Kdo je to?
Kdo je to, byl Abiturient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abiturient? Lidé, Školství

Kdo je to Abiturient?

Jaký je význam slova Abiturient? Co to znamená?

Slovo abiturient pochází z němčiny (das Abitur - maturita) a označuje buď studenta maturitního ročníku krátce před jeho závěrečnou zkouškou, nebo se tak nazývá absolvent (střední) školy.Kdo je to, byl Abiturient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abiturient? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Abiturient sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Derivace? Víte, co je to Dmychadlo? Víte, co je to Podílový fond? Rozumíte pojmu Sloučenina?

Klíčová slova: wiki, popis, vysvětlení, přesný význam, definice, význam slova, popis, Abiturient, Školství, co je to Abiturient?, význam pojmu, kdo je Abiturient?, původ slova, slovo, formulace, termín

Pojem Abiturient je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat frázi Abiturient ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Abiturient ve Wikislovníku

Hledat slovo Abiturient v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Abiturient ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Abiturient například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Abiturient, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Abiturient? Kdo to byl Abiturient? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abiturient? Definice pojmu Abiturient se nachází v sekci Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.