Kdo je to?
Kdo je Jawed Karim? Životopis Jawed Karim, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Jawed Karim

Kdo je Jawed Karim? Životopis, informace, biografie, podnikání

Jawed Karim je americkým podnikatel. Jeden ze zakladatelů serveru YouTube.
Má bangladéšsko-německé kořeny. Narodil se ve Východním Německu, jeho rodina emigrovala do Západního Německa a později se přesunula do USA. Karim ve Spojených státech vystudoval informatiku.
Následně začal pracovat pro společnost PayPal, kde se seznámil s Chadem Hurleym a Stevem Chenem.
Tato trojice pak společně v roce 2005 založila YouTube. Jawed Karim byl také tím, kdo na něj vložil první video s názvem Me at the zoo. Společníci pak YouTube o rok později prodali Googlu.
Svou skvělou orientaci ve světě byznysu a moderních technologií pak Karim potvrdil i tím, když se stal jedním z prvních investorů později globálního fenoménu Airbnb.Kdo je Jawed Karim? Životopis Jawed Karim, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Jawed Karim

Datum narození: 28. října 1979
Místo narození: Mersenburg, Německo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jawed Karim sdílet s ostatnímina Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Polygamie? Znáte termín Sémantika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tlak? Víte, co je to Fazeta?

Klíčová slova: biografie, datum narození, Jawed Karim, životopis, vysvětlení, osobnost, wikipedie, kdo je Jawed Karim?, kde se narodil Jawed Karim?, zajímavosti, Jawed Karim, lexikon, popis, místo narození, kdy se narodil Jawed Karim?, osobnosti

Pojem Jawed Karim je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat pojem Jawed Karim na Google.cz

Hledat heslo Jawed Karim ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Jawed Karim ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Jawed Karim ve vyhledávači Yandex

Najít termín Jawed Karim ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jawed Karim například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Jawed Karim? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Jawed Karim? Kdy se narodil Jawed Karim? Kde se narodil Jawed Karim? Jawed Karim patří do kategorie Podnikání

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Jawed Karim kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jawed Karim i v jiné kategorii než je podnikání.