Kdo je to?
Kdo je to, byl Láma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Láma? Lidé, náboženství

Kdo je to Láma?

Co znamená a jaký je význam slova Láma?

S titulem láma se setkáme v buddhismu. Tento výraz pochází z tibetštiny a v překladu znamená "nejvyšší princip". Láma je čestný titul, zdvořilé oslovení mnichů nebo řeholníků. Někdy se používá k označení úrovně jejich duchovních znalostí a pravomocí učit.Kdo je to, byl Láma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Láma? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Láma s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Cese? Vzpomněli byste si co znamená slovo Krédo? Znáte definici termínu Quiche? Víte co je Živá čokoláda?

Klíčová slova: co je to Láma?, Láma, náboženství, formulace, kdo to je, přesný výraz, pojem, význam slova, význam pojmu, původ slova, popis, popis, definice, heslo, etymologie, co znamená

Pojem Láma je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Láma na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Láma ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Láma ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Láma ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Láma například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Láma, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Láma? Kdo to byl Láma? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Láma? Definice pojmu Láma se nachází v sekci náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.