Kdo je to?
Kdo je to Aleš Háma? Životopis Aleš Háma, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Aleš Háma?

Kdo je to Aleš Háma? Stručný životopis

Aleš Háma je známý umělec, herec, zpěvák a kytarista. Často vystupuje i jako moderátor nejrůznějších pořadů. Je absolventem konzervatoře v Praze, ještě při studiu vystupoval v divadle. Po pracovním pobytu v USA se podílel na založení hudební skupiny Hamleti, kde stále působí. Vysílá také pořady na rádiu Frekvence 1.
Aleš Háma stále vystupuje v divadelních představeních a ztvárnil i muzikálové role. Moderuje významné společenské události nejen v češtině, ale i v angličtině, jeho moderátorských schopností využívají i různé televizní stanice.Kdo je to Aleš Háma? Životopis Aleš Háma, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Aleš Háma

Národnost: česká
Datum narození: 6. května 1973
Místo narození: Karlovy Vary

Tento text (Aleš Háma) můžete samozřejmě sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Energetický štítek? Vzpomenete si na definici slova Archa úmluvy? Znáte definici termínu Filologie? Vzpomněli byste si na význam slova Zárubeň?

Klíčová slova: wiki, kdo je Aleš Háma?, lexikon, definice, slovo, co znamená, význam slova, význam, heslo, kdo to je, pojem, význam pojmu, Aleš Háma, popis, popis, přesný výraz

Pojem Aleš Háma je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Aleš Háma na Youtube

Najít heslo Aleš Háma ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Aleš Háma na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Aleš Háma ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Aleš Háma například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Aleš Háma?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Aleš Háma? Kdo to byl Aleš Háma? Kdy se narodil Aleš Háma? Kde se narodil Aleš Háma? Aleš Háma je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Aleš Háma kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aleš Háma i v jiné kategorii než je herectví.