Kdo je to?
Kdo je to, byl Terorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Terorista? Lidé, zločin

Kdo je to Terorista?

Jaký je význam slova Terorista? Co to znamená?

Terorista je ten, kdo využívá násilí k tomu, aby vyděsil svého protivníka a dosáhl tím svého cíle. Teroristické skupiny chtějí nejčastěji prosazovat různé politické cíle (např. odtržení určité oblasti od nějakého státu, jako to chtěla irská IRA nebo baskická ETA). Vydírají, vyhrožují a snaží se vyvolat pocit neustálého ohrožení. Mnoho teroristů a teroristických skupin je spojeno s fanatickým vyznáváním nějakého náboženství (což nemusí být jenom islám). Teroristické skupiny bývají dobře organizované, pracují v utajení, mají zajištěné financování a často disponují lepšími technickými prostředky než armáda státu, který s nimi bojuje. Terčem útoku teroristů bývají civilisté (útok z 11.9. 2001, útok na školu v Beslanu v roce 2004 apod.). Islámští fundamentalisté jsou nechvalně proslulí využíváním sebevražedných atentátníků (mužů i žen).Kdo je to, byl Terorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Terorista? Lidé, zločin

Tento text (Terorista) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Emoce? Víte co je Interview? Znáte termín Exaktní? Vzpomněli byste si co označuje výraz Globální oteplování?

Klíčová slova: co je to Terorista?, význam slova, zločin, synonymum, význam pojmu, lexikon, slovo, význam, Terorista, pojem, formulace, kdo je Terorista?, co znamená, wiki, vysvětlení, popis

Pojem Terorista je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Terorista

Vyhledat slovo Terorista na Google.cz

Hledat videa s názvem Terorista na Youtube

Hledat slovo Terorista ve vyhledávači Qwant

Najít termín Terorista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Terorista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Terorista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Terorista? Kdo to byl Terorista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Terorista? Definice pojmu Terorista je v sekci zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než zločin.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?