Kdo je to?
Kdo je to, byl Kanovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kanovník? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kanovník?

Jaký je význam slova Kanovník? Co to znamená?

Kanovník, který někdy bývá označován také jako kapitulár, je kněz, jenž je členem katedrální kapituly. Kapitula je společenství kněží konkrétní církve, jejichž úkolem je vykonávat slavnostní bohoslužby v katedrálním kostele. Z českých dějin je známá např. vyšehradská kapitula.Kdo je to, byl Kanovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kanovník? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Kanovník? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Adjudikace? Rozumíte pojmu Spása? Vzpomenete si na definici slova Rakytník? Znáte pojem Beletrie?

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, odborný výraz, informace, Kanovník, synonymum, kdo je Kanovník?, význam slova, kdo to je, co je to Kanovník?, křesťanství, definice, lexikon, význam pojmu, přesný význam, slovo

Pojem Kanovník je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat heslo Kanovník ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Kanovník na Google.cz

Hledat videa s názvem Kanovník na Youtube

Vyhledat termín Kanovník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kanovník například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Kanovník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kanovník? Kdo to byl Kanovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kanovník? Definice pojmu Kanovník je v sekci křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci křesťanství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.