Kdo je to?
Kdo je to, byl Abiturient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abiturient? Lidé, Školství

Kdo je to Abiturient?

Jaký je význam slova Abiturient? Co to znamená?

Slovo abiturient pochází z němčiny (das Abitur - maturita) a označuje buď studenta maturitního ročníku krátce před jeho závěrečnou zkouškou, nebo se tak nazývá absolvent (střední) školy.Kdo je to, byl Abiturient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abiturient? Lidé, Školství

Sdílejte tuto stránku se slovem Abiturient s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Důkaz? Víte, co je to Cyklon? Víte, co je to Denzitometrie? Rozumíte pojmu Happy slapping?

Klíčová slova: formulace, kdo to je, význam slova, význam pojmu, definice, Abiturient, slovo, co je to Abiturient?, lexikon, wiki, popis, synonymum, vysvětlení, kdo je Abiturient?, co znamená, termín

Pojem Abiturient je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Abiturient ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Abiturient ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Abiturient ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Abiturient ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Abiturient například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Abiturient? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Abiturient? Kdo to byl Abiturient? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abiturient? Definice pojmu Abiturient je v sekci Školství. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Abiturient v jiné sekci než Školství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.