Kdo je to?
Kdo je to, byl Kanovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kanovník? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kanovník?

Jaký je význam slova Kanovník? Co to znamená?

Kanovník, který někdy bývá označován také jako kapitulár, je kněz, jenž je členem katedrální kapituly. Kapitula je společenství kněží konkrétní církve, jejichž úkolem je vykonávat slavnostní bohoslužby v katedrálním kostele. Z českých dějin je známá např. vyšehradská kapitula.Kdo je to, byl Kanovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kanovník? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Kanovník? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Adjudikace? Vzpomněli byste si na význam slova Avatar? Vzpomenete si na definici slova Rakytník? Znáte definici termínu FAQ?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, synonymum, popis, Kanovník, popis, přesný význam, heslo, informace, původ slova, kdo to je, definice, význam pojmu, křesťanství, co je to Kanovník?, wiki

Pojem Kanovník je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kanovník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Kanovník ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Kanovník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Kanovník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kanovník například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kanovník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kanovník? Kdo to byl Kanovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kanovník? Definice pojmu Kanovník patří do sekce křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Kanovník i v jiné kategorii než je sekce křesťanství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.