Kdo je to?
Kdo je to, byl Terorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Terorista? Lidé, zločin

Kdo je to Terorista?

Jaký je význam slova Terorista? Co to znamená?

Terorista je ten, kdo využívá násilí k tomu, aby vyděsil svého protivníka a dosáhl tím svého cíle. Teroristické skupiny chtějí nejčastěji prosazovat různé politické cíle (např. odtržení určité oblasti od nějakého státu, jako to chtěla irská IRA nebo baskická ETA). Vydírají, vyhrožují a snaží se vyvolat pocit neustálého ohrožení. Mnoho teroristů a teroristických skupin je spojeno s fanatickým vyznáváním nějakého náboženství (což nemusí být jenom islám). Teroristické skupiny bývají dobře organizované, pracují v utajení, mají zajištěné financování a často disponují lepšími technickými prostředky než armáda státu, který s nimi bojuje. Terčem útoku teroristů bývají civilisté (útok z 11.9. 2001, útok na školu v Beslanu v roce 2004 apod.). Islámští fundamentalisté jsou nechvalně proslulí využíváním sebevražedných atentátníků (mužů i žen).Kdo je to, byl Terorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Terorista? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Terorista s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Emoce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bridž? Znáte termín Elektromagnetická indukce? Znáte termín Dysgrafie?

Klíčová slova: co znamená, zločin, definice, popis, vysvětlení, informace, popis, termín, slovo, etymologie, co je to Terorista?, kdo to je, pojem, formulace, wiki, význam slova

Pojem Terorista je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Terorista v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Terorista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Terorista ve Wikipedii

Vyhledat pojem Terorista ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Terorista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Terorista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Terorista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Terorista? Kdo to byl Terorista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Terorista? Definice pojmu Terorista se nachází v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zločin.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?