Kdo je to?
Kdo je to, byl Láma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Láma? Lidé, náboženství

Kdo je to Láma?

Co znamená a jaký je význam slova Láma?

S titulem láma se setkáme v buddhismu. Tento výraz pochází z tibetštiny a v překladu znamená "nejvyšší princip". Láma je čestný titul, zdvořilé oslovení mnichů nebo řeholníků. Někdy se používá k označení úrovně jejich duchovních znalostí a pravomocí učit.Kdo je to, byl Láma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Láma? Lidé, náboženství

Definici slova Láma můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Cese? Vzpomenete si na definici slova Biomasa? Znáte definici termínu Přímá řeč? Vzpomněli byste si na význam slova Motto?

Klíčová slova: synonymum, Láma, vysvětlení, pojem, popis, původ slova, odborný výraz, definice, kdo to je, heslo, wiki, popis, kdo je Láma?, co znamená, význam, termín

Pojem Láma je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Láma ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Láma ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Láma v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Láma ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Láma například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Láma

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Láma? Kdo to byl Láma? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Láma? Definice pojmu Láma patří do sekce náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Láma hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.