Kdo je to?
Kdo je to, byl Kanovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kanovník? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kanovník?

Jaký je význam slova Kanovník? Co to znamená?

Kanovník, který někdy bývá označován také jako kapitulár, je kněz, jenž je členem katedrální kapituly. Kapitula je společenství kněží konkrétní církve, jejichž úkolem je vykonávat slavnostní bohoslužby v katedrálním kostele. Z českých dějin je známá např. vyšehradská kapitula.Kdo je to, byl Kanovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kanovník? Lidé, křesťanství

Definici slova Kanovník můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Adjudikace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lobbista? Vzpomenete si na definici slova Rakytník? Znáte termín Pásový opar?

Klíčová slova: termín, vysvětlení, etymologie, význam, přesný výraz, co znamená, kdo to je, pojem, definice, kdo je Kanovník?, informace, Kanovník, křesťanství, popis, co je to Kanovník?, wiki

Pojem Kanovník je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Kanovník na Youtube

Hledat výraz Kanovník ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Kanovník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Kanovník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kanovník například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Kanovník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kanovník? Kdo to byl Kanovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kanovník? Definice pojmu Kanovník se nachází v sekci křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Kanovník i v jiné sekci než je kategorie křesťanství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.