Kdo je to?
Kdo je to, byl Abiturient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abiturient? Lidé, Školství

Kdo je to Abiturient?

Jaký je význam slova Abiturient? Co to znamená?

Slovo abiturient pochází z němčiny (das Abitur - maturita) a označuje buď studenta maturitního ročníku krátce před jeho závěrečnou zkouškou, nebo se tak nazývá absolvent (střední) školy.Kdo je to, byl Abiturient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abiturient? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Abiturient? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Důkaz? Pamatujete si definici pojmu Chorizo? Víte, co je to Apriori? Vzpomněli byste si co znamená slovo Podzim?

Klíčová slova: synonymum, význam, kdo je Abiturient?, odborný výraz, informace, termín, co znamená, popis, kdo to je, etymologie, popis, vysvětlení, přesný výraz, Školství, význam slova, definice

Pojem Abiturient je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Abiturient zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Abiturient ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Abiturient ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Abiturient ve Wikislovníku

Hledat frázi Abiturient ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Abiturient například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Abiturient

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Abiturient? Kdo to byl Abiturient? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abiturient? Definice pojmu Abiturient je v kategorii Školství. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než Školství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.