Kdo je to?
Kdo je to, byl Láma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Láma? Lidé, náboženství

Kdo je to Láma?

Co znamená a jaký je význam slova Láma?

S titulem láma se setkáme v buddhismu. Tento výraz pochází z tibetštiny a v překladu znamená "nejvyšší princip". Láma je čestný titul, zdvořilé oslovení mnichů nebo řeholníků. Někdy se používá k označení úrovně jejich duchovních znalostí a pravomocí učit.Kdo je to, byl Láma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Láma? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Láma? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Abolice? Vzpomněli byste si na význam slova Cuckold? Znáte definici termínu MSc? Znáte definici termínu Epika?

Klíčová slova: informace, pojem, Láma, vysvětlení, význam, wiki, přesný význam, význam slova, odborný výraz, popis, kdo je Láma?, etymologie, popis, co je to Láma?, původ slova, synonymum

Pojem Láma je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Láma

Hledejte bez špehování slovo Láma ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Láma v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Láma ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Láma ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Láma například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Láma? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Láma? Kdo to byl Láma? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Láma? Definice pojmu Láma je v sekci náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v náboženství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.