Kdo je to?
Kdo je to Miluše Horská? Životopis Miluše Horská, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Miluše Horská?

Kdo je to Miluše Horská? Stručný životopis

Miluše Horská je pedagožka a politička. Je absolventkou Pedagogické fakulty. Pracovala jako učitelka a v roce 1992 se stala ředitelkou základní a praktické školy zaměřené na vzdělávání a sociální služby poskytované jak dětem, tak dospělým, kteří mají mentální a kombinovaná postižení. Působí i na vysoké škole, kde přednáší speciální pedagogiku.
V politice působí Miluše Horská jako místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky.Kdo je to Miluše Horská? Životopis Miluše Horská, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Miluše Horská

Národnost: česká
Datum narození: 26. dubna 1959
Místo narození: Humpolec

Popis osobnosti Miluše Horská můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Větný ekvivalent? Víte co je Laparoskopie? Znáte pojem Kreatin? Vzpomněli byste si co označuje výraz CPU?

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, wiki, informace, co je to Miluše Horská?, význam, slovo, vysvětlení, formulace, přesný význam, původ slova, co znamená, definice, kdo je Miluše Horská?, význam slova, odborný výraz

Pojem Miluše Horská je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Miluše Horská zkuste tyto odkazy

Hledat heslo Miluše Horská ve Wikislovníku

Zkusit najít Miluše Horská ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Miluše Horská ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Miluše Horská ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Miluše Horská například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Miluše Horská?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Miluše Horská? Kdo to byl Miluše Horská? Kdy se narodil Miluše Horská? Kde se narodil Miluše Horská? Miluše Horská patří do sekce politici. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Miluše Horská řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miluše Horská i v jiné kategorii než je politici.