Kdo je to?
Kdo je to Abiturient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Abiturient? Lidé, Školství

Kdo je to Abiturient?

Jaký je význam slova Abiturient? Co to znamená?

Slovo abiturient pochází z němčiny (das Abitur - maturita) a označuje buď studenta maturitního ročníku krátce před jeho závěrečnou zkouškou, nebo se tak nazývá absolvent (střední) školy.Kdo je to Abiturient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Abiturient? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Abiturient sdílet s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Derivace? Znáte pojem Goretex? Víte, co je to Podílový fond? Vzpomenete si na definici slova Streetball?

Klíčová slova: Školství, Abiturient, přesný výraz, popis, lexikon, význam, přesný výraz, synonymum, pojem, slovo, heslo, co znamená, odborný výraz, vysvětlení, termín, etymologie

Pojem Abiturient je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat pojem Abiturient ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Abiturient ve Wikislovníku

Hledat termín Abiturient ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Abiturient na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Abiturient ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Abiturient například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Abiturient

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Abiturient? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abiturient? Definice pojmu Abiturient se nachází v sekci Školství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Abiturient i jinde než v sekci než v Školství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.