Kdo je to?
Kdo je to, byl Terorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Terorista? Lidé, zločin

Kdo je to Terorista?

Jaký je význam slova Terorista? Co to znamená?

Terorista je ten, kdo využívá násilí k tomu, aby vyděsil svého protivníka a dosáhl tím svého cíle. Teroristické skupiny chtějí nejčastěji prosazovat různé politické cíle (např. odtržení určité oblasti od nějakého státu, jako to chtěla irská IRA nebo baskická ETA). Vydírají, vyhrožují a snaží se vyvolat pocit neustálého ohrožení. Mnoho teroristů a teroristických skupin je spojeno s fanatickým vyznáváním nějakého náboženství (což nemusí být jenom islám). Teroristické skupiny bývají dobře organizované, pracují v utajení, mají zajištěné financování a často disponují lepšími technickými prostředky než armáda státu, který s nimi bojuje. Terčem útoku teroristů bývají civilisté (útok z 11.9. 2001, útok na školu v Beslanu v roce 2004 apod.). Islámští fundamentalisté jsou nechvalně proslulí využíváním sebevražedných atentátníků (mužů i žen).Kdo je to, byl Terorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Terorista? Lidé, zločin

Tento text (Terorista) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Emoce? Rozumíte pojmu YMCA? Znáte termín Elektromagnetická indukce? Znáte pojem Stalking?

Klíčová slova: termín, popis, etymologie, vysvětlení, Terorista, přesný výraz, wiki, definice, kdo to je, informace, kdo je Terorista?, pojem, co je to Terorista?, zločin, původ slova, lexikon

Pojem Terorista je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Terorista

Hledat pojem Terorista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Terorista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Terorista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Terorista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Terorista například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Terorista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Terorista? Kdo to byl Terorista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Terorista? Definice pojmu Terorista je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Terorista hledat i v jiných kategoriích (než zločin).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?