Kdo je to?
Kdo je to, byl Kanovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kanovník? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kanovník?

Jaký je význam slova Kanovník? Co to znamená?

Kanovník, který někdy bývá označován také jako kapitulár, je kněz, jenž je členem katedrální kapituly. Kapitula je společenství kněží konkrétní církve, jejichž úkolem je vykonávat slavnostní bohoslužby v katedrálním kostele. Z českých dějin je známá např. vyšehradská kapitula.Kdo je to, byl Kanovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kanovník? Lidé, křesťanství

Tento text (Kanovník) můžete sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Ocílka? Pamatujete si definici pojmu BFU? Vzpomenete si na definici slova Methionin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ebonit?

Klíčová slova: co je to Kanovník?, informace, původ slova, vysvětlení, heslo, Kanovník, odborný výraz, slovo, přesný význam, kdo je Kanovník?, křesťanství, význam pojmu, význam, definice, termín, pojem

Pojem Kanovník je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Kanovník ve Wikipedii

Vyhledat pojem Kanovník ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kanovník ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Kanovník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kanovník například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kanovník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kanovník? Kdo to byl Kanovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kanovník? Definice pojmu Kanovník je v kategorii křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Kanovník hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.