Kdo je to?
Kdo je Aleš Háma? Životopis Aleš Háma, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Aleš Háma?

Kdo je Aleš Háma? Životopis, informace, biografie, herectví

Aleš Háma je známý umělec, herec, zpěvák a kytarista. Často vystupuje i jako moderátor nejrůznějších pořadů. Je absolventem konzervatoře v Praze, ještě při studiu vystupoval v divadle. Po pracovním pobytu v USA se podílel na založení hudební skupiny Hamleti, kde stále působí. Vysílá také pořady na rádiu Frekvence 1.
Aleš Háma stále vystupuje v divadelních představeních a ztvárnil i muzikálové role. Moderuje významné společenské události nejen v češtině, ale i v angličtině, jeho moderátorských schopností využívají i různé televizní stanice.Kdo je Aleš Háma? Životopis Aleš Háma, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Aleš Háma

Národnost: česká
Datum narození: 6. května 1973
Místo narození: Karlovy Vary

Popis osobnosti Aleš Háma můžete sdílet s dalšími osobami na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Energetický štítek? Víte co je Rektokéla? Znáte definici termínu Mlha? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pleonasmus?

Klíčová slova: wikipedie, kdo je Aleš Háma?, popis, narození, herectví, život, Aleš Háma, kde se narodil Aleš Háma?, biografie, informace, národnost, Aleš Háma, životopis, osobnosti, datum narození, vysvětlení

Pojem Aleš Háma je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Aleš Háma v následujících vyhledávačích

Najít slovo Aleš Háma ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Aleš Háma na Google.cz

Zkusit najít výraz Aleš Háma ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aleš Háma ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Aleš Háma v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Aleš Háma například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Aleš Háma

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Aleš Háma? Kdy se narodil Aleš Háma? Kde se narodil Aleš Háma? Aleš Háma je v sekci Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Aleš Háma např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aleš Háma i v jiné kategorii než je herectví.