Kdo je to?
Kdo je to, byl Kanovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kanovník? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kanovník?

Jaký je význam slova Kanovník? Co to znamená?

Kanovník, který někdy bývá označován také jako kapitulár, je kněz, jenž je členem katedrální kapituly. Kapitula je společenství kněží konkrétní církve, jejichž úkolem je vykonávat slavnostní bohoslužby v katedrálním kostele. Z českých dějin je známá např. vyšehradská kapitula.Kdo je to, byl Kanovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kanovník? Lidé, křesťanství

Definici slova Kanovník můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Adjudikace? Znáte termín Avokádo? Vzpomenete si na definici slova Poslední zvonění? Víte, co je to Národ?

Klíčová slova: kdo to je, popis, etymologie, co znamená, lexikon, pojem, wiki, slovo, vysvětlení, co je to Kanovník?, přesný význam, definice, odborný výraz, synonymum, význam, Kanovník

Pojem Kanovník je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít slovo Kanovník ve Wikipedii

Hledat termín Kanovník na Google.cz

Hledat videa s názvem Kanovník na Youtube

Hledat frázi Kanovník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kanovník například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Kanovník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kanovník? Kdo to byl Kanovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kanovník? Definice pojmu Kanovník se nachází v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Kanovník i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.