Kdo je to?
Kdo je to Abiturient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Abiturient? Lidé, Školství

Kdo je to Abiturient?

Jaký je význam slova Abiturient? Co to znamená?

Slovo abiturient pochází z němčiny (das Abitur - maturita) a označuje buď studenta maturitního ročníku krátce před jeho závěrečnou zkouškou, nebo se tak nazývá absolvent (střední) školy.Kdo je to Abiturient? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Abiturient? Lidé, Školství

Zaujalo vás slovo, termín Abiturient? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Derivace? Znáte definici termínu Cytoplazma? Víte, co je to Podílový fond? Pamatujete si definici pojmu Pervitin?

Klíčová slova: popis, co znamená, Abiturient, termín, pojem, význam slova, význam, přesný výraz, přesný výraz, původ slova, definice, wiki, formulace, lexikon, význam pojmu, přesný význam

Pojem Abiturient je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Abiturient

Vyhledat slovo Abiturient v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Abiturient ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Abiturient ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Abiturient na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Abiturient například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Abiturient

Právě jste zjistili Kdo je to Abiturient? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abiturient? Definice pojmu Abiturient patří do sekce Školství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Abiturient i v jiné části webu než je kategorie Školství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.