Kdo je to?
Kdo je to, byl Láma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Láma? Lidé, náboženství

Kdo je to Láma?

Co znamená a jaký je význam slova Láma?

S titulem láma se setkáme v buddhismu. Tento výraz pochází z tibetštiny a v překladu znamená "nejvyšší princip". Láma je čestný titul, zdvořilé oslovení mnichů nebo řeholníků. Někdy se používá k označení úrovně jejich duchovních znalostí a pravomocí učit.Kdo je to, byl Láma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Láma? Lidé, náboženství

Tento text (Láma) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Cese? Rozumíte pojmu Hermafrodit? Znáte definici termínu Quiche? Znáte pojem Smartphone?

Klíčová slova: význam, význam slova, lexikon, původ slova, etymologie, informace, co znamená, popis, popis, kdo je Láma?, odborný výraz, kdo to je, Láma, synonymum, definice, wiki

Pojem Láma je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Láma ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Láma v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Láma ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Láma ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Láma například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Láma

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Láma? Kdo to byl Láma? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Láma? Definice pojmu Láma je v kategorii náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v náboženství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.