Kdo je to?
Kdo je to Kadeřník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kadeřník? Lidé, profese

Kadeřník

Co znamená a jaký je význam slova Kadeřník?

Kadeřník je muž, který se profesně zabývá úpravou a péčí o vlasy.
Práce v oboru kadeřnictví spočívá v práci s vlasy klientů. Kadeřníci a kadeřnice vlasy stříhají, prodlužují, upravují, barví a odbarvují, češou speciální účesy, dodávají jim výživu, mohou také ošetřovat pokožku hlavy apod. V minulosti práci kadeřníka často vykonávali lazebníci, dnes jde o svébytnou profesi.
Obor kadeřník/kadeřnice je možné u nás vystudovat na učňovských či maturitních oborech. Kadeřníci a kadeřnice mohou pracovat jako zaměstnanci například v kadeřnickém salónu nebo provozovat vlastní živnost.
V moderní době se můžeme setkat i s termínem "barber", který se používá pro muže, jenž se věnuje pánské klientele a kromě vlasů pečuje i o vousy.Kdo je to Kadeřník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kadeřník? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Energetický štítek? Víte co je Polemika? Vzpomněli byste si na význam slova Etalon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Feta?

Klíčová slova: význam slova, formulace, synonymum, přesný význam, lexikon, termín, heslo, wikipedie, přesný výraz, význam, Kadeřník, význam pojmu, informace, co znamená, odborný výraz, profese

Pojem Kadeřník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kadeřník v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kadeřník ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Kadeřník ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Kadeřník na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Kadeřník na Youtube

Najít výraz Kadeřník ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kadeřník například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v metavyhledávači Info.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Kadeřník, definice, vysvětlení pojmu

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Kadeřník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kadeřník? Definice pojmu Kadeřník patří do kategorie Profese

Kategorie profese, grafik, kadeřník, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.