Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Aleš Háma například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aleš Háma i v jiné kategorii než je herectví.