Kdo je to?
Kdo je to, byl Terorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Terorista? Lidé, zločin

Kdo je to Terorista?

Jaký je význam slova Terorista? Co to znamená?

Terorista je ten, kdo využívá násilí k tomu, aby vyděsil svého protivníka a dosáhl tím svého cíle. Teroristické skupiny chtějí nejčastěji prosazovat různé politické cíle (např. odtržení určité oblasti od nějakého státu, jako to chtěla irská IRA nebo baskická ETA). Vydírají, vyhrožují a snaží se vyvolat pocit neustálého ohrožení. Mnoho teroristů a teroristických skupin je spojeno s fanatickým vyznáváním nějakého náboženství (což nemusí být jenom islám). Teroristické skupiny bývají dobře organizované, pracují v utajení, mají zajištěné financování a často disponují lepšími technickými prostředky než armáda státu, který s nimi bojuje. Terčem útoku teroristů bývají civilisté (útok z 11.9. 2001, útok na školu v Beslanu v roce 2004 apod.). Islámští fundamentalisté jsou nechvalně proslulí využíváním sebevražedných atentátníků (mužů i žen).Kdo je to, byl Terorista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Terorista? Lidé, zločin

Definici slova Terorista můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Emoce? Znáte pojem Střídavý proud? Znáte termín Exaktní? Vzpomenete si na definici slova Caro?

Klíčová slova: Terorista, synonymum, význam slova, termín, popis, informace, přesný výraz, zločin, kdo je Terorista?, etymologie, vysvětlení, odborný výraz, slovo, wiki, přesný význam, pojem

Pojem Terorista je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Terorista

Vyhledat slovo Terorista ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Terorista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Terorista ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Terorista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Terorista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Terorista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Terorista? Kdo to byl Terorista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Terorista? Definice pojmu Terorista se nachází v sekci zločin. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v zločin.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?