Kdo je to?
Kdo je to, byl Láma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Láma? Lidé, náboženství

Kdo je to Láma?

Co znamená a jaký je význam slova Láma?

S titulem láma se setkáme v buddhismu. Tento výraz pochází z tibetštiny a v překladu znamená "nejvyšší princip". Láma je čestný titul, zdvořilé oslovení mnichů nebo řeholníků. Někdy se používá k označení úrovně jejich duchovních znalostí a pravomocí učit.Kdo je to, byl Láma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Láma? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Láma? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Cese? Pamatujete si definici pojmu Poříz? Znáte definici termínu Přímá řeč? Vzpomněli byste si co znamená slovo Štědrovka?

Klíčová slova: heslo, kdo je Láma?, popis, původ slova, wiki, přesný význam, náboženství, popis, kdo to je, lexikon, význam, slovo, termín, význam slova, odborný výraz, co znamená

Pojem Láma je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Láma doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Láma ve Wikislovníku

Hledat pojem Láma ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Láma v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Láma na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Láma například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Láma, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Láma? Kdo to byl Láma? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Láma? Definice pojmu Láma je v kategorii náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie náboženství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.