Kdo je to?
Kdo je to Abiturient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Abiturient? Lidé, Školství

Abiturient

Co znamená a jaký je význam slova Abiturient?

Slovo abiturient pochází z němčiny (das Abitur - maturita) a označuje buď studenta maturitního ročníku krátce před jeho závěrečnou zkouškou, nebo se tak nazývá absolvent (střední) školy.Kdo je to Abiturient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Abiturient? Lidé, Školství

Sdílejte tuto stránku se slovem Abiturient se známými na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Myrha? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hrdobec? Víte, co je to Šrotovné? Znáte termín Rovnoběžka?

Klíčová slova: lexikon, wiki, Abiturient, přesný výraz, definice, přesný význam, odborný výraz, popis, Školství, informace, význam slova, termín, slovo, původ slova, heslo, etymologie

Pojem Abiturient je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Abiturient v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Abiturient ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Abiturient ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Abiturient ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Abiturient ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Abiturient ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Abiturient například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Abiturient, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Abiturient? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abiturient? Definice pojmu Abiturient je v kategorii Školství

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Čerstvé informace hledejte výraz,heslo, text, pojem např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Školství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.