Kdo je to?
Kdo je to, byl Terorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Terorista? Lidé, zločin

Kdo je to Terorista?

Jaký je význam slova Terorista? Co to znamená?

Terorista je ten, kdo využívá násilí k tomu, aby vyděsil svého protivníka a dosáhl tím svého cíle. Teroristické skupiny chtějí nejčastěji prosazovat různé politické cíle (např. odtržení určité oblasti od nějakého státu, jako to chtěla irská IRA nebo baskická ETA). Vydírají, vyhrožují a snaží se vyvolat pocit neustálého ohrožení. Mnoho teroristů a teroristických skupin je spojeno s fanatickým vyznáváním nějakého náboženství (což nemusí být jenom islám). Teroristické skupiny bývají dobře organizované, pracují v utajení, mají zajištěné financování a často disponují lepšími technickými prostředky než armáda státu, který s nimi bojuje. Terčem útoku teroristů bývají civilisté (útok z 11.9. 2001, útok na školu v Beslanu v roce 2004 apod.). Islámští fundamentalisté jsou nechvalně proslulí využíváním sebevražedných atentátníků (mužů i žen).Kdo je to, byl Terorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Terorista? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Terorista sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Emoce? Vzpomenete si na definici slova Úmoří? Znáte termín Elektromagnetická indukce? Vzpomněli byste si na význam slova Vesmír?

Klíčová slova: definice, popis, co je to Terorista?, přesný význam, kdo to je, přesný výraz, vysvětlení, zločin, původ slova, Terorista, slovo, synonymum, termín, kdo je Terorista?, co znamená, informace

Pojem Terorista je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat pojem Terorista ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Terorista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Terorista ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Terorista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Terorista například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Terorista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Terorista? Kdo to byl Terorista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Terorista? Definice pojmu Terorista patří do sekce zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Terorista hledat i v jiných kategoriích (než zločin).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?