Kdo je to?
Kdo je to, byl Abiturient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abiturient? Lidé, Školství

Kdo je to Abiturient?

Jaký je význam slova Abiturient? Co to znamená?

Slovo abiturient pochází z němčiny (das Abitur - maturita) a označuje buď studenta maturitního ročníku krátce před jeho závěrečnou zkouškou, nebo se tak nazývá absolvent (střední) školy.Kdo je to, byl Abiturient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abiturient? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Abiturient sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Důkaz? Vzpomenete si na definici slova Džambulka? Víte, co je to Denzitometrie? Vzpomněli byste si na význam slova After party?

Klíčová slova: Školství, přesný význam, popis, původ slova, slovo, význam slova, vysvětlení, heslo, přesný výraz, význam, kdo to je, kdo je Abiturient?, termín, informace, lexikon, pojem

Pojem Abiturient je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat termín Abiturient na Google.cz

Najít výraz Abiturient ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Abiturient v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Abiturient ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Abiturient například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Abiturient

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Abiturient? Kdo to byl Abiturient? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abiturient? Definice pojmu Abiturient patří do sekce Školství. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Abiturient i jinde než v sekci než v Školství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.