Kdo je to?
Kdo je to, byl Abiturient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abiturient? Lidé, Školství

Kdo je to Abiturient?

Jaký je význam slova Abiturient? Co to znamená?

Slovo abiturient pochází z němčiny (das Abitur - maturita) a označuje buď studenta maturitního ročníku krátce před jeho závěrečnou zkouškou, nebo se tak nazývá absolvent (střední) školy.Kdo je to, byl Abiturient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abiturient? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Abiturient? s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Důkaz? Pamatujete si definici pojmu Audit? Víte, co je to Denzitometrie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Šodó?

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, přesný význam, heslo, termín, význam, Abiturient, odborný výraz, informace, přesný výraz, etymologie, formulace, co je to Abiturient?, slovo, definice, popis

Pojem Abiturient je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Abiturient lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Abiturient v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Abiturient ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Abiturient ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Abiturient ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Abiturient například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Abiturient, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Abiturient? Kdo to byl Abiturient? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abiturient? Definice pojmu Abiturient je v kategorii Školství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Abiturient i v jiných kategoriích (než Školství).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.