Kdo je to?
Kdo je to, byl Terorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Terorista? Lidé, zločin

Kdo je to Terorista?

Jaký je význam slova Terorista? Co to znamená?

Terorista je ten, kdo využívá násilí k tomu, aby vyděsil svého protivníka a dosáhl tím svého cíle. Teroristické skupiny chtějí nejčastěji prosazovat různé politické cíle (např. odtržení určité oblasti od nějakého státu, jako to chtěla irská IRA nebo baskická ETA). Vydírají, vyhrožují a snaží se vyvolat pocit neustálého ohrožení. Mnoho teroristů a teroristických skupin je spojeno s fanatickým vyznáváním nějakého náboženství (což nemusí být jenom islám). Teroristické skupiny bývají dobře organizované, pracují v utajení, mají zajištěné financování a často disponují lepšími technickými prostředky než armáda státu, který s nimi bojuje. Terčem útoku teroristů bývají civilisté (útok z 11.9. 2001, útok na školu v Beslanu v roce 2004 apod.). Islámští fundamentalisté jsou nechvalně proslulí využíváním sebevražedných atentátníků (mužů i žen).Kdo je to, byl Terorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Terorista? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Terorista? s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Emoce? Pamatujete si definici pojmu Kóta? Znáte termín Elektromagnetická indukce? Vzpomněli byste si co znamená slovo Jáhly?

Klíčová slova: význam slova, kdo je Terorista?, informace, vysvětlení, význam, heslo, přesný význam, slovo, přesný výraz, definice, zločin, synonymum, co je to Terorista?, formulace, kdo to je, Terorista

Pojem Terorista je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Terorista

Najít pojem Terorista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Terorista ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Terorista ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Terorista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Terorista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Terorista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Terorista? Kdo to byl Terorista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Terorista? Definice pojmu Terorista je v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než zločin.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?